arrow
profile_image
scruffy
od 29. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jsem objednaná na thajskou masáž, a zajímalo by mě, jak to na takové masáži chodí. Nikdy jsem na masáži nebyla, takže mě zajímá, jestli je tam nějaká místnost na převléknutí, do čeho se vlastně převléknu atd. Jak je to třeba při olejové masáži, je tam někde sprcha atd? Mluví personál dobře česky nebo spíš anglicky?

arrow
Neprodává v Bazaru

Asi se to liší studio od studia, podle mých zkušeností masérky často moc česky nemluví, ale domluvit se anglicky nebyl problém. Převlékáš se obvykle za paravanem nebo přímo v masážní místnosti, kam masérka dorazí, až jsi připravená. No a do čeho... na thajské masáže můžeš být třeba ve sportovním spodním prádle, nebo i bez něj, já jsem chodila jen v kalhotkách. Ale teď jsem se na jednom webu dočetla, že je nemyslitelné být při thajské masáži nahý, tak nevím Každopádně, když už oblečení, tak volné a prodyšné z přírodních materiálů. S olejovou masáží nemám zkušenost, ale hádám, že se poté nesprchuješ, abys ty oleje hned nesmyla. Očekávala bych lehké osušení ubrouskem a hurá obléct a domů.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak všude to asi stejné nebude Nejlepší bude když si tam zavoláš a zeptáš se na vše, co tě zajímá
Já byla na filipínské masáží nedávno, filipínka mi řekla tři slova - Masáž? Otočit. Hotovo. Převlíkala jsem se v místnosti kde byl masérský stůl, ona stála metr ode mě, po dobu masáže ticho.
V jiném salonu mě masérka nechala převléknout v mistnosti a odešla, po dobu masáže jsme si povídaly (nemám to ráda, nevnímám tak moc masáž), na konci mi dala čaj a nechala čas na převlíknutí.

arrow
profile_image
izzie
od 8. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Asi fakt záleží na salónu, do kterého jdeš - mám zkušenost ze dvou pražských - Tawan a Sabai. V obou tě uvede buď recepční nebo masérka do převlékárny, kam si do skříňky uložíš věci a převlékneš se do volného bavlněného oblečení (triko a kalhoty), které nafasuješ. K dispozici jsou jednorázové kalhotky a pantofle. Dostaneš ručník, k dispozici je sprcha, mýdlo, šampón, odličovací tampónky a nějaké odličovací mléko, fén... Takže se můžeš osprchovat před i po, jak je libo . Pak si tě vyzvedne masérka, odvede do místnosti a začne tě "lámat" . Čeština není nijak slavná, ale slovo "bolí" umí .

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na izzie: No, ještě, že to "bolí" umí.)

arrow
profile_image
scruffy
od 29. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No chápu, že při klasické thajské masáži jsem oblečená do volného oblečení, které mi dají, ale při té olejové se obléknu pouze do těch jejich kalhotek na jedno použití nebo si nechám svoje, a jinak jsem nahá..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené