arrow
profile_image
tiggy01
od 3. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj. Mám problém s hroznou stydlivostí, když jde o chlapy. Ještě jsem s nikým nechodila a už mě to i trochu děsí. Poslední kapkou bylo to, že kluk, co se mi asi rok líbil a podle toho, jak se na mě občas díval, tak se mi zdálo, že já jemu taky, si teď našel přítelkyni. Nejspíš je taky stydlivý, ale já jako bych dělala všechno špatně, když se na mě podíval, odvrátila jsem se, nasadila kamenou tvář. Hrozně mně to na sobě štve, ale já se prostě nedokážu mile usmát a třeba mu i napsat přes net. Bojím se toho, že mně odmítne a že se to dozví spousta lidí.
Je tu někdo s podobným problémem a co byste mi třeba poradili ? V konkrétní situaci už asi nic nenadělám, ale co příště ?

arrow
profile_image
Papagai
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,jo taky mám podobný problém.Třeba na netu se s klukama bavím v pohodě...o čemkoliv,ale kdybych měla někoho oslovit na ulici nebo prostě někoho ,kdo se mi líbí,asi bych to nedala.Buď budeš pracoat se svou stydlivostí nebo si musíš počkat na chlapa,co tě osloví sám.Někteří mají stydlivé holky rádi.pa

arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jooo to znám..ale nějak jsem z toho vyrostla a jsem aktivní až moc

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji honeyMichell: jooo to znám..ale nějak jsem z toho vyrostla a jsem aktivní až moc

Já to ted mám taky nějak podobně, až se nepoznávám.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji tiggy01: když se na mě podíval, odvrátila jsem se, nasadila kamenou tvář

Před lety jsem byla taky taková a ted vím, že jsem to dělala špatně. Pak jsem měla pověst namyšlený, chladný nány a chlapi se báli přijít. Zlomilo se to až po třicítce, žádnej trénink, prostě samo. Takže místo vážný tváře nasaď úsměv, jinak se připravuješ o spoustu příjemných zážitků.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

tamaris

ano, usmívat, se, koukat se na ulici mužům do očí, usmát se na ně a jít dál, nebát se jich, dyť to jsou jenom chlapi, a pak už se to samo rozběhne, ale to nejdůlležitější, věřit si sama sobě a mít se ráda se všema svýma mouchama

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené