arrow
profile_image
Nickholka mojeid
od 5. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to je jednoduché. Odpojit internet jsem se divila, když nám nešel internet, kolik věcí jsem udělala do školy

arrow
profile_image
Raelyn
od 30. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já se přiznám, že jsem tohle téma taky měla v plánu založit, protože mám úplně ten samý problém. Teď mám výjimečně tři dny za sebou volné, tak jsem si řekla, že je využiju a udělám si spoustu věci do školy, jenomže jediné, co dělám celý den je to, že tu krom menších přestávek vysedávám, sice mě to tady už nudí, ale pořád si najdu něco, proč tu zůstat. Odpojit internet už jsem zkoušela, ale to pak bývám protivná a stejně mě nic nebaví, zřejmý abstinenční příznak ...

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

záleží jak moc ti to nabourává tvůj život....jestli jsi schopna udělat své povinnosti a na ntb chodíš za zábavou, tak na to nevidím nic tak děsivého. ale jakmile máš problémy s učením, nestíháš věci okolo, tak bych s tím začala něco dělat...jukni na tuhle stránku...zabývá se sice prokrastinací, ale prokrastinace a závislost na pc jde spolu ruku v ruce http://poradna.adiktologie.cz/article/clanky-o-tem atu-2/

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky mě to docela štve, že na internetu trávím tolik času takže hned vyzkouším tohle

Cituji Patty: Dát si denní limit a potom počítač vypnout. Dát si třeba že denně od 19-20 hodin budeš na netu a mimo to si zakážeš počítač zapnout.

snad to dodržím

Cituji Patty: Facebook je jedna velká iluze. Vede k tomu, že má každý pocit,kolik má přátel, ale ve finále nemá nikoho. Není občas špatný si to uvědomit.

Přesně tak! měla jsem tam kolem 300 přátel ( i když to není až zas tak moc ), a říkala jsem si, kolik lidí mě nezná. teď jsem tam přes dva týdny nebyla, nikdo se mi neozve, nenapíše, a jsem úplně sama. Ještě že mám aspoň jednou dobrou kámošku.

jinak se závislostí na PC taky bojuju.

arrow
profile_image
solnyshko
od 26. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem na tom stejně. Vzhledem k tomu, že nemám už v pokoji telku, tak na ntb koukám na to, co mě skutečně baví (seriály), čtu zprávy, chodím na omlázko, FB, mejly, překládám do školy, píšu seminárky... ale abych byla upřímná, tak 70% času na něm vysedávám zbytečně- nicméně vysedávám (( Tež mě to rozčiluje...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Patty:
Tak já si tam píši s kamarády a dohodnu se s nimi jestli půjdeme ven, kam půjdeme a tak dále Nebo si prostě povídáme. A ano, píši si tam s kamarády, které potkávám, s těmi nejbližšími, skutečnými přáteli Já jsem na něm závislá díky těm kamarádům. A stále mluvím o těch skutečných..

arrow
profile_image
flover power
od 9. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Také jsem u něj ze začátku trávila hodně času Ono Tě to za nějakou dobu přejde

arrow
profile_image
malina_01
od 15. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak s tím ti neporadím, internet je pro mě taky velkej tahoun hlavně teď v zimě, kdy se toho venku nedá tolik dělat. Si vždycky řeknu, že se jdu podívat na chvíli na mail a na omlázko (tady trávím nejvíc času), a pak jsou z toho hodiny. Přítel už mi včera pohrozil, že mi zablokuje přístup k omlázku. A Facebook byl další zbytečnej žrout času, ten jsem si po státnicích zrušila (kolik bych bývale měla času na učení)..

Taky taky.. Nejhorší je když jdu spát a přemýšlím co jsem celý den dělala, dojdu k tomu, že jsem vlastně seděla třeba 9hod u pc a to jsem chtěla uklidit, přepsat sešit, vynést koš,..
Kdybych měla nějaký koníček, povinnost tak u toho asi sedím míň, ale ja fakt nemám co dělat, nemám žádnou povinnost tak jsem na netu, něco čtu, koumám, ted třeba hledám vánoční dárky a vymýšlím co koupit.. A s učením to je taky problém, říkám si ve škole: "jj přijdu domů, přepíšu si sešit, udelam ukol a naucim se to a to" .. dojdu, sednu k pc a pak si uvědomím, že tu sedím 4hod, hroznéé :/ Neříkám, že vkuse ale proste jediná aktivita za den- lapění u pc :X

arrow
profile_image
lenji
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak to je téma přímo pro mě..ještě tak před půlrokem jsem byla u compu okolo 2, maximálně 3 hodin..teď tu prosedím skoro celý den..měla bych už začít psát seminárky, vždycky si řeknu, že dneska už fakt začnu, pak zajdu "jen na skok" na internet, a pak zjistím, že už u toho sedím hodně hodin..teď to ještě tak nevadí, ale nechci se vidět o zkouškovém..

Cituji Nickholka: Tak to je jednoduché. Odpojit internet

No nevím, já už to takhle zkoušela, jenže pak jsem potřebovala zjistit informace o něčem, nebo najít neznámé cizí slovo ve vyhledávači, a při té příležitosti, když už jsem ten comp zapnula, jsem si říkala,že se ještě musím podívat na mail a na to a to..

Cituji Eveyli: Nejhorší je když jdu spát a přemýšlím co jsem celý den dělala, dojdu k tomu, že jsem vlastně seděla třeba 9hod u pc a to jsem chtěla uklidit, přepsat sešit, vynést koš,..

Přesně tak..nejhorší je, když se mě někdo zeptá, co jsem třeba včera dělala a já si uvědomím, že vlastně nic, jen jsem byla na netu..a stydím se za to

arrow
profile_image
Ewiczka93
od 8. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nejlepší je mít víc sourozenců se kterýma se musíš dělit. Jinak nevím, já tím zatím netrpím a to je co říct. Třeba když mně to přestane bavit, tak si jdu číst popřípadě psát, koukám na seriály, fotím nebo jdu spát. te´d u toho zas tolik nesedím, protože jsem nemocná..

Ale znám už docela hodně exotů, kteří jsou na něm furt, třeba teď má hodně lidií internet v mobilu. To je teda větší závislost na něm být ve škole, po škole, při čekání na MHD a při jízdě dopravou..neustále vidím u známých jak statusují na fb v jednom kuse a to jsou venku..

arrow
profile_image
Ewiczka93
od 8. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji petla93: Ale je to hlavně tím, že jsem na facebooku, kde si píši s kamarády.

Lidi, možná to bude znít šíleně ale zkuste si zrušit fb. ( Pokud se nepletu tak se tam pak kdykoliv vrátit můžete)Já tam taky tak v 16 letech seděla jen co jsem přišla ze školy. Navíc mi nic moc jinýho nezbývalo, protože jsem měla kluka z dálky, tak jsme se tam bavili. Pak přišel rozchod. Já tam přestala chodit a nakonec si ho i zrušila. Vydrželo mi to asi pů roku. :/ Teď tam chodím ale s nikým si nepíšu maximálně přes vzkazy nějaký domlouvaní v kolik se mam u koho stavit. A fakt tam jsem maximálně 10 minut.

Reaguji na Ewiczka93:
Přesně tak, zrušila jsem ho ze stejného důvodu a abych zapomněla.

arrow
profile_image
_BaRuSa_
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky mám takový problém a od té doby co doma máme netbook tak u něj sedím pořád, jen co příjdu ze školy, sotva si dojdu na WC a už ho zapínám a sedím takhle u něj spoustu hodin, kdežto když sme měli jenom normální PC tak to sem u toho tolik nesedávala. Tohle období mám ale jenom poslední asi 3 měsíce a navíc sem se o prázdninách rozhádala s bývalou nejlepší kámoškou a v září sem se rozešla s přítelem a od té doby nemám žádné koníčky, kterým bych se mohla věnovat. A navíc to má strašný dopad na mé známky, letos sem se strašně zhoršila a furt nevím co s tím mám dělat. Jediný co pomáhá je, tak že nám občas když se taťka naštve sebere modem a to fakt hodně účinkuje.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené