arrow
profile_image
Fally
od 29. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mám dotaz na aktivně cvičící. Máte zkušenost s měřením tělesného tuku, jak započítává implantáty? Jde mi o systémy jako INbody apod., případně chytré váhy, které měří podíl tělesného tuku, svalů, vody... Jako sportující jsem měla naměřeno cca 20% tělesného tuku, ale týden po operaci jsem naměřila cca 24%. Za tu dobu jsem rozhodně nezískala tolik tuku navíc, tak teď nevím, zda implantáty tyto přístroje vyhodnocují jako přídavek tuku, což by mohlo být logické, přeci jen prsa i v přírodě tvoří ten tuk, ale jak se v tom mám teď vyznat, když na sportující postavě, která má teď prsa B/C mi to vyskočilo o tolik. A popravdě hlásit hned trenérovi ve fitku, že to ne já, ale moje prsa vykazují tuk, no fakt se v tom ztrácím.
Nejde mi ani o to číslo jako takové, já jsem s postavou spokojená, ale pomocí těch údajů se ve fitku řídí cvičební plán, případně doporučení jídelníček atd. a teď mi to zamíchalo čísly.
Díky za zkušenosti.

tak jim špatně měřil přístroj,protože silikony na podíl tuku fakt vliv nemají

arrow
profile_image
Stracena
od 9. 1. 2022
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, mám sice jen váhu tanita, ale stejnou zkusenost,po silikonech navíc min.3-4%. Zajímalo by mě, zda inbody měří přesněji.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené