arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, chtěla bych tetování, už mám i vybraný salon ve kterém bych to chtěla udělat, mám tam zavolat? Nebo tam dojít osobně a přímo se domluvit? Co se při tom řeší? (samozřejmě že co, kam atd) ... Jaké bylo vaše objednání k tatérovi? Pls popište. A nemá někdo malé tetování na lopatce? Na kolik Vás vyšlo kč? Chtěla bych asi 6cm tetování na lopatku, tk aspon přibližnou cenu, vím že je to všue jiné, ale aspon vědět, kolik za to berou jinde...diky

arrow
profile_image
Mau
od 14. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, já se byla objednat osobně, chtěli po mně zálohu asi 500,- Kč. Přišla jsem na daný termín, řekla, kam chci tetování - potřel mi to anestezii, hodinu to mělo působit....během té doby si vybereš motiv, pokud nemáš vybraný...a pak se jde na věc

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

ahoj, když jsem byla na prvním tattoo, tak jsem si vybrala tetování v knize, co tam měli a jelikož měli i čas, tak jsem došla asi za hodinu a bylo.
Poté jsem chodila ke kamarádovi, tam jsem si vybrala tetováni, či přišla s něčím a pak jsem dojela asi za týden, kdy to měl již překreslené a vylepšené - nikdy nedělal dvě věci stejně - a bylo.
Někde je dobrý si zavolat dopředu, aby si tam nepřišla a oni neměli praci.

Ahoj, lepší je když tam jdeš osobně rovnou s připraveným motivem (pokud ho máš předem vybraný). Já jsem tam šla s něčím, co jsem si sama nakreslila, tatér mě přesvědčil, že by to ještě zvětšil, takže to maličko upravil. Musela jsem mu dát za pravdu, že je to takhle lepší a začalo se tetovat Jinak podle mě je také lepší tam jít osobně proto, že si můžeš prohlédnout salon, tatéra a celkově prostředí, aby ses tam pak necítila nesvá

arrow
profile_image
zdeninka
od 17. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nejlepší je si zajít do vybraného salonu a prodiskutovat vše s taterém, případně s sebou vzít návrh tetování..poradí ti, případně vylepší návrh atd.
Já si sjednala termín, donesla návrh a zkonzultovala ho a zaplatila zálohu(tuuším, že to bylo 500 Kč,-)
jak už tu bylo řečeno, tak je nejlepší zajít do studia osobně, prohlídneš si prostředí a prohodíš pár vět jak s přítomnými, tak se samotným tatérem. Tudíž jakási nervozita před samotným tetováním vyprchá..Nepůjdeš už do úplně neznámého prostředí, což když jdeš prvně na tetování, je taky dost velká výhoda, není toho na tebe tolik nového (mě to teda velmi pomohlo, že jsem si salon nejdřív prohlédla a pak jsem týden na to šla)

jestli můžu být zvědavá, co jsi si vybrala za kérku?

arrow
profile_image
Ewiczkaaa
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

27

zdeninka má pravdu,rozhodně běž osobně. A jen se chci optat nepřijde ti 6 cm málo?Kor na lopatku? Já mám na podbřišku 13cm (dávala jsem litr) a občas mě napadne,že jsem mohla kapke větší.

arrow
profile_image
zdeninka
od 17. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já mám ani ne 4centimetry (na zápěstí)a dávala jsem 800,-

Ewiczkaaa : taky záleží jestli je slečna drobná nebo ne, případně jaký je to námět

simoneta :ale rozhodně si sebou svůj námět vezmi na první návštěvu studia, jestliže to bude opravdu dobré studio, tak tatér s tebou vše prokonzultuje a případně ti řekne, jestli to v té velikosti bude hezké či ne

k ceně: některá studia mají na svých stránkách uvedenou min. výši tetovaní - většinou v Praze je to kolem 1000,- (do toho by asi zapadlo to tvoje)
Moje první tetování jsem si nechávala dělat když mi bylo čerstvých 18 a to jsme tam šla osobně. Bylo malý, teď už dávám přednost větším kouskům, líbí se mi víc.
Teď objednání řeším e-mailem, dohodnu se na čas, kdy bude mít tatér čas a zajdu tam a návrh prokonzultuju a rovnou si dohodnu i termín.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené