arrow
profile_image
biimba
od 8. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moc děkuju všem

Dokážu pochopit a odpustit hodně, jsem hodně tolerantní, ale to co se stalo tobě, bych neskousla.
A to že je někdo něčím nakažený, nepoznáš na první pohled, takže slušná neslušná je názor dost mimo, když už měl tu potřebu si užít, měl myslet i na následky-tohle by mě uráželo, že mu bylo jedno, jestli něco chytí nebo ne a potom to klidně donese domů!

Cituji aksile2aksile: ale to co se stalo tobě, bych neskousla.

Cituji aksile2aksile: A to že je někdo něčím nakažený, nepoznáš na první pohled, takže slušná neslušná je názor dost mimo, když už měl tu potřebu si užít, měl myslet i na následky-tohle by mě uráželo, že mu bylo jedno, jestli něco chytí nebo ne a potom to klidně donese domů!


Cituji biimba: a ten rok co jsem to nevěděla se fakt choval suprově

Ještě aby ne, když měl máslo na hlavě!

arrow
profile_image
biimba
od 8. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

to "máslo na hlavě" chápu, ale rok? že by ho ten pocit viny držel rok?

Cituji biimba: to "máslo na hlavě" chápu, ale rok? že by ho ten pocit viny držel rok?

A proč by ne? Zpočátku výčitky svědomí a strach, že se to dozvíš a pozděj mu možná začala docházet souvislost i s tvým zdravotním problémem, ikdyž si ji nechtěl připustit. Netvrdím, že je h.ajzlík a není hodný, neznám ho, ale fakt by ve mně hlodalo, jestli se takhle skvěle nechoval kvůli výčitkám svědomí.

arrow
profile_image
biimba
od 8. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jojo, máš pravdu jak říkám, jsem tomu všemu moc blízko, potřebuju názory dalších lidí, abych to už nějak vyřešila ....

Chápu, není to záviděníhodná situace.
Každopádně na to, co tomu řekne okolí a známí se vybodni. Jde tady o tebe, a o to, jestli se přesto dokážeš přenést.
Víc nějak nemám co dodat, jak bych se zachovala a proč, jsem ti napsala, ale to pro tebe není nic směrodatnýho

arrow
profile_image
gabus
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na biimba:

Byl osamělý, to je ubohá výmluva. Prosím tě půl roku není dlouhá doba... co by dělal kdyby tam zůstal déle? Tys na něj čekala doma, až se vrátí a on si zatím užíval s jinou. Ať to bylo jednou dvakrát, stokrát, pětkrát to je jedno. Takovému člověku bych nemohla věřit! A to že máš opravdu štěstí že to byl jenom zánět! Kolik mu je ?

Reaguji na aksile2aksile:
Reaguji na gabus:
Souhlasím!

arrow
Neprodává v Bazaru

Co na to říct víc než že je to pěkná sviňárna.Ne neodpustila bych ani obyčejnou nevěru,protože už bych ho stejně podezírala na každém kroku(jsem žárlivá a nemohl by sám ani do obchodu, ani do práce ), takže by to šlo do kytek..ale kdybych se to dozvědela po roce+ještě tolik hnusných věcí, které k tomu je ve vašem případě připojeno, tak bych ho asi ze vzteku na místě zabila,vyhodila ven,naházela na něj všechny jeho věci a modlila bych se abych ho už v životě nepotkala...Tak hodně štěstí při rozhodování. Chápu, že naše názory jsou moc radikální, a že jsi s ním asi prožila krásné věci,máš ho ráda a je ti líto se rozejít...ale dělat ze sebe vola? Navíc já věřím tomu, že ten kdo to udělá jednou, to může klidně udělat znovu. životě se může stát víc situací kdy s tebou nebude moct spát( zahraničí nebo dokonce delší nemoc) a on se chudáček bude cíítit opět osamělý

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji biimba: odpustili by jste nevěru?

V zásadě se to dá říct tak, že nevěru bych dokázala odpustit, ale ten fakt, že je tak pitomej a dozvěděla bych se to.... ne.
Čímž chci říct pouze to, že nevěru za určitých okolností dokážu pochopit, ale jak se říká..co oči nevidí srdce nebolí a nevěrník na to má myslet. A pokud někdy byl nevěrný, má držet hubu a ne si ji po roce pustit na špacír, aby ulevil svému svědomí.
Ta samotná nevěra měla tehdy vliv na váš vztah? Předpokládám, že nikoliv. Ovšem to, že to víš....to už je jiná.

Jinak manžel nevěru neobhajuje, vím o tom....když k tomu došlo tak jsme se oba akorát hodně nasmály.....On mi totiž nemůže být nevěrný ani ve snu.
Manžel měl sen o sexu s nějakou neznámou ženou a mě se tu stejnou noc zdál sen o tom, že mi byl nevěrný.
Ráno v práci vyprávěl kolegovi o tom snu a krátce na to mu přišla sms ode mě s tím, jak si to mohl dovolit, být mi nevěrný, že už to vím.

Já si myslím, že pokud je partner nevěrný a nepoužije ochranu, má povinnost to oznámit. Pro mě je to zcela neomluvitelné.

Jak váš přítel obhajuje svou nevěru?

Nijak obhajoba neprojde. Oni mají x různých bizardních výmluv, ale to nikoho neomlouvá

Cituji misickaz: "Až tak daleko to došlo, protože jsi neuměl, spíš nechtěl odmítnout holku co o tebe projevovala zájem. Já to chápu, taky by se mi líbilo kdyby se mi tak nabízel nějaký úžasný kluk, ale přeci jestli mám někoho ráda a aspoň trošku mi záleží na tom jak se cítí, tak kluka jednoznačně odmítnu a toho svého bych ještě svým chováním ujišťovala v tom že nemusí mít nejmenší strach, že pro mě je jen on..

to by jsi udělala jako ty ženská, ale chlapi v tomhle nemyslí mozkem ani srdíčkem víš ))

arrow
profile_image
redzac
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nevím, jestli jsem četla pozorně, ale psala jsi, že tě podvedl ke konci pobytu... no já bych spíš čekala, že ke konci pobytu se každý těší domů, stříhá metr, vymýšlí dárečky pro druhou polovičku a ne že se cítí odcizený... ale takhle to mám aspoň já...
ale spíš mě zaráží, že to bylo dvakrát... jednou se to dá pochopit - úlet, odcizení... ale dvakrát? to už vypadá plánovaně...

Reaguji na redzac:
a nebo s kolegyní udržoval milenecký vztah

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené