arrow
profile_image
Luci55
od 8. 5. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky uvažuji, že bych zkusila vynechat mléčné výrobky. Četla jsem o tom hrozně článků. Třeba bych zhubla a zlepšila by se mi pleť. Ale mám s tím poměrně velký problém. Protože snídám nejčastěji cottage sýr, bílý jogurt a čaj. Takzě samé mléčné výrobky. S nevím čím je nahradit, protože nemám ráno čas si dělat vajíčka atd. a rohlíkům se vyhýbám...

arrow
Neprodává v Bazaru

Určitě nesnídáš jen tyto tři věci furt dokola,prostě je vynech.Já přestala skoro jíst salámy,raději mám plnou ledničku různých druhů sýrů a zeleniny.Je to jen o zvyku.

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak zkus k snídani třeba ovoce. Já si dávám ráno banán a perfektně mě zasytí na dlouhou dobu. Mléčným výrobkům se taky vyhýbám. Leda si občas dopřeju kozí sýr. Kravské výrobky nejím vůbec. Na pleť to pomohlo hodně.

Místo jogurtu si dám ráno třeba ten banán a plátek celozrnného chleba. Kamarádka zase jí k snídani zeleninu. Každému sedí něco jiného. Jinak jsem taky ze dne na den přestala s mléčnými výrobky a pleť je lepší, takže souvislost mezi tím bude.

Luci, vzhledem k počtu témat, která zakládáš bych ti doporučila se uklidnit. Vydechni si, užij si léto. Rozumím, že chceš zhubnout. Ale zbytečně se pozoruješ a zkoušíš moc věcí naráz, navíc máš z hubnutí stres. Je jasné, že když jsi najela na nový režim, tělo různě reaguje a přizpůsobuje se. Nejspíš jíš hodně nových potravin, takže na ně nemusíš být zvyklá (viz tvé problémy v jiném tématu). K tématu - jak vynechat? Tím, že prostě najdeš alternativy, které ti chutnají. Co třeba sojové jogurty? Kozí? Nebo kvalitní šunka se zeleninou, saláty, omelety, vajíčka (hotovo za 3 minuty), avokádo s tuňákem, případně zbytky od večeře.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené