1. . .34567
arrow
profile_image
Arabella Rose
od 19. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lilliana: No mně se hodně líbí Debordelizace hlavy. Zrovna čtu Motivace zvnější je jako smrad. Záleží o čem chceš číst.

Cituji Lilliana: Jeho knihy jsou zaměřeny hlavně na úspěch v kariéře, podnikání, penězích?

Víceméně ano. Spíš se ale zabývá problematikou osobního rozvoje.

Ivo Toman

Dle mého názoru je jeho nejlepší knížka Debordelizace hlavy.
Ale i Motivace zvenčí je jako smrad a Úspěšná sebemanipulace jsou úžasný knížky. Jeho poslední je O úspěchu a to už je teda podle mě trochu vyšší liga.

Já sama ale pracuji s lidma a podnikám a jeho knížky mě vživotě neskutečně pomohly, můžu jen doporučit. Akorát se jedná o tročku tvrdší čtení a pokud jste zablokovaní, tak s ním nebudete asi moc souhlasit .

arrow
profile_image
maoli
od 6. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,
viděla jsem nedávno film Tajemství, na doporučení mé sestry.

Zarazilo mě to, že jsem si uvědomila, že zákon přitažlivosti už mém životě jednou fungoval- nevědomky: Byla jsem s přítelem 3 roky, ale ke konci vztahu jsem se stále a furt bála, že ho ztratím, že bude chtít jinou, že už nebudeme spolu. Furt jsem se tím trápila a nakonec to skončilo. Podle mě kvůli tomu, že jsem stále myslela na to, že spolu už nebudem.

Ale tak moc lituju toho, že to skončilo, a tak se Vás chci zeptat, jestli nejde tím pozitivním myšlením ho získat zpět? Když jsem ho kvůli tomu ztratila, tak že bych ho i získala? Děkuju moc

Reaguji na maoli: zákon príťažlivosti funguje v každej sekunde nášho źivota a neustále priateľa si nemôžete len tak získať zákonom priťažlivosti pokiaľ to on nechce a tomu sa hovorí slobodná vôla a pokiaľ nechce znamená to že vaše vzájomné energie neladia a teda už tam piťažlivosť nie je . Zákon priťažlivosti vám do života pritiahne všetko ale nedokáže ovplyvniť slobodnú vôľu jedinca, pretože je to proti zákonom univerza.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na tamarka1105: s tím souhlasím, ale maoli i když se to může zdát těžké tak si stačí přát jednoduše lásku, ideálního partnera a zákon přitažlivosti ti do života přinese nového partnera,se kterým budeš opět spokojená.. může se stát že i toho stejného jako minule, ale to byste oba museli cítit stejně. Hlavní je přát si opravdu obecně, ne konkrétně

Cituji ifka.d: tak si stačí přát jednoduše lásku, ideálního partnera a zákon přitažlivosti ti do života přinese nového partnera,se kterým budeš opět spokojená..

Lze si takhle splnit sen jako je např. dovolená v červenci?

arrow
profile_image
Jayla
od 25. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nikki01:
Ano

Reaguji na Jayla:
I za předpokladu,že na to nemám?

arrow
profile_image
Jayla
od 25. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nikki01: V tom to právě je Že se ti to naskytne, i když na to nemáš peníze nebo když se nemáš jak dostat, cokoliv, co tě napadne. Ale myslím, že pokud začínáš, tak je ještě brzo na taková "velká" přání. Je potřeba to zkoušet na drobnostech a pak už to půjde samo.

Reaguji na Jayla:
Co je u tebe drobnost?

arrow
profile_image
Jayla
od 25. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nikki01: Tak třeba, aby ti ráno někdo uvařil kafe/čaj. Aby sis např. ve škole vytáhla otázku, kterou nejvíc umíš. Aby jsi dostala něco, co si dlouho přeješ atd.

Film jsem viděla, je to docela nakopávačka. Ale přiznám se, že mi moc dlouho nevydrželo řídit se tím a myslet tím způsobem, být tak pozitivní. Ale já u ničeho nevydržím moc dlouho, žiju dost hekticky a MOOC mě to štve.
Myslím si, že film je pravdivý. Když přemýšlíte pozitivně a něčemu tolik věříte, život musí být hned o tolik veselejší!
Myslím si, že všechno jde, když se chce. Já životem proplouvám tak nějak ani nevím jak. Pravda, že nebyl vždycky lehký a na to, jak jsem mladá, jsem si zažila toho spousty negativního a mam různé zkušenosti, ale je fakt, že když tak přemýšlím nad tím, tak mám a dostala jsem vždycky od života vše, co jsem chtěla, ať už se jedná o vztahy s lidmi nebo materiální věci. Možná že se bojím chtít od života víc, nebo že jsem moc pohodlná. Žiju v domnění, že když budu chtít, dokážu cokoliv. Možná že nepřemýšlím úplně čistě pozitivně, ale tohle moje vědomí toho, že dosáhnu, čeho budu chtít, ke mně asi to, co chci, dost přitahuje, nebo nevím, jak to popsat, každopádně ikdyž se podle mého názoru moc nesnažím, co chci, dostanu.. platí to o způsobu života, o lidech, chlapech... Občas se toho trošku děsím, pro něco se nadchnu, něco chci... a ať to trvá déle, nebo je na to zapotřebí jen chvilky, vždycky ... VŽDYCKY... to nakonec mám. Je to až strašidelný. Možná proto se bojím pustit se do něčeho velkého.

arrow
profile_image
LaVeve
od 7. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Maričkaa: protože Tajemství čte hodně lidí a nevím ani o jedom, který by si do života přitáhl bohatsví, slávu, nebo lásku

Přesně tak... Mimo to jsou tu zase jiné věci, které když nemáme v osudu, tak ačkoli jsem Tajemství zkoušela mnohokrát, pozitivně a šťastně se doopravdy cítila, přesně jsem ten pocit v tu chvíli měla, tak to nepřineslo nic. Jen tu zkušenost, ptala jsem se na to paní, která mi toto osobně doporučila, když jsem se jí zeptala, co jsem udělala špatně...tak prý nic, prostě to jen nemám teďka v osudu a protože jsem ve svém přání zahrnula i časový rozměr, tak to Vesmír nesplnil, jelikož toto není moje cesta. Takže Tajemství si může být asi mocné jak chce, ale něco holt nezměníme.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já teda mám ve svým okolí docela dost lidí, kteří když se začli řídit pozitivním myšlením, změnili si život k lepšímu. Kolikrát to ani nemuseli říkat, že to znají a já to poznala - jak se najednou začali chovat jinak, začalo se jim dařit a tak, pak se o tom mimoděk zmínili

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené