1. . .6789

Cituji Lucianka91: Než jdu spát tak se opravdu jemně přetřu rexonou

Já četla, že jsou deodoranty apod. nezdravé. Používám je denně (jen když někam jdu, o víkendu bych se na to mohla ale...).Ale na večer bych si je právě kvůli tomu co jsem četla asi nedala. I když by to asi hodně vyřešilo.

Cituji Lucianka91: Když už se cítím nějak zpoceně tak si sprchu dám. Nebo alespoň když mám své dny...to alespoň spodek musím ráno sprchnout

To bez debat. V ty dny bych kvůli tomu obětovala klidně i tu snídani.

Cituji eileen11: tak to je pak ráno hotový nálet na mě


Cituji Elisabi: Mám vlasy rovné

Já také. A ráno to prostě bez umytí není ono.

Cituji eileen11: bez ranní sprchy prostě nežiju

Cituji eileen11: přesně - bez ranní sprchy prostě nežiju

Jo, pocit "právě osprchovaná s umytými vlasy" je k nezaplacení a pro mě nezbytný když vím, že jdu mezi lidi. Ale třeba v zimě s těmi čerstvě umytými vlasy mě pak bolí venku hlava a ranní sprcha je šok jak v létě, tak v zimě.

Vzhledem k tomu, že práci mám jen odpoledne a škola mi začíná nejdřív v 10 hodin, tak mám na vše dost času a nijak extra nepospíchám. Ovšem vše mi zabere max 2 hodiny a to z toho důvodu, že chodím každý ráno běhat.

Mám to asi tak nějak takhle:
Vstanu z postele směr WC, koupelna(umít ruce/obličej+vyčistit zuby a pleť). Udělat culík a obléknout si sportovní oblečení. To mi vše zabere 15 minut a pak jdu na 30 minut běhat.

Po běhání se jdu vysprchovat. Pak jdu snídat mezitím si schnout vlasy, pak projedu emaily/FB a další. Pak se pomazlím se psíkem a jdu si upravit vlasy a nalíčit se. Nakonec si vyberu oblečení a jdu z bytu ven. Takže celkem tak 1,5 hodiny. Samozřejmě vzhledem k tomu, že vstávám denně cca kolem 7 hodiny, tak mám na to čas a nemusím pospíchat a navíc ráno běhám, ale kdybych nechodila běhat a musela být někde třeba už v 8 ráno, tak mi to zabere cca tak 45 minut více ne

arrow
profile_image
Rehny
od 13. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

na gymplu jsem to zvládala za 20 minut i s přípravou a snědením snídaně a většinou i chystáním věcí do školy, protože jsem byla líná to udělat už večer. Krom vyjmenovaných věcí jsem se stihla obléct, učesat, namalovat (používám jen řasenku) a vyčistit si zuby.
Dneska nechápu, jak jsem to zvládala , teď už nemusím vstávat tak brzo, takže mám rozjezd trochu pomalejší, ale když spěchám, tak se do půl hodiny vejdu stále.

arrow
Neprodává v Bazaru

Vstávám v půl 6 s přítelem. Dám si velký kafe, snídani, jdu se umýt, namalovat, učesat a připravuju si věci do práce. Odcházím po sedmý

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené