arrow
Neprodává v Bazaru

Chtěla bych se zeptat, jestli se tlaková masáž provádí nejen na jizvách pod prsem a od bradavky dolů, ale taky kolem dvorce? A máte pocit, že masáže pomáhají?

arrow
Neprodává v Bazaru

vendy111
Dík za radu, já masíruju pod prsama a teprve nedávno mě napadlo, jestli se nemá i kolem dvorce. Takže to zkusím, je fakt, že jizvy mám dost červené.

arrow
profile_image
dolly
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj já žádné takové masaže nedělám,jen si to promazávám lenienskou a mám jizvy pěkné bledé.Jsem měsíc po zmenšení.

Gladi
Ahoj, já mažu jizvy Dermatix gelem a pak dělám tlakové masáže. Celá prsa mažu vazelínou a masíruju, protože mám pocit, že místy cítím zatvrdlinku. Myslím, že tlakové masáže pomáhají, jinak by je nedoporučovali. Ještě jsem podstoupila 1 sezení na laseru, tak uvidím, jak potom jizvy budou vypadat, až se zahojí modřinky po laseru.

Gladi
Jo a koukám na fotečky. Gratuluji, pěkná prácička. Koukám, žes také měla asymetrii. A teď Ti připadá, že jsou kozenky stejné? Mě z levého prsu trochu ubrali, aby prsa byla objemově stejná.

arrow
Neprodává v Bazaru

tlakové masáže určo pomáhají, ale já už jsem 5 měsíců od operace a můj Dr. mi řekl, že už je provádět nemám. Docela jsem na to kašlala a masírovala jen 2x denně vždy jen chvilinku .. nebavilo mě to a bolely mě z toho ruce ... Nyní si je občas promazávám jen obyčejnou vazelínou, protože bez namazání mě jizvy táhnou a je to nepříjemné.
Jinak mi bylo řečeno, že tlakové masáže se mají provádět co nejvícekrát během dne optimální třeba 3x a vždy několik minut ...

arrow
Neprodává v Bazaru

Dík všem za radu a za pochvalu.
yamaha
Asymetrii jsem měla docela výraznou, tipuju tak jedno číslo nejmíň. Teď mám jedno taky trochu větší, ale nepatrně. Spíš jsem měla obavy podprsenky lipoelastic, jak je dole ta pevná guma, měla jsem jí dost vysoko a prsa byla hranatá. Naštěstí se to srovnalo, po 5 týdnech jsem začala nosit normální s kosticema.
dolly
Taky jsem je po měsíci nedělala, aby to nebolelo, ale teď prsa nebolí a tak jsem začala. Zmáčknu jizvu, počítám do 5, pak pustím a přesunu se o kpusek vedle. Jen na ty dvorce jsem si nebyla jistá, jestli se to dělá i tam.
vendy111
Po jak dlouhé době myslíš, že to zbledne? Hádám, že se hojím průměrně, ale mám světlou pleť, jizvy asi budu mít vidět dýl.

arrow
Neprodává v Bazaru

leni22
Jizvu máš pěknou, světlou
Já se mažu tím co je po ruce, někdy sádlo, jindy indulona, nebo jen pleťové mléko Dave. Trochu promasíruju, ale je fakt, že to flinkám, masáže dělám jednou nebo dvakrát denně pár minut. Některý den ani to ne.

arrow
profile_image
dolly
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Gladi
Tak já si je mačkat mužu jak chci nějak mě to nebolí a jizvy mám opravdu světlé.

Gladi
Napsala jsem Ti SZ. Mě dr. říkal, že jizva začne blednout až tak za půl roku. Já mám taky hodně světlou pleť, takže jizvy mám taky dost vidět, do červena, místy jsou už růžové. Před 10 dny jsem byla na laseru, tak uvidím, jaký to bude mít na vyblednutí efekt.

arrow
profile_image
dolly
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím že to tak nejde odhadnout u každého to je jinak a hlavně záleží na těle.

arrow
Neprodává v Bazaru

yamaha
Už vidíš nějaký efekt po leseru?
dolly
To jsi teda šťastlivecvendy111
Budu doufat, že se to brzy zlepší. Trochu ty masáže flákám. Sem tam to pomačkám a končím. Ale mažu, to jo.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji Gladi: jestli se tlaková masáž provádí nejen na jizvách pod prsem a od bradavky dolů, ale taky kolem dvorce?

Tlaková masáž se dělá na všech jizvách a je to opravdu velmi důležité... ani ne tak pro blednutí, ale proto aby jizvy změkly (nebyly tuhé) a nemohly přirůst k podkoží. To blednutí je otázka osobních dispozic a masáže to moc neovlivní... většinou jizvy hned po opce bývají tenké a bledé... tak 2-3 měsíce po opce začínají červenat a rozšiřovat se (probíhá vyzrávání jizev)... a tak půl roku po znovu blednou

Cituji Gladi: A máte pocit, že masáže pomáhají?

Určo pomáhají, ale důležité je také mazání (čímkoliv mastným - kalciovka, měsíčková mast...) a sama za sebe můžu doporučit biolaser (absolvovala jsem hned po opce 10 sezení a jizvy mám OK)
Na jizvy pod prsy, které bývají výrazně tužší je lepší trošku "brutálnější" forma masáže... mě doporučili tzv. štípanou masáž ( na jizvu se dají 2 prsty a jizva mezi nimi se ohne a jakoby seštípne, promne se... po tom jizvy opravdu krásně měknou)

Cituji Gladi: Po jak dlouhé době myslíš, že to zbledne? Hádám, že se hojím průměrně, ale mám světlou pleť, jizvy asi budu mít vidět dýl.

To že máš světlou pleť nic neznamená, já jsem vyloženě bledule a jizvy jsem měla už cca po půl roce téměř vybledlé, po roce už byly úplně světlé

arrow
profile_image
vanesi
od 23. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojky já se také ptala dr.na ty masáže a vůbec to nedoporučuje..tak opravdu nevim proč někdo říká že ano a někdo ne...samozřejmě víc dám na rady svého dr.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji vanesi: já se také ptala dr.na ty masáže a vůbec to nedoporučuje..tak opravdu nevim proč někdo říká že ano a někdo ne...

Jde o tlakovou masáž jizev a po mamaplastice jsou na prsou "kilometry" jizev, na které je vyvíjen velký tlak prsu (ne vždy se dobře hojí) a je to asi trošku jiné než po augmentaci, kde jde jen o pár cm.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené