Holky, mám už spoustu let přítele, všechno je teď fajn, jen mi vadí, jak když spolu jdeme, drží mě za ruku a kouká přitom po jiných ženách... vím, že to nemyslí zle, ale hrozně mě to uráží a vždycky mi to úplně zkazí náladu. Jednou jsem mu to trochu vytkla, jen tak mezi řečí, a on na to, že nekouká po ženskejch, ale po lidech. No a druhej den už to bylo ve starejch kolejích. Co mám udělat, aby s tím přestal nebo to aspoň dělal nenápadně? Zakazovat mu to nemůžu ani nechci, ale vážně mě to žere a chci si ho ještě před svatbou převychovat.

Perlicka
Perlicka
Tak to jsme na tom úplně stejně

Perlicka
Jednou jsem mu to trochu vytkla, jen tak mezi řečí, a on na to, že nekouká po ženskejch, ale po lidech.
Naprosto přesné

Ty jo, snad nechodíme s tím stejným

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já to beru jako mužskou přirozenost, hlavně když mi je nevodí domů .... Spíš by mi bylo divné, kdyby to nedělal...Čímž neříkám, že mi to nevadí, občas si nějakou poněkud kousavou poznámku neodpustím také... Na druhou stranu já pořád také někoho "očumuju", možná více ženské než chlapy, protože koukám, co mají s vlasama a tak...

Noemi
Na druhou stranu já pořád také někoho "očumuju", možná více ženské než chlapy, protože koukám, co mají s vlasama a tak...
To je ale něco jiného,to dělám také
Je pravda, že jsem měla přítele, kterej to nedělal a zase mi zahejbal. Tak je možná lepší, když se podívá a tím to končí.

Ale přijde mi, že mě to hrozně ztrapňuje, nejsem žádná šereda, že se musí otáčet za jinou

jofiel
můžete kdykoli upřímně mezi čtyřma očima promluvit, ne?
To já mu to řeknu a stejně vidím, jak nenápadně očkem šmíruje
A vlastně proč někteří to dělají a někteří ne? Souvisí s tím jejich sebevědomí??

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

jofiel
Perlicka
Zakazovat mu to nemůžu ani nechci, ale vážně mě to žere a chci si ho ještě před svatbou převychovat.

pokud si přítele chceš opravdu vzít, tak by měl splňovat naprosto základní předpoklad a to, že si spolu můžete kdykoli upřímně mezi čtyřma očima promluvit, ne?

Mě přijde, že to můžeš řešit stokrát, stokrát ti řekne, že to nebude dělat...a až půjdete po ulici, tak zase Podle mě je to reflexivní chování, prostě se otáčí tak nějak autamaticky. Fakt lepší neřešit...

arrow
profile_image
Goldhelen
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Milísek
Souvisí s tím jejich sebevědomí??
Tak to by mě taky zajímalo,ale přítel už to skoro vůbec nedělá..občas se podívá.....ale fakt máloSem mu řekla že mi to vadí.... bejvalej to dělal hoodně...a furt

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vendy86
Noemi
lepší neřešit
Děda měl kamaráda, padesátníka(je to tak dva roky, co umřel na rakovinu ), byl to fešák a skvělej chlap...Ale měj jednu chybu, neustále očumoval ženské, dokonce nebyl líný vzít si dalekohled . A měl o sobě super názor, že je ESTÉT...

Já vím, že to dělají všichni chlapi, jde mi spíš o to, že jak píše Milísek, taky nejsem žádná ošklivka a prostě mě to uráží, že to dělá tak okatě. Já na hezký chlapy teda nemám moc štěstí, hezkejch holek je mnohem, mnohem víc, takže já bych se otočila ze jedním a on za tu dobu za dvaceti.

Perlicka
Já na hezký chlapy teda nemám moc štěstí, hezkejch holek je mnohem, mnohem víc, takže já bych se otočila ze jedním a on za tu dobu za dvaceti.
Jde o to, co je pro ně hezký a co je pro nás hezké. Kolikrát si říkám, že jsem hezčí než ta, za kterou se otočil

jofiel: Tak to máš štěstí, gratuluju. My spolu mluvíme, jenže zase nechci být za nějakou stíhačku, navíc asi všechny víme, že čm víc se něco zakazuje, tím víc to ty naše chlapy láká... tak jsem na to chtěla jít nějak od lesa, aby si sám uvědomil, že mi to není příjemný.

Milísek
To mi ani nemluv. On kolikrát, když mi řekne, kdo se mu líbí, tak jenom kulím oči a říkám si, že jsem za ty peníze, co utrácím, abych se mu líbila, mohla jet na dovolenou někam za černochama a byla by to mnohem lepší investice.

Perlicka
To mi ani nemluv. On kolikrát, když mi řekne, kdo se mu líbí, tak jenom kulím oči a říkám si, že jsem za ty peníze, co utrácím, abych se mu líbila, mohla jet na dovolenou někam za černochama a byla by to mnohem lepší investice.
Tak tak
Je vidět, že my máme alespoň vkus a já mu to taky naostro říkám

Milísek
jestli by ale nebylo lepší být chlap bez vkusu.

flink
A byla bys raději, kdyby pokukoval kradmo?
Jo to ten můj se ze začátku otáčel i celej, když jsem mu párkrát řekla, že málem narazil do sloupu už jen pokukuje

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené