arrow
profile_image
neonka
od 11. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Naše sousedka si v létě nechávala dělat podlahu před barákem, jenže jak to utahovali tim válcem, tak nám (i jí) kvůli tomu popraskal barák. ona to nahlásila na pojištovnu, jenže tam dělá její teta. poslali pojištováka, kterej si to nechtěl ani vyfotit a nechtěl jít ani dovnitř, kde nám to taky popraskalo. tak mu táta vynadal at kouká to jít vyfotit u dovnitř, tak teda šel. jenže pak napsal, že to popraskalo kvůli autum ze silnici, vede nám tu hlavní. jenže to táta odmítnul podepsat, protože tu auta tady jezdí věčnost a nikdy se nic nestalo a ted najednou by to od nich popraskalo když si sousedka dělá dvůr. tak jsme na papír podepsali že s tim nesouhlasíme a že to je od sousedky a táta to podepsal. a dneska koukáme a sousedka si ty jejich praskliny opravuje asi aby to mohla popřít (sama nám v létě řekla, že je to od toho). jenže jak tam má tu tetu, tak se bojíme, že to zametou pod koberec, no znáte to. nevíte jak by se dalo nějak bránit? ty praskliny nám postupují pořád dál..

Napadá mě zkusit Černé ovce nebo podobný publicistický pořad. A i kdyby ne, tak to chce mít co nejlepší fotodokumentaci škod, nejlépe i na sousedčině bararáku...

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nebo nechat vypracovat znalecký posudek. To mívá aspoň nějakou váhu.

arrow
profile_image
neonka
od 11. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

nám to fotil ten z pojištovny a sousedka si to ted opravila no..a stejně, ona může říct že to má od aut..ten posudek jsme chtěli původně, ale to nám řekli, že se to řeší přes sousedky pojištovnu, protože ona je na takový věci pojištěná..o to víc nechápem proč dělá problémy..možná jestli by to pojištovna po ní vymáhala nebo nevim no..

arrow
profile_image
mandy012
od 5. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

doporučujem právnika, aj keď to bude drahšie.... susedské spory sú dosť problematické, treba to začať riešiť čo najskôr

Taky bych doporučila raději právníka. A ještě bych si zajistila co nejvíce důkazů. Všechno bych si nafotila, žádnému pojišťovákovi bych nevěřila. Nafotila bych jak váš barák tak barák sousedky. Podala návrh na soud a právníka. Jinak se obávám, že se to vážně smete pod stůl. Tyto "řešky" bývají nejhorší, hrozné tahačky. A ten znalecký posudek je na místě!

Pokud budou spory, tak to řešit přes specialistu, at si ověří z čeho to vážně je Držím palce!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené