Ahoj.
Chtěla bych se zeptat všech, kteří se hlásí/hlásili na LF UK(2. ,3. Praha). Můj sen je dostat se na 3. LF, ale bohužel nevydávají žádné modelové otázky, tak jsem se chtěla zeptat, jak se na to připravovat?! Stačí si koupit modelové otázky na 2. LF a poctivě se podle nich připravovat(melo by to bát podobné jako na 3. LF?)? Všichni říkají, že je to jen se naučit modelové otázky, je to opravdu tak? Je to opravdu můj sen. Když vidím u nás (gympl) ty "šprty" jak jsou do toho zapálení, všude to rozhlašují jak tam půjdou, jsou aktivní na všechno, tak je mi tak nějak úzko a mám strach že zrovna já, né až tak aktivní(ale nejsem zaprdlá, to ne ) se tam nedostane. Moc to ve škole říkat nechci(přeci jen je to soukromá věc).
Děkuji Všem za reakce a zkušenosti.

Připrav se na všechno Jsi si jistá, že chceš na 3. LF? Je to studium na moduly...někdo na to hodně nadává a někdo si to chválí..já si nedokážu představit že se půl roku učím třebas srdce a pak zas něco jiného... v 1. to tam probíráš celé že... No tak proti gustu.. Nauč se všechno.

Reaguji na calipsso: Ano, opravdu..jsem si jistá. Kdybych nebyla, nepíšu si zde o pomoc jak a co se učit atd.. Tím pádem mám o té fakultě vše zjištěné...Díky za "radu", ale nauč se vše mi opravu nepomohlo

arrow
profile_image
Queen.N
od 9. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Ahoj Natt,

třeba tu stránku už znáš, ale pokud ne, mohlo by Ti to pomoct udělat si obrázek, na co se zhruba připravit, ve kterém předmětu bude potřeba na sobě víc zapracovat a tak. http://www.lf3.cuni.cz/cs/uchazec/testy-uchazec/.. . K pohovoru snad taky něco málo vím, tak kdyžtak napiš SZ.

arrow
profile_image
Queen.N
od 9. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Koukám, že se ten odkaz vložil špatně... V sekci "Uchazeči" je kolonka "Testy, vzorové testy".

arrow
profile_image
RadusSs258
od 10. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já se chci příští rok hlásit na 1.LF UK v Praze a na LF UK v Plzni+možná 2.LF UK v Praze.....v pondělí mi přišly domů modelové otázky na 1.LF UK v Praze+ učebnice odmaturuj z chemie, biologie a fyziky a modelové otázky už se pomalu poctivě učím, jestli budou otázky podobné jako na všech LF nevím, na Plzeňskou si právě objednala ty tři knížky v sekci odmaturuj z jednotlivého předmětu...je to takto doporučeno i na stránkách fakult

arrow
profile_image
Queen.N
od 9. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Na 1. LF za nás byly otázky stejné jako v modelovkách (pro 1. LF), 2. LF má přijímačkové otázky taky velmi podobné tomu, co najdeš v modelovkách pro 2. LF (pozměněná čísla v příkladech atd.). Na 2. LF je pak ještě důležitý všeobecný test, kde je spousta příkladů, obrázků na prostorovou představivost apod. A pak hrají svou roli ještě pohovory, jsou na 2. LF, 3. LF a slyšela jsem, že snad od letoška i na 1. LF, ale to nevím, jestli nekecám, nějak jsem se po tom nesháněla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené