arrow
profile_image
kolyn
od 29. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na EvaHav: vyzkoušejte třeba hlízy topinambur , nebo některé výrobky z topinambur . Obsahují inulin který výrazně pomáhá snížit hladinu cukru v krvi. Inulin se dá sehnat i v tabletách (Top inulin tablety)

arrow
profile_image
petrdosty
od 15. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ráno na lačno kyselé zelí i ze šťávou. A používat ke slazení vše ze Stévie. Je běžně k dostání. Já kupuju 150 tablet za 85 Kč. Stévia dokonce vytváří inzulín což při pravidelném používání dojde ke snížení cukru v krvi. A samozřejmě popíjet celý den minerální či neperlivou kvalitní vodu. Občas i z kohoutku. Pít kávu a čaj bez cukru popřípadě sladit Stévií. Neznamená to ale úplně se vzdát cukru. Pač i tělo je potřebuje kvůli energii a síle. Takže dát si občas ovocnej dortík či 2 dcl coly není zase na škodu. Toto vše běžně dodržuji a vůbec mě to neomezuje život. Ještě před 2 lety jsem se divil jak někdo může pít kávu nebo čaj neslazený. Dneska mě to chutná úplně stejně a dokonce s cukrem by mě to už ani nechutnalo. Hold zvyknou se dá na všechno. Hlavně se nesmí brečet.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Hannulinka: Jinak já proto abych omezila a snížila příjem cukrů, jsem cokoliv sladkého úplně vynechala, snažím se i nesladit

Ještě víc než rafinovaný cukr ale hladinu cukru zvedá pečivo a další výrobky z obilovin, a to i tzv. "zdravé" celozrnné, příp. bezlepkové.

Ve zdravé výživě jsem viděla nějaký čaj přímo na snížení cukru v krvi.

arrow
profile_image
Charmeuse
od 13. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mau-mau: Ještě víc než rafinovaný cukr ale hladinu cukru zvedá pečivo a další výrobky z obilovin, a to i tzv. "zdravé" celozrnné, příp. bezlepkové.

Souhlasím, ale nikomu nevnucuju. Přijde mi vždy úsměvné, když někdo přestane jíst sladkosti a nesladí, ale stejně se dál vesele láduje cereáliemi, pečivem - pokud možno se "zdravým" rostlinným máslem a přílohama a myslí si, jak nejí zdravě a jak odlehčuje tělu, když vyškrtnul ten "jedovatý" cukr. Umělé sladidlo dělá v těle ještě větší rotyku než cukr klasický, pokud je člověk zdravý a nemá rozjetou cukrovku, nevyhledávala bych ho. Sama sacharidy hlídám ze zdravotních důvodů a snížit hladinu cukru v krvi jde pravidelným cvičením, jídlem s nízkým glykemickým indexem a co se týká různých alternativních způsobů, tak cukr snižuje např. kopřiva, heřmánek, lékořice a skořice, omega 3 (různé oleje),pak taky hořčík.... je toho hodně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené