arrow
profile_image
Kokinka
od 22. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Laky: Co je vrtajícího na uvařeném obědu či večeři?

na uvařeném obědu nebo večeři nic, ale způsob doručení je poněkud nevhodný je rozdíl když někdo vaří protože ho o to požádám a když se mi domů samo nosí nevyžádané jídlo já měla čistokrevnou tchyni -s...i, naštěstí přítel stál za mnou po celou dobu, ale její pokusy dostat ho na jídlo byly neuvěřitelné

Cituji Kokinka: ale její pokusy dostat ho na jídlo byly neuvěřitelné

Snad jsi nežárlila na to,že tvůj partner se najedl u mámy?Co si budem povídat...holky drží dietu a málokterý muž jí bude dobrovolně držet s nima a jogurt k večeři není zrovna nic extra.

Každopádně když zakladatelka jídlo do lednice nechce,tak ať to řekne jasně a na rovinu,ale dost možná nemá tchýně zájem jí vidět a tak jídlo dodává když není doma.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

No já třeba nechápu proč já by Sága měla přestat vařit nebo vyhazovat svoje jídlo. Ona vařit stíhá a baví ji to.

Cituji mystique: by Sága měla přestat vařit nebo vyhazovat svoje jídlo.

protože její partner sní to od mamky a ostatní zbyde v lednici.

arrow
profile_image
Kokinka
od 22. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Laky: Snad jsi nežárlila na to,že tvůj partner se najedl u mámy?

Tak žárlení mně opravdu nikdy nenapadlo u nás to bylo složitější, přítele vychovala babička a kontakt s matkou obnovil až když jsem s ním začala chodit já a to ještě na můj nátlak že je to přece jeho rodina. Tchyně bydlí 100 km daleko, takže návštěvy byly sporadické. Tchyně teď zůstala sama, přesně na ní vidím že se potřebuje o někoho opřít, ráda by se nastěhovala k nám, máme domek. No a protože ví, jak je přítel žravej a já nevařím denně, tak jen tiše pozoruju jak doručuje krabičky s jídlem pro jednu osobu přijde mi to spíš úsměvné, mám ohromnou kliku že on opravdu stál vždycky za mnou. Takže si myslím, že nemám důvod žárlit, na ní už vůbec ne. Jen to vidím z jiného pohledu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Laky: tak to bych asi vyhodila spíš toho partnera než jídlo pokud je Sága přesvědčená, že tak hrozně nevaří, tak by partner měl stát při ní.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Laky: a ještě otázka je, jestli to jídlo od maminky je lepší nebo jí prostě jen nedokáže říct ne a tak to sní.

Cituji mystique: pokud je Sága přesvědčená, že tak hrozně nevaří, tak by partner měl stát při ní.

To je otázka jak vaří neposoudíme ale s tím,že by měl ten kluk řešit situaci sám souhlasím,jen aby nevyhodil Ságu

arrow
profile_image
PaniXY
od 8. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Každá z nás je jiná, třeba moje matka se nenaučila pořádně vařit nikdy, vždycky to zachraňovala babička (její tchýně) a moje máti jí byla vděčná, až nemohla babička, naučil se vařit otec
Pokud Sága není se současnou situací spokojená, tak se musí ozvat. Žije s přítelem, ne se tchýní, takže prvně rozhovor s přítelem. A s tchýní zkusit nějakou rozumnou domluvu, třeba, že k ní budete chodit jíst o víkendu, jindy ať vám nic nenosí. Protože rozhodně není normální jídlo vyhazovat.
Co bych ale nesnesla, aby se mi tchýně procházela po bytě a lezla do ledničky, když tam nejsem. Pokud není byt tchýně, tak bych to rázně zakázala.

arrow
profile_image
Baďula
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Laky: no už mu zelenina a jiná zdravá strava pokud možno nízkokalorická asi leze i ušima

to néé, že bych cpala zeleninu všude, ale máme malé dítko, tak se snažím to semtam nacpat i do něho..ze začátku trochu ofrkoval nos, než to zkusil, ale pak tvrdil, že mu to chutná a když vaří o víkendu on, tak tu zeleninu taky většinou všude rve. A nízkokaloricky už vůbec nevařím Knedlo, vepřo, zelo dělám ráda a ještě raději jím Ale je pravda, že mě těší, když mi jídlo někdo pochválí a vidím, že někomu chutná a to manžel ví, tak asi chválí automaticky, aby si to u mě asi náhodou nepo...

arrow
profile_image
Majiiinka
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Saga: Přítelovi jsem to včera psala v sms, protože měl noční. Vytočilo mě, že jsem přišla domů, a v lednici omáčka, kterou měl sníst a na lístku vzkaz měl jsem amolety od mamky

Co takhle zeptat se přítele něco v tom smyslu, jestli mu to od tebe nechutná, když tvoje jídlo vždycky nechá? A uvidíš co odpoví a podle toho se zařiď.. A myslím, že i pokud by mu třeba nechutnalo( nemyslím, že v tom by byl problém) tak si se s ním můžeš domluvit jaké jídlo má rád, jak ho má rád uvařené např., nebo si třeba něco společně uvařit. Ty bys vychytala co mu chutná a on neměl potřebu jíst jídlo od maminky a pak si myslím, že už by si s ní i potom promluvil .
Pokud mu tvoje jídlo chutná, možná je chyba někde jinde, hlavně jestli máte ve vztahu problémy, možná je tohle takový "naschvál" od něj.
Tchýni bych klíče sebrala, nedokážu si představit, že by mi lezli "rodiče" denodeně do mého vlastního bytu, i kdyby pouze na otočku s jídlem, protože ruku na srdce, pokud tě nemá ráda, tak ti zkritizuje co může a bála bych se, aby mi po čase nezačala i něco málo uklízet - např. nádobí od snídaně a pak ze mě dělala lenošku, co se nedokáže postarat o domácnost.
Ještě jedno řešení, pokud tvoje jídlo schválně sabotuje nebo prostě něco mu nechutná, cokoliv - začni vařit jen pro sebe. Pokud se třeba pohádáte a nebo takhle, tak ať je po jeho- nechce moje jídlo, nebudu mu ho vařit, ať si jí co chce a ona až mu jednou maminka neuvaří, tak on si uvědomí

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Verunecka: Kdo ví, možná i jo

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Některé komentáře mě i celkem pobavily Dík holky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené