Dnes je to přesně týden co jsem byla na zvětšení.Dostala jsem impl.pod sval.O tu bolest mi ani nejde.Ale jsem pořád v obličeji hrozně bledá, kruhy kolem očí.Taková přepadlá,Zapadlé oči. Nevíte čím bych se mohla dát do kupy?A trochu se vzpamatovat. Spím jak je to možné, jím také vcelku zdravě a výživně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Asi to chce čas. Mně se zase víc jak týden po operaci motala hlava.

arrow
profile_image
Mirindík
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A je vše v pořádku?
Nechci Tě znepokojovat, ale tak velké podlitiny jsem po opce ještě nikdy neviděla. Sama na operaci chci jít a tohoto se děsím.

Cituji Mirindík: je vše v pořádku

Včera jsem mluvila s doktorem a nemám žádný z příznaků,který by ukazoval,že se děje něco špatného.Že mám příšerné hematomy, to jsem si vědoma. Ještě mi nějaké slezly do pasu. :-/ Doktor říkal, že je docela možné, že ty modřiny takového rozsahu mohl způsobit Wobenzym. Brala jsem 3x denně 10 tabl. Na jeho doporučení jsem jej vysadila. Zase asi takový zázrak to nebude.A to stojí takovou spoustu peněz.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji sartre: .Že mám příšerné hematomy, to jsem si vědoma. Ještě mi nějaké slezly do pasu. :-/ Doktor říkal, že je docela možné, že ty modřiny takového rozsahu mohl způsobit Wobenzym

Taky jsem hned po opce (ale modelaci) měla příšerný modřiny a nikdo moc nechápal proč, Wobenzym jsem brala taktéž a taky se neosvědčil, bylo mi po něm děsně blbě, jsou holt lidi kterým nepomáhá, tak je klíďo možné že tobě se projevil takhle.
Teď skorem 3 roky po opce jsem zjistila, že mám jistou mutaci krve, která způsobuje větší srážlivost (to se z předoperačního zjistit nedá), tak proto jsem byla samá modřina, pro mne to bohužel asi znamená stopku s jakoukoli estetickou operací, škoda, už jsem si plánovala jak se na starý kolena vytuním
Ale ty se netrap, modřinky zmizí, pij hodně tekutin, jez pokud možno co nejzdravěji, dost ovoce a zeleniny (možná i nějaký ten kvalitnější vitamín z lékárny) a až to bude možné běž se provětrat na čerstvý vzduch. Uvidíš, že brzo se budeš cítit fit, máš za sebou narkozu a celkem velký zásah do těla a ono takhle často reaguje.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na sartre:

Musíš si dát chvilku čas s tím obličejem, já byla z narkozy taky přepadlá a po týdnu to žádná hytparáda tedy nebyla. Je dobře, že jíš zdravě atd., tělo to ocení!
S těmi modřinami na těle se to bohužel občas stává, už jsem to tady párkrát viděla a vždy to bez komplikací zmizelo. Taky jsem měla modřiny, i když ne tak moc. Je to prostě velký zásah do těla.

Cituji SabinaG: mám jistou mutaci krve, která způsobuje větší srážlivost

Já mám zase menší srážlivost-když se zraním, více a dlouho krvácím, běžné modřiny se mi hojí klidně i měsíc

Já na tom byla stejně, taky ten prvni tejden jsem byla uplně zelená a navic mi bylo pořád blbě od žaludku (zvracela jsem teda jenom v den operace) a Wobenzym jsem taky brala a modřiny jsem měla skoro takový jako ty...takže možna je to fakt tim. Hodně mi pomohlo když jsem šla na vzduch,uplne jsem cejtila jak se mi ulevuje. Jo a modřiny už jsou asi centimetrovy,takze vydrž prťka vydrž!!
Reaguji na SabinaG: mně kvuli antikoncepci anesteziolog pichnul pred opkou heparin a pak mi ho píchala sestra každej den ...takže třeba se to tak dá taky řešit a vytunit se muzes Jinak ja mam přemíru bílých krvinek a taky se hrozně rychle hojim,nevim jestli to může být něco podobnýho jako máš ty.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji poletucha: mně kvuli antikoncepci anesteziolog pichnul pred opkou heparin a pak mi ho píchala sestra každej den ...takže třeba se to tak dá taky řešit a vytunit se muzes Jinak ja mam přemíru bílých krvinek a taky se hrozně rychle hojim,nevim jestli to může být něco podobnýho jako máš ty.

Ono těch mutací krve je moc (já mám Leidenskou a MTHFR mutaci), tak těžko říct zdali máš něco podobnýho, mě na to přišli v těhu na genetice když jsem potratila po amniocenteze, zkoumali mne ze všech stran, aby nemuseli uznat, že za to mohla infekce zanesená při amnio, ale to už je jiná story...
No vidíš a ten heparin mě vůbec nenapadl a přitom vím, že kdybych byla znovu těhotná tak si ho budu muset píchat celou dobu, abych se vyhnula příp. tromboze, tak při plastice by to šlo řešit zřejmě stejně, tak o tom ještě popátrám, děkuji

Cituji Dirtyangel: Já mám zase menší srážlivost-když se zraním, více a dlouho krvácím, běžné modřiny se mi hojí klidně i měsíc

Já jsem si dřív myslela, že nízká srážlivost je horší, že se lidem dělají víc modřiny, při větším zranění či opce mohou vykrvácet, ale zjišťuju že i ta vysoká má svý mínusy, modřiny se dělají taky, trpí se na embolie, cévní příhody... no ani jedno není prča... ideální by bylo být naprosto fit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené