arrow
profile_image
Omlazení.cz
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jak se změnila Vaše pleť a jak o ni pečujete po čtyřicítce? Pojďte si o tom popovídat, pro 12 nejzajímavějších příspěvků máme luxusní DÁREK novinku v péči o pleť:

Kompletní balíček řady Eucerin DermoDENSIFYER

Podělte se s námi o Vaše pocity a zkušenosti nejen v péči o pleť po čtyřicítce. Zajímá nás Váš názor, nebojte se svěřit a odměnou Vám bude hodnotný dárek.

Upozornění: Své příspěvky vkládajete do 15.11.2010. Pokud právě Váš příspěvek vybereme mezi 12 nejzajímavějších, dovolíme si Vás kontaktovat emailem a požádat o zaslání Vaší poštovní adresy, na kterou pošleme dárek do 14 dnů.

arrow
profile_image
bohulik
od 12. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Je mi 52, mám citlivou a suchou pleť, zkoušela jsem různé pleťové krémy, z lékárny i drogerie, ale žádný mi nesedl tzv. na tělo. Jednou mi kamarádka doporučila vyzkoušet na obličej obyčejnou vazelínu a světe div se naprosto mi vyhovuje. Používám ji už několik let, na den a i noc a jsem moc spokojená, kupuji si kelímek od Balea. Samozřejmě mi neodstraní vrásky, ale mě sedí skvěle.

arrow
profile_image
IceSnowGirl mojeid
od 3. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nedržím se zásady, že nejlevnější krémy jsou nejlepší. Naopak stejně nesouhlasím s tím, že nejdražší krémy vám na tváři vykouzlí sametový závoj. Důležité je najít ten správný pro každou z nás. Já mám za sebou zkoušení různých značek a s touto zkušeností vím, že pro mě je nejlepší výrobky střídat a doplňovat. A to nejdůležitější - starat se o pleť ZEVNITŘ. V pokročilém věku už není jednoduché uhlídat si správnou hladinu vitamínů a minerálů v těle. To se vždy projeví na povadlé pleťi. Multivitamíny vám nikdy nenahradí kvalitní ovoce a zeleninu. Tak proč nespojit péči o pleť s debužírováním exotického ovoce, domácí zeleniny a ryb? Krásná žena pro mě znamená spokojená. A stejně je to i s pletí. Staráme-li se o ni s láskou, vyplatí se nám to...

arrow
profile_image
anfaro
od 22. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je mi 26, takže do čtyřicítky mi ještě naštěstí pár let chybí, ale doufám, že až ty roky přijdou, že se mi stejně jako mojí mamce na pleti nepodepíšou.. dokonce bych řekla, že má mamka daleko lepší pleť než já.. možná je to tím, že je i trochu silnější, ale má obličej jak batole, pořád krásně jemnou a vyhlazenou, vrásky se jí zázrakem vyhýbají a to zrovna není z těch, které by trávily hodiny před zrcadlem a co se týče kosmetiky, používá jen pleťovou květinovou vodu od saloos a maže se dětským olejíčkem.. takže pokud mi bude naděleno, není proč se čtyřicítky obávat...

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Právě po té čtyřicítce jsem se začla pleti více věnovat. Nejprve to byly krémy z místních kosmetických salonů - Kenwell, Germain Capuccini, La Chévre....tady, až na kapsle od GC, jsem jaksi omráčená nebyla....neustále hledala. Pak jsem narazila na firmu L.Widmer, protože jsem ji měla blízko, začla testovat krémíky, mlíka...a narazila na jejich bezva Créme Vitalisante. Tento jsem používala několikrát jako noční krém. No a tady to vlastně začalo....prostě jsem opravdu poznala, že dobrý krém na pleti je prostě poznat. Od té doby jsem používala několik značek. Mezi moje oblíbené z dobrýma zkušenostma je LW, La Roche Posay, Guerlain, Orlane, Elizabeth Arden, Charmzone, Diadermine, Kanebo, Just, Origins, YSL. Od každého něco - tam denní krém, jinde oční a od jiné značky čistící mléko atd. Chce to podle mne hledat a hledat, nekupovat velká balení...a kdo hledá, najde. Taktéž má na pleť vliv strava, psychika...ale to je na dlouhé vyprávění, zdravou výživu se snažím uplatňovat...Na otázku jak se moje pleť změnila, bych odpověděla, že je tak nějak v normále pěstěná a možná jsem i pozastavila běh času...kdyby aspoň na pár let, tak to je úspěch. Každopádně mne to i nesmírně baví
janis

arrow
profile_image
IVKA 7
od 21. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj
Moje plet´se změnila díky zemské přítažlivosti, není už pevná a směřuje dolů,k zemu, tak jak zbytek mých bývalých tělesních předností. Vzhledem k tomu, že moje životní filozofie je někde v tomto směru, jako že co můžeš udělat dnes, můžeš udělat i zítra, tak se hodně nestarám o plet´ a dodatečně si jenom nadávám v duchu jak ten čas letí, a 40 let života je pryč. O plet´ se občas starám, spíš relaxačně -bylinkové nálevy na umytí pleti, které si sama někdy na procházce narvu v přírodě. Kupuji si oleje na plet´a květinové pleťové vody , ted´nevím zda tady můžu psát značku-když tak dodatečná omluva, takže je to od firmy Saloos. Ted´ se poohlížím po vyrobcích z granát. jabka a taky pro plet´ hodně piju čistou vodu a vléte nevyjdu bez vody ve spreji na plet´pro hydrataci.
Nevím kolik slov můžu napsat, tak to raději utnu-hezký den všem.

arrow
profile_image
Soniik
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám sice do čtyřicítky daleko, ale moje mamka mám po čtyřicítce skoro 20 let, ale řekla bych, že pleť má na svůj věk naprosto luxusní a vypadá mnohem líp než já, protože já vypadám pořád jako puberťák, protože bojuju s mastnou pletí a problémy, které s tím souvisí. Můžu říct, že kolem čtyřicítky se mamce změnila pleť v tom smyslu, že jí tyto problémy, které mám já, přestaly trápit. Nemá skoro žádné vrásky, a to celý život používala jenom hydratační levnější krémy, hodně tekutin a krémy proti vráskám používá až teď. Takže v tomto smyslu se na tento věk můžu jenom těšit; jestli se to tedy i u mě bude vyvíjet jako u ní, v což pevně doufám...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám pleť alergickou, až je to někdy šílené, často se mi dělá vyrážka ale spíš pupínky. Na to mi pomáhají jen kortikoidy pro děti. Jinak je má pleť vysušená, nemohu si jí mít vodou. Myslím, že mi pleť bude rychleji stárnout, jak je citlivá, ale poté převažuje období, kdy mam pleť nádhernou a okolí závidí. je mi 23let

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Hmm, mé tetě je něco přes 60, kouří skoro celý život cca krabičku denně, rozhodně nejí zdravě, nepoužívá žádnou speciální kosmetiku (snad jen nějaký krém za 50 Kč) a má pleť hezčí než kdejaká čtyřicítka. Vlastně má pleť jak dětskou prdýlku. Život není fér, co?

arrow
profile_image
Loli88
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mojí mamce je 45 let a pleť má nádhernou, i když teď se díky tomu,že se ode mě nechala zlákat k experimentům,potýká se zvýšenou citlivostí . Ale jinak, vypadá jako 25-letá slečna Drobná,štíhlá, s krásnou pletí a stále usměvavá . Jsem pyšná na to,že když jdeme po ulici, tak se za ní pánové otáčejí. A jediným jejím receptem na krásu je pravidlená péče Esteé Lauder a spousta smíchu .

arrow
profile_image
berusatko
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

naštěstí mi čtyřicet ještě není a taky ještě nějaký čas uběhne než bude..je mi 27 a pleť mám naštěstí poměrně dokonalou, i když tenoučké vrásky kolem očí už vidím taky, ale řekla bych, že jsou spíše od smíchu....moji mamince už přes čtyřicet je, dokonce jí je přes padesát...postupně na ní vidím, že vrásky přibývají, ale i přes to, má pleť poměrně pěknou na svůj věk...čím to je? já myslím, že hlavní roli hrajou geny...co se týče péče- vede u nás přírodní kosmetika, jinak u maminky ještě kosmetika značky Sothys a pravidelná péče u kosmetičky....co se týče vrásek na hrudníku, těm se snaží předejít spaním s válečkem mezi ňadry....

arrow
profile_image
sumivka
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vždycky jsem měla mastnou a nečistou pleť, snažila jsem se všemi možnými způsoby a prostředky, ale vždycky se nějaký pupínek našel. V tomto směru se moje pleť po čtyřícátce (je mi 42 let) změnila velmi pozitivně. Samozřejmě mám nějaké drobné vrásky, ale nic katastrofálního to není. Jinak z krémů jsem používla Nivea Q10, Eucerin, také něco z Oriflamu, to nebylo nic moc a teď jsem už delší dobu věrná nočnímu krému od Avon Solution Ageless Accolade. Dělá mi moc dobře na pleť, je po něm hladká a ne moc mastná. Na den používám také Avon nějaký tónovací v tubě.

arrow
profile_image
vicky mojeid
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

73

Moje mamka nedá dopustit na Marynu. Zlatý krém.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já mám do 40tky ještě dost času, ale myslím si že je důležité:
-zdravý životní styl-jídlo je pohonou hmotou každé naší buňky, takže když budeme dávat kvalitní palivo, tak se nám to vrátí
-pravidelná každodenní péče (20+ pravidelné odličování + krém, 25+ oční krém, 30+ protivráskový krém, 35+ zpevňující krém, 40+ séra, vitaminy + 1x za týden až za měsíc napaření se, peeling, pleťová maska)
-ochrana proti slunci, nekouření, vyhýbání se nešetrnému zacházení, ...
-genetika, psychika-optimismus, ...
-správný výběr kosmetiky (já momentálně používám lékárenskou kosmetiku, mám velmi citlivou pleť a drogérková ani přírodní mi nesedly)

Samozřejmě, že jako každá žena po čtyřicítce, jsem začala pociťovat určite změny.
Díky - nejspíše mimořádně dobrým genům - to jsou změny opravdu malé a zanedbatelné.
Nicméně jsem prolistovala celou řadu internetových stránek i časopisů týkajících se zralé pleti.
Nejspolehlivěji mne vždy odradilo, když inzerovaný přípravek sliboval zázraky na počkání a nemožné do tří dnů.
To, co jsem přijala za své je, že není ani tak důležité jaký krém na pleť nanáším, ale spíše jak ho nanáším.
Jistě, také se ráda rozmazluju a snažím se používat krémy vhodné k mému věku, ale vždy dávám přednost jemné a pravidelné masáži.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené