arrow
profile_image
Strouhanka
od 11. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zrovna dneska jsem sushi dělala a vůbec jsem tu řasu něják speciálně neupravovala, jen jsem na ní dala náplň a zamotala ji, šlo to krásně.
Jinak, jestli ti ta řasa nechutnala, tak jsi to nutně nemusela zkazit tou vodou, ale mohla to být prostě špatná řasa. Včera jsem kupovala řasu v japonském obchodě a ptala jsem se paní prodavačky, proč má každý balení řas jinou barvu, a ona říkala, že jsou 3 různý jakosti, takže se ti mohlo stát, že si koupila tu nejhorší jakost. Zkus koupit jinou řasu a uvidíš. P.S.: Pokud jsi z většího města, doporučuju věci na sushi nakupovat ve specializovaných obchodech a né v supermarketu. Ceny jsou stejný, někdy i nižší a kvalita je vyšší.

arrow
profile_image
cancana
od 30. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

To tedy souhlasím s nakupováním ve specializovaných shopech, pokud nemáš možnost, dá se objednat i na netu, tam jsou ceny ještě přijatelnější. Já nakupuji už teď v e-shopu levnesushi. Jinak řasu také nenamáčím, když do ní zabalím ingredience, zamotám a konec řasy mohu lehce navlčit, aby se lépe přilepila. Ale řasa mě víc chutná, když je křupavější. Někdy ji večer jím i jen tak samotnou místo chipsů.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené