Bože! To je největší kravina se oblékat podle někoho. Dobrá, beru, že můžeš mít vzor, ale oblékat se podle toho, co se líbí druhému?? Z tohoto pokaždé rostu! Uvědomuješ si, že v oblečení se musí člověk cítit? Člověk se obléká vesměs podle toho, jaká je jeho osobnost. Já mám ráda hodně eleganci, podle toho se oblékám, moje kamrádka má ráda metal, podle toho se taky obléká. Je to vesměs o osobnosti, když neberu v potaz např. pracovní oblečení. Ted změníš komplet šatník, pak se rozejdete a co pak? Zase budeš měnit šatník podle druhého frajera?

arrow
profile_image
Jayla
od 25. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na crazyiik:
Nehysterči, prosím tě! .... kdyby sis to pořádně přečetla, tak sis mohla ten svůj komentář odpustit.

Cituji crazyiik: Bože! To je největší kravina se oblékat podle někoho. Dobrá, beru, že můžeš mít vzor, ale oblékat se podle toho, co se líbí druhému? Z tohoto pokaždé rostu! Uvědomuješ si, že v oblečení se musí člověk cítit?

Cituji crazyiik: Ted změníš komplet šatník, pak se rozejdete a co pak?

Odpověď máš na všechno v jednom z jejích komentů -

Cituji S.teph: Nee to vůbec, že bych se měnila kvůli němu. Samozřejmě nebudu nosit něco v čem se necítím, ale říkala jsem, si že trochu toho jemnějšího stylu bych do šatníku mohla zařadit a když to bude vypadat roztomile, tak bonus pro přítele.

Cituji S.teph: Zkusím nakombinovat pár kousků s "normálními".

arrow
profile_image
belly.dancer
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LadyMiss:

Cituji LadyMiss: Cituji S.teph: Líbí se mu copánky a tak dále, takže počítám, že to bude takový ten "holčičí styl".
Mě to teda přijde trochu pedofilní...

Taj to jsi mě pobavila

arrow
profile_image
Bedla
od 8. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli na to nemáš věk a nejsi roztomilá už od pohledu (drobná, dívčí obličejíček), tak budeš v oblečení japonské lolitky vypadat trapně. Moje doporučení: do běžného šatníku zařaď nějaké ženštější věci, jestli je tam nemáš - občas si vem sukni místo džínů a tak - a takové ty hardcore školačkovské věci nakup na hrátky ve dvou. Podkolenky, krátké kostkované sukýnky atd.

Jinak chlap nemusí být pedofil, když se mu líbí takové věci... Kostýmky školaček se v sexshopech prodávají odjakživa hned vedle sestřiček, policajtek a domin

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji S.teph: věk taky 18let

Ještě že je ti teprve 18. U starší ženy by by bylo smutné, že se snaží oblékat tak, jak jí řekne přítel, ale věřím, že i takové se najdou.

arrow
profile_image
Kriola
od 4. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě se taky tento roztomilý japonský styl líbí. A taky by mě zajímalo, jak se k tomu doladit a jak vypadat roztomile i JINAK než v šatech. Nějaký tip? :)

arrow
profile_image
valux
od 9. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Kriola: napadají mě dupačky a králičí ouška.

arrow
profile_image
minehava
od 11. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na valux:

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji noeud: Ještě že je ti teprve 18. U starší ženy by by bylo smutné, že se snaží oblékat tak, jak jí řekne přítel, ale věřím, že i takové se najdou.

nezlobte se na mě, ale když jsou dva spolu, tak se jejich styl oblékání vždycky trochu změní, i když třeba nevědomky... Např. váhám mezi dvěma tričky a vzpomenu si, že mi přítel minule chválil červené, že mi sluší, šup už mám další červené, přítel řekne, že mi výrazná rtěnka nesluší, šup už si další nekoupim, ikdyž mi slečna v Sephoře říká jak mi náramně sluší atd atd a přitom by to bez něj bylo třeba jinak, ale to přece neznamená, že mě k něčemu nutí nebo že to dělám jen proto, že to chce on, prostě člověk převezme určité prvky a ty se v něm zakoření, stejně tak se postupem času mění názory... Můj přítel má třeba rád barevné oblečení, postupem času se podle toho přizpůsobil i můj šatník (přecijen jsme spolu už pěknou řádku let), ale to neznamená že by se mi to nezačlo líbit a nebo že by můj šatník byl jako papoušek... Stejně tak je i chlap ovlivněn vkusem svojí přítelkyně...

Reaguji na S.teph: myslim, že mu pro začátek bude klidně stačit, když přidáš pár "jemnějších" kousků, určitě nemusíš hned vypadat jako japonka ... Projdi třeba pár obchodů, všude si něco vyhlídni a pak tam vem přítele a ukaž se mu v tom, co on na to... Jinak myslim, že nějakou pěknou sukýnkou nic nezkazíš, ty se chlapům líbí vždycky a krajky jsou taky roztomilý a zároveň vkusný

arrow
profile_image
Jo Hanka
od 24. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

loni dost frčela taková krajková jemná romantická roztomilá móda, v HM měli myslím dost věcí a šatiček.

arrow
profile_image
lazycrash
od 21. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

"Roztomilý" styl má jedna moje spolužačka, jeden den dojde v růžové mikině s králíčími oušky a ocáskem u zadku, a druhý den třeba v bílé mikině alá medvěd, samozdřejmě taky s oušky. Mě to připadá na 18-ti leté holce spíš trapné a ujeté než roztomilé.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na S.teph:

Mno.... je sice hezké , že se tvému příteli líbí roztomilý styl oblékání , ale nějak nechápu tebe v tvém věku , že se tomu propůjčíš. Myslím, že roztomilá můžeš být úplně jinak než navěšením kýčovítého oblečení , které je vhodné pro velmi mladé dívenky.

Cituji Bedla: noeud

Cituji mikkýsek: mikkýsek

Bože, i kdybych skákala jak by přítel pískal, tak Vám to s prominutím může být úplně jedno, na to se neptám.

Cituji Jancysska: nezlobte se na mě, ale když jsou dva spolu, tak se jejich styl oblékání vždycky trochu změní, i když třeba nevědomky

Jo to si přesně vystihla.

Cituji Bedla: o běžného šatníku zařaď nějaké ženštější věci, jestli je tam nemáš - občas si vem sukni místo džínů

Já právě často nosím sukně a ženské věci, ale spíš jsem se stylizovala do "kancelářského stylu", takže když mám koupit obyčejnou mini, tak ani nevím k čemu ji nosit

Cituji valux: napadají mě dupačky a králičí ouška.

Erotických kostýmků takového stylu jsem vybavená

V 18-ti letech buď vypadáš roztomile i v černém triku a kanadách ( pokud se podobáš na svůj avatar, tak jsem o tom přesvědčená ) anebo vypadáš na svůj věk starší a k tomu už se různé "roztomilosti" v oblékání opravdu nehodí. Škoda, že nemáš fotku, abychom posoudily, ale myslím, že tu roztomilost by bylo lepší nahnat vzhledem, make-upem, účesem, apod. a především správáním než oblékáním. To vždy balancuje na hraně vkusu a ani si pořádně nedovedu představit, co myslíš - tylovou sukénku, různé ty příšerné peplum topíky, proužkované podkolenky, ... ? Má fantazie je u konce. Na ulici člověk potká oblečení typu sekretářka, manažerka, šl.apka, turistka, nejčastěji asi "domácí šmudla v teplákách", ale lolitku jsem ještě neviděla . V kombinaci s německým ovčákem by to ovšem určitě stálo za to.

arrow
profile_image
hezky_den
od 11. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Narychlo jsem očima prolítla předchozí přípěvky a myslím si, že vypadat roztomile neznamená dělat ze sebe lolitu či dítě. Např. včera mi jeden chlápek řekl (ano, musíme to brát s rezervou, bylo to v baru ), že vypadám roztomile. A jako dítě, či nějaká japonská postavička jsem si opravdu nepřipadala. Měla jsem na sobě černý slimky, balerínky a jemnou halenku s motivy růží laděnou do fialova/růžova. ... Já si pod pojmem roztomilé představuju jemnost a žádnou okatou vyzývavost.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené