arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Fuzzy Bee: zelené potraviny

Tohle mi nepřijde jako problém, nevím kolik za to celkem utratíš, ale pokud ti to pomáhá, tak bych se v tomhle neomezovala.

Cituji Fuzzy Bee: Kosmetiku mám ráda kvalitní, přírodní, která je sice dražší, ale na druhou stranu vystačím si s minimem (olejík, micelárka, oční krém, šampon, kondicioner)

Jestli toho používáš takhle málo, tak to mi taky přijde v pohodě, pravděpodobně ti to vydrží i dýl než měsíc, takže to nekupuješ pořád a držela bych se vyzkoušeného. Akorát kdyby to bylo fakt nutný, tak bych zkusila hledat levnější alternativu. I v přírodní kosmetice se ceny liší, záleží na značce.
Takže bych omezila akorát ty společný návštěvy restaurací a nákupy oblečení a kosmetiky, kromě toho co nutně potřebuješ. A snažit se odolávat těm roztomilým dětským věcem, určitě toho i spoustu dostaneš od příbuzných. Ono taky až pak budeš mít miminko doma, tak už moc čas brouzdat po eshopech asi nebude, takže se to vyřeší víceméně samo

arrow
profile_image
Fuzzy Bee
od 4. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji blackberry: takže se to vyřeší víceméně samo

Přesně na to taky spoléhám Předpokládám, že ve volných chvilkách budu radši spát, případně poklidím, než hledat slevy na e-shopech

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

Cituji blackberry: Ono taky až pak budeš mít miminko doma, tak už moc čas brouzdat po eshopech asi nebude,

No tak to bacha, já na to mám na mateřské času naopak najednou mnohem víc.

Cituji Tiakia: Spoustu peněz ušetříš,když denně uvaříš.Nakoupit základ a do obchodu jít 1x týdně.

Pardon za OT, ale co teda třeba vařit domácího pořádného, aby to vyšlo levně? Já na takový oběd, který vařím doma většinou spotřebuju daleko víc peněz, než pokud obědvám např. v závodní jídelně, v menze, nebo tak.
Pokud teda nevařím zrovna krupicovou kaši.
Taky když jsem byla doma, a tím teda všechno jídlo kupovala pouze v supermarketu a vařila, jsem měla účty vyšší než při obědech v zaměstnání/škole.

Abych taky zakladatelce přispěla k tématu šetření, moje zkušenosti s nákupy oblečení zejména v letních měsících mě poučily, že za plnou cenu už si nekoupím asi nic. Zrovna minulé léto jsem si takhle úplně obnovila šatník. Na e-shopy nelezu, jedině pokud potřebuju opravdu něco konkrétního, co jinde neseženu, anebo to tam mají výrazně levně.
Semínka a olivový olej taky jím, ale že by to byla až taková položka v rozpočtu mi nepřijde, přeci jen zas to vydrží hodně dlouho.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené