arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, mám 4. den po zmenšení a modelaci prsou. Z F mám D. Dnes jsem poprvé odlepovala a sprchovala. Úplně mě vyděsilo, jak mám prsa vysoko a tak nepřirozeně trčící. Vím, že jsou ještě oteklá, ale prostě ten pohled mě vyděsil. Nelíbí se mi to. Kdyby mi takto trčely Bčka, tak by mi to asi tak nevadilo, ale u Dček to vypadá fakt děsně. "Prověsí" se trošinku prso až opadne otok a změknou mi prsa? Díky za vaše zkušenosti.

arrow
profile_image
Barbora56
od 3. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Určitě jo. Já měla prsa, jak kdybych si je nechala vymodelovat. Taky mi držely nahoru a byly pevný jako skála. Když opadl otok a prsa si "sedly", tak vypadaly normálně. Teď, tři roky po operaci, rozhodne vypadají na svou velikost přirozeně...

arrow
profile_image
hrubka
od 10. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Pepinna: Neboj splasknou a budou vypadat přirozeně

arrow
profile_image
newgirl
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, zmeknú a klesnú neboj. Veľkost bude o trošku menšia. Hoď foto

arrow
Neprodává v Bazaru

Foto hodím, i když se teda stydím. Jen dnes jsem už sprchovala a lepila a teď jde na řadu malý syn. Tak až zítra. Díky za částečné uklidnění, snad se mě zítra neleknete. Kdyby mi takto trčely béčka, tak jsem šťastná, ale toto! Zítra foto fakt dodám!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na newgirl: mmch. krásná prsa. A taky ti trošku 4. den trčely víc. uff, snad budu vypadat taky takto krásně!

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak vám jdu holky vložit prsa 5. den po. Vkládám i fotku před. Mno ale nelekněte se. Já jsem z toho fakt otrávená a smutná.
Fotila jsem se sama, tak se omlouvám za kvalitu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Vidíte jak toporně to prso stojí nahoru? Takovej kužel. Když jsem si oblíkla tričko, to bylo jak parodie na prsa. Přišlo mi, že mám tričko 30 cm od těla.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pepinna:
Vůbes se neboj. Já měla taky prsa jako nafouknutá pumpičkou a k tomu tvrdý jako z betonu
Krásně změkly a vypadají úplně přirozeně. Já mám docela problémy s hojením, ale co se týče tvaru, tak jsem maximálně spokojená a to sjem měla na začátku podobný pocity jako ty. Takže dej jim čas....

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na evelina13: Díky moc za podporu. A jak to, přibližně, dlouho trvá než se alespoň trošku znormální? Měsíc? Dva? Alespoň rámcově..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na evelina13:
Dnes už máš tu jizvu ok? Jak se to stalo? Infekce? Jinak prsa vypadají opravdu krásně! Tak přeju, ať je jizva úplně v pořádku (pokud už teda není).

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pepinna: Ahoj, vůbec se neboj, až spadnou otoky tak prsa povolí a po čase se i trochu prověsí takže budou vypadat přirozeněji. Měly jsme to tak všechny. Počítej že se to zlepší tak za dva až tři měsíce. Konečný tvar se ustálí až tak po roce až budou prsa zhojená i vnitřně. Jinak tvar máš super, tak nebuď otrávená ani smutná, bude to vypadat pěkně.

Cituji Pepinna: to bylo jak parodie na prsa. Přišlo mi, že mám tričko 30 cm od těla.

Krásná práce,prso povolí,trochu klesne a budou luxusní,žádný stres dva měsíce,zmizí otok.Neboj,fakt jsou krásná.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pepinna:
Já myslim, že ten největší otok opadl task za 3-5 týdnů. Já jsem necelých 10 týdnů po opce a pořád se mi prsa zmenšují a měknou. JIzva se zlepšuje, ale jde to pomalu. Dneska jsem dala do profilu aktuální fota. Určitě to trvá dlouho, protože pořád mám prsa dost citlivý - i to, co se mi hojí bez problémů.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pepinna: Neboj, budou výstavní! Ještě se zmenší a prověsí. Ale už teď mi připadají krásný

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené