Přestože měřím 180 cm, velikost oblečení mám 42, studuji VŠ a mám velice dobrou práci na poměrně vysokém postu, mám potřebu mít partnera, který se o mě bude starat-sama toho musím zařizovat mraky, a tak mi vyhovuje, když mě v soukromí někdo "svým způsobem" ovládá, chrání mě a vidí jako malou roztomilou princeznu. Jsem blond, mám modré oči a v současné době miluji takový ten romantický světlý styl a i přes to jsem přitahována pouze muži, kteří jaksi čekají, že spíše já budu ten "vedoucí element" ve vztahu. To vždy vede k brzkému rozchodu a mě už to unavuje...jak v mužích vzbuzujete, nebo jak byste vzbudily, potřebu chránit a ovládat?

Cituji nat6161: jak v mužích vzbuzujete, nebo jak byste vzbudily, potřebu chránit a ovládat

Musíš najít typ muže s vysokým sebevědomím a prostě chlapa blbě se to popisuje,ale musí být silnější osobnost než ty a ten tě bude chtít chránit i kdyby měl 160cm a ty dva metry.

Cituji nat6161: jak v mužích vzbuzujete, nebo jak byste vzbudily, potřebu chránit a ovládat?

Já to nijak nedělám, spíš takové blbůstky- jdem po cestě, vidím, že jede auto ale neuhnu (né, že bych šla upostřed cesty ) a ona mě vždycky zatáhne k sobě, se mi líbí anebo s ek němu tulím když, je o hlavu vyšší tak se vždycky tak skloním jak to dělají mláďátka to se blbě popisuje, sakra a párktát mi řekl, že se mu vždycky líbí jak stojíme uprostřed pokoje a on mě takhle drží.

Cituji Laky: Musíš najít typ muže s vysokým sebevědomím a prostě chlapa


Naprosto přesně jsi to vystihla jednou větou.

arrow
profile_image
LuckyVerushka
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Promiň ale myslím ,že při 180cm to fakt nejde...Budeš si hold muset asi vybudovat jinou "image".Nechci urazit ani si z toho nedělám srandu ,ale prostě 180 cm je fakt výška a z té má respekt každý,i chlap...Ono jde těžko při téhle výšce hrát roztomilého diblíka. Chlapi ač to nepřiznají se sice rádi kouknou na vysoké modelky ,ale vedle sebe chtějí mít menší slečnu která právě vzbuzuje ten ochranitelský dojem.Kolikrát jsem se bavila se kamarádama a ty mi vyprávěli jak se seznámili se skvělou holkou ,ale když vstala tak konec protože byla byla skoro dvoumetrová a to ono taky nejsou žádní trpaslíci.Tak už to prostě je.tvá výška je jistě super a výhodná v jiných věcech ,ale prostě nemůžeš si hrát na křehkou princeznu když k tomu nemáš "vybavení". A jak napsala Laky s tím sebevědomím..Něco na tom bude ,ale takovej chlap s vysokym sebevědomím se hledá dlouho.Každej chce prostě slečnu menší která tím dojmem působí.,Sebevědomí či ne.

arrow
profile_image
dove
od 31. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LuckyVerushka: .Každej chce prostě slečnu menší která tím dojmem působí.

to si nemyslím, já s podpatkama, bez kterých ven nevylezu, měřím kolem 185 cm a o chlapy jsem nikdy nouzi neměla...možná je to taky tím, že jsem trochu podvyživenější (geny) a nepůsobím moc robustním dojmem i přes tu výšku
každopádně mám ráda, když mě chlap může "ochraňovat" takže mám vyššího přítele...tzn. pokud si najdeš někoho vyššího kolem 190 cm, bude to ok

arrow
profile_image
BellaSofia
od 9. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LuckyVerushka: Promiň ale myslím ,že při 180cm to fakt nejde...Budeš si hold muset asi vybudovat jinou "image".Nechci urazit ani si z toho nedělám srandu ,ale prostě 180 cm je fakt výška a z té má respekt každý,i chlap...Ono jde těžko při téhle výšce hrát roztomilého diblíka. Chlapi ač to nepřiznají se sice rádi kouknou na vysoké modelky ,ale vedle sebe chtějí mít menší slečnu která právě vzbuzuje ten ochranitelský dojem.Kolikrát jsem se bavila se kamarádama a ty mi vyprávěli jak se seznámili se skvělou holkou ,ale když vstala tak konec protože byla byla skoro dvoumetrová a to ono taky nejsou žádní trpaslíci.Tak už to prostě je.tvá výška je jistě super a výhodná v jiných věcech ,ale prostě nemůžeš si hrát na křehkou princeznu když k tomu nemáš "vybavení". A jak napsala Laky s tím sebevědomím..Něco na tom bude ,ale takovej chlap s vysokym sebevědomím se hledá dlouho.Každej chce prostě slečnu menší která tím dojmem působí.,Sebevědomí či ne.

Tak s tím naprosto souhlasím. Při 180 cm přeci nemůžeš očekávat ,že budeš vypadat roztomile a vzbuzovat v mužích potřebu ochraňovat.O stylu oblečení,barvě vlasů a očích to také není.Zklamu tě ,ale souhlasím s tím co napsala LuckyVerushka.Má pravdu.Pak už je tedy jen ta možnost jak psaly holky-najít si chlapa s vysokým sebevědomím který to všechno ustojí a bude on ten pán.

Cituji LuckyVerushka: Každej chce prostě slečnu menší která tím dojmem působí

Nechci se hádat,ale za svůj život jsem potkala chlapů víc než dost,kteří byli chlap s velkým CH a nemusí to být ani chlap jako hora,aby se choval jako chlap.
Nejsem žádný prcek a přesto mají muži většinou potřebu mně chránit i když jsem občas měla pocit,že kdybych některému z nich dala facku,tak ho zlomím v půlce
Je to celé opravdu jen o tom,jak to ten každý jeden cítí.
Přirovnám to k psovi....i malý pes může být hodně odvážný a postaví se velkému na obranu svého člověka.Chápeš to přirovnání?

arrow
profile_image
LuckyVerushka
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dove: to si nemyslím, já s podpatkama, bez kterých ven nevylezu, měřím kolem 185 cm a o chlapy jsem nikdy nouzi neměla...možná je to taky tím, že jsem trochu podvyživenější (geny) a nepůsobím moc robustním dojmem i přes tu výšku
každopádně mám ráda, když mě chlap může "ochraňovat" takže mám vyššího přítele...tzn. pokud si najdeš někoho vyššího kolem 190 cm, bude to ok

No jo ,ale tak ne každá má takové štěstí na chlapi vyšší 190cm.Berme to trochu v realitě že

arrow
profile_image
dove
od 31. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já jsem v realitě a možná jsem měla vždycky štěstí...ale i to štěstí se dá přece trošku ovlivnit

arrow
profile_image
Tatianna
od 4. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na LuckyVerushka: a Reaguji na BellaSofia:
Souhlas, a proto jsem naprosto nejspokojenější s mými 160 cm.

arrow
profile_image
LuckyVerushka
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky:
Já to chápu,ale tak já to brala z pohledu té většiny.Jsem naprosto obeznámená s tím,že se vždycky někde najdou ty chlapy z velkým CH ,ale přijde mi trochu směšné ze sebe dělat naschvál roztomilého diblíka při 180...A ještě k tomu jsem ..blondýna s modrýma očima..To jako ty ostatní slečny s jinou barvou vlasů by roztomile vypadat neměly či co?Já jsem se snažila popsat z pohledu většiny chlapů..Prostě vysoká ženská má respekt blondýna neblodnýna a k k tomu slečně nepomůže ani růžová či blond vlasy.Ale přesně jak jsi napsala tak je jasné,že se najdou sem tam chlapi s velkým CH a ty budou mít tu potřebu ochranovat ji.

Cituji LuckyVerushka: Chlapi ač to nepřiznají se sice rádi kouknou na vysoké modelky ,ale vedle sebe chtějí mít menší slečnu

Tak to slyším prvně a nesouhlasím. Setkala sem se právě vždycky s opakem.
Ale máš pravdu, že při 180cm se špatně dělá diblík

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji LuckyVerushka: Promiň ale myslím ,že při 180cm to fakt nejde...

Souhlas. Mám 190 cm a vím, že nikdy nemůžu vypadat jako křehká žena potřebující ochranu
Naposledy mi o 12 cm! vyšší kámoš řekl, že má pocit, že se přede mnou plazí přestože je vyšší než já. prostě není zvyklý na takto vysokou ženu.......

Cituji LuckyVerushka: přijde mi trochu směšné ze sebe dělat naschvál roztomilého diblíka při 180..

No vysoká žena nebude diblíkem což je dobře....diblík je fakt trapný i při výšce 160cm

Cituji LuckyVerushka: blondýna s modrýma očima..

Ale pravda je ta,že blondýnka vypadá jemnější než tmavovláska a výška je jedno.

Cituji LuckyVerushka: vysoká ženská má respekt

Vysoká žena je většinou krásná a všimni si,že třeba modelky mají klidně i menšího partnera a nejde říct,že by to vesměs byli nějací ušlápnutí chudáci.

Je to opravdu o sebevědomí toho muže a ten,který je sám se sebou spokojený ustojí vysokou,úspěšnou krásku i kdyby měl 160cm sám a bude ve vztahu ochranitelem.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené