arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ciiicaaa: Mně teda nepřijde že by děti v první třídě po hodině tělocviku byli smradlaví jako dospělý po hodině tělocviku... a mluvím z vlastní zkušenosti, kdy jsem pár tělocviků odučila a vidím rozdíl i mezi dětmi v pubertálním věku a prvňáčky např.

Reaguji na MKay:

tak možná prvňáčci, ale tělocvik je i na střední... a nevím jak jinde, ale já si fakt nepamatuju, že by po tělocviku byl čas, aby si celá třída zašla do sprch, umyla si i vyfénovala vlasy a stihla se připravit na další předmět...

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na truksajda: my jsme na střední měli tělocvik jako odpoledku, takže člověk šel rovnou do sprch a pak domů nebo sprcha doma.

Cituji MKay: my jsme na střední měli tělocvik jako odpoledku, takže člověk šel rovnou do sprch a pak domů nebo sprcha doma.

My ho měli i jako první hodinu např.
To jsi se po tělocviku oblíkla a osprchovala se až doma, jo? No fuj! (mně to po školním tělocviku nepřijde tak hrozné, dělali jsme to takhle celé studium, ber to jako moji narážku na to, že se tu některé nad takovýma věcma lámete v pase zhrozením)

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ciiicaaa: Já se ani tak nehrozím, nad tím, jak to kdo má pro svou osobní potřebu. Obléknout se tam a umýt a nechat vyprat věci až doma je také v pohodě možnost. Jinak srovnávat nemožnost se umýt po školním tělocviku a možnosti se umýt ve sprchách ve fitku nebo hned potom doma. To je dost podivné.

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím, že nikdo nemůže popřít, že vlasy jsou po několika dnech nemytí prostě špinavé. Ať se mastí nebo ne, nachytá se do nich spousta špíny. Jestli smrdí, to je asi individuální, myslím, že z vlasů, pokud jsou suché, to cítit moc nejde pokud do nich člověk nezaboří nos, takže je to každého osobní věc, jestli mu vadí s nemytou hlavou chodit a ulehnout do peřin. Já si myju vlasy obden ať sportuju nebo ne. Neumýt si je týden už mi přijde nechutné, ale zase na druhou stranu co má člověk dělat, když častější mytí nesnese (teda věděla bych co, přestat je ničit různýma chemickýma sraj.dama typu odbarvovačů atd, protože zdravým vlasům nemůže kontakt s vodou a jemným šamponem dvakrát týdně uškodit, ale to už je zase každého volba).
Jinak u nás se lidi po tělocviku sprchovali, teda ti čistotní spláchnout ze sebe pot je otázka 30 sekund a myslím, že nějaká sprcha by měla být na každé střední nebo se pletu?

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ILChazz: sprchy tam byly u nás i na základce...

jinak pot stačí spláchnout vodou...tak nás to učili na tůrách, kdy nohy se zapotily v botách a pak studily, protože ten pot i ochlazoval i zapáchal po bakteriích, po opláchnutí vodou bylo vše ok, teplo, zápach nebyl a dobře se pak spalo ve stanu a spacáku. To samé se dalo udělat s vlasy, kdo chtěl použil šetrný šampon. Jinak v pořadu Kouzelné bylinky v posledním díle je tip na výrobu bylinkového šamponu a které byliny pomáhají na vlasy.

Já teda vidím rozdíl mezi sprchováním se a mytím vlasů po sportu. Neosprchovat se po cvičení, to bych nedala (ale za tou školou si stojím- tam sice sprchy byly a ano, osprchovat se trvá minutu. Ale málokterá škola je vybavená tak, aby měla víc jak nějaké dvě sprchy- pět minut na převlečení se, plus sprcha, dvě sprchy, třicet holek... To jen já to vidím jako trochu utopistické? Kromě jednoho ročníku jsem měla tělák vždy ráno či uprostřed vyučování).
Do fitka chodím ráno/dopoledne, málokdy je tolik času, abych strávila kdovíjak dlouho fénováním hlavy. A s mokrými vlasy běhat po Praze, mno...

MKay: nepsala si, že máš velice jemné vlasy, proto myješ každý den? A teď, že vlasy jsou naprosto v pohodě... V pohodě vlasy by toho měli ustát trochu více, ne? Extrémně jemné vlasy jsem měla právě při denodenním mytí (kosmetiku používám kvalitní).

Hodina na škole měla 45 minut, cca 15 než se všechno zapsalo a připravilo ke sportu. V těláku jsem se nikdy nezapotila tak jako se zapotím teď ve fitku. Jinak co se týče pocení u dětí a dospělých je v tom rozdíl. No a zase to že v dnešní době šílíme s hygienou není nic nového. Já si alespoň jedenkrát v týdnu dopřeji ten "luxus" nemytých vlasů protože mi to vlasy jakoby "zjemní" lépe než kdejaký kerastase. Čím to přesně je netuším a neřeším, ale už jsem si toho všimla před nějakou dobou. Stejně tak je to s pletí, čím víc drhnete mýdlem tím hůře. O obličeji ani nemluvě. Neříkám ať se nemyjete, ale třeba po sportu stačí vlasy opláchnout chladnou vodou a do konečků kondicionér

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na classy and chic: souhlasím

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na truksajda: No, co se týče potu, tak kdo nechce zatěžovat vlasy šamponem, tak voda by stačit měla na smytí potu, ale komu se mastí, tak voda mastnotu nesmyje, k tomu je pak fajn použít nějaký neagresivní šampon jen kvůli té pěně či vůni. Já je mám takové dané od přírody, zkoušela jsem si nemýt vlasy třeba den dva, ale bylo to spíš horší, než lepší. Takže já se prostě myji každý den.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené