arrow
profile_image
_Roxi_
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojky holky možná zrovna jedna z Vás teď řeší podobný problém jako já a dokáže mi poradit. Seznamila jsem se s baječným klukem, vše bylo naprosto v pořádku až do našeho prvního seznámení. To bohužel nedopadlo moc dobře. Jsem introvert a moc nevěřím lidem, protože mě už dost zklamali a tak prostě někdy mám při konverzaci menší blok. To se stalo i při setkání nás obou. Ze začatku jsme si povídali, ale potom jako kdyby se něco ve mně zlomilo a změnila jsem chování na nedostupnou, chladnou a namyšlenou (tak mě vidí spousta lidí, až když mě poznají ví, že to tak není).Prostě celý jsem to pokazila a on mi potom napsal: Promin, ale zklamala jsi mě tím jaká jsi....Teď nevím jestli je ještě šance se o něj dál snažit,nebo už je to marný. Teď se mi i ozval kamarád, s kterým jsem si dříve psala, ale skončilo to, protože se choval jako frajírek a byl si mnou moc jistý. Píše mi,že mě chce získat zpět a že se omlouvá za to jak se choval. Jeho rodiče i on jsou dost bohatí a tak jsem mu na to odpověděla, že se divím, že se mi ozval jak může mít jakoukoliv holku. On na to reagoval, že si váží těch,co ho nechcou pro "prachy" a že i přesto, že mi ubližil se s ním dokážu bavit. Mám dilema, které mu mám dát šanci..chtěla bych prvního jenže svým chováním jsem to nejspíš "zazdila". U druhého se zase bojím, že může udělat znovu tu stejnou chybu co na začátku...pořád přemýšlím jestli první nebo druhý?? jakému byste dali šanci na mém místě?

Tak prvnímu napiš pravdu. Že jsi ze sebe teď taky trochu zklamaná a doufáš, že jednou budeš mít šanci to napravit. Tomu druhému řekni, že bavit se spolu můžete, ale zatím nemáš zájem o nic víc. Hlavně k žádnému nijak nedolézej, dej tomu čas, ten opravdu všechno zhojí.

Pozitivní je, že si uvědomuješ, kde je v tvém chování problém. To je první krok, abys to zlepšila Já taky vím, že jsem kolikrát zbytečně protivná, a snažím se to napravovat

Napiš tomu prvnímu, buď upřímná, pozvi ho na kafe a určitě dá ještě šanci Na druhýho kašli.

Jsem introvert a moc nevěřím lidem, protože mě už dost zklamali a tak prostě někdy mám při konverzaci menší blok. .. potom jako kdyby se něco ve mně zlomilo a změnila jsem chování na nedostupnou, chladnou a namyšlenou (tak mě vidí spousta lidí, až když mě poznají ví, že to tak není).Prostě celý jsem to pokazila.
Tak tohle bych napsala tomu prvnímu , buď to pochopí a bude tě chtít poznat a nebo ne a aspon si nebudeš vyčítat, že jsi pro to neudělala vše.
Z tvého psaní je zřejmé, že o druhého moc nestojíš, spíš jen jako když první nebude tak teeda druhý. Což si myslím je k ničemu. On na tom může být stejně, zatím ho žádná jiná nechce, která by mu vyhovovala a tak se vrací zpět, aby aspoň něco (to samozřejmě není nic proti tobě ).... Takže kdyžtak zatím jen kamarádství a pak třeba ...

arrow
profile_image
_Roxi_
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na War: Ty budeš těžký případ

hmmm děkuji

Reaguji na War: Hele, War, nebyl už jsi tady jednou a nesmázli tě? Někdo tu nedávno byl a měl podobně "chytré" řeči.

Cituji _Roxi_: Mám dilema, které mu mám dát šanci.

Upřímně, já bych nedala ani jednomu a počkala bych si na někoho lepšího.

Reaguji na War:
teenager?

arrow
profile_image
Polárka
od 31. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

První dojem je důležitý.Pokud jsi se změnila na chladnou,namyšlenou atd.,asi se do toho moc nepohrne vidět tě znovu.Je otázka, jak často máš takové stavy.Těžké pak vysvětlovat někomu, že taková nejsi.

arrow
profile_image
Boubinda
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na _Roxi_: určitě dej šanci spíš tomu, ke kterému tě to víc táhne srdéčkem, ale i rozumem - ten nepodceňuj. Zdá se že víc stojíš o toho prvního. Zkus mu napsat a omluvit se mu za svoje chování, napiš mu něco v tom smyslu že jsi byla nervózní a že víš že si se chovala blbě a jestli by ti ještě nezkusil dát šanci. Taky jsem kdysi smolila něco podobnýho a dopadlo to dobře. Pak, jestli se sejdete, mu klidně na rovinu řekni, jak to bylo, že máš na lidi smůlu a měla si z toho strach.

arrow
profile_image
_Roxi_
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Boubinda: omluvila jsem se a napsala, že budu ráda jak mi dá ještě šanci to napravit...on na to reagoval větou že ho naštvalo, že jsem nekomunikovala a on si tak připadal hloupě.....z toho usuzuju, že je to nejspíš už marný!

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vím přesně jak se cítíš, mě se to totiž už stalo taky... Všechno bylo dá se říct ok, ale prostě...byla tam najednou jakási nedůvěra a vše s tím spojeno, nevím ani proč... O toho dotyčného jsem se snažila asi dva měsíce i přes to, co to bylo za kre.téna (např. sms: teď nemám čas, jdu si užít s bývalou...). Taky jsem neustále poslouchala jaká jsem chladná, a že by si stejně našel jinou a svůj názor prostě nezměnil...

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na _Roxi_: Kdyby měl asi nějaký větší zájem, nenapsal by, že ho to naštvalo, ale něco ve smyslu že tomu tu šanci prostě dá...asi bude mít nosánek trošku nahoru.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené