Když mám špatnou náladu, tak se snažím co nejrychleji zařídit to co musím a pak se rychle klidím všem z cesty a jdu domů lenošit, dívat se na seriály apod.

Protože, když ne, tak to pak dopadá takhle

Cituji berryblue: . Hrozně mě vždycky mrzí, že jsem byla zlá a uštěpačná (v tom jsem fakt "přeborník"), ale mám hroznou povahu a nedokážu se omluvit, tak si vždycky přísahám, že už budu na dotyčného jenom hodná.

Naštěstí velmi výjimečně

Ale kamarádka ji mívá často a to pak nás všechny ignoruje, má nepříjemný výraz, odsekává ... no to pak ji taky raději ignoruju a nějak se nesnažím s ní komunikovat, ji to nejčastěji postihne při nějaké akci, víkendovém chatování (čti chatování ) a tak

Když mám špatnou náladu, tak se s nikým nestýkám. A když už musím, tak jenom mlčím.

arrow
profile_image
Vendys123
od 1. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se snažím nedávat to najevo, buď mlčím nebo říkám jen vážně málo. Občas zalžu a řeknu že sem hrozně unavená aby nebylo divný že nemluvim A když občas se vážně ujedu a řeknu něco hnusnýho, tak z toho nějak vydoluju fór a snažím se víc se kontrolovat
Vím že moje "bejvalá kamarádka" o mě v minulosti řekla, že když se rozjedu, tak mě nezastaví ani tank ani buldozer (myšleno ve špatným)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené