arrow
profile_image
keycenka
od 29. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
potřebuju pomoc Beru antikoncepci Yadine, po menstruaci začínám vždycky v pondělí a potřebovala bych tento den změnit na pátek. Můžete mi poradit jak to provést tak abych neohrozila účinnost antikoncepce? Díky

keycenka
udělej si pauzu dřív o tolik dní, o kolik potřebuješ začít. Nevím teda, jestli to tvá HAK umožňuje, ale já mám jednofázovou a když si chci změnit den, tak si poslední tabletku zobnu tehdy, o kolik pak potřebuju posunout tu první...

arrow
profile_image
keycenka
od 29. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No mě teď napadlo podívat se do příbalovýho letáka
A píšou tu, že prostě mám přestat brát antikoncepci tak jak bych si představovala přestávat "po novu" a to je celý.. Myslíte, že to nebude mít žádnej vliv na účinnost?

Cituji keycenka: Myslíte, že to nebude mít žádnej vliv na účinnost?

ne, nebude. Ale opět soudím dle té mé. Ale logicky, kdyby to ovlivnilo účinnost, tak by to asi nepsali v příbalovém letáku, ne?

arrow
profile_image
keycenka
od 29. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je pravda Ještě by mě zajímalo jestli je tu někdo kdo s tím má zkušenost, jestli by mi napsal jaký to mělo vliv na menstruaci jestli třeba vynechala nebo začala dřív a tak.. Co se týče jakéhokoliv šachování s antikoncepcí sem docela srab tak se musim poradit

Cituji Helena: zakázané je jenom prodlužování

u mé HAK je povolené i prodlužování...

Z příbalového letáku HA Mirelle

Užíváte-li tablety přesně podle uvedených pokynů, budete krvácet přibližně ve stejné dny každé 4 týdny. Pokud chcete tyto dny změnit, neužívejte neaktivní tablety ze 4. řady,než začnete nové balení. Například, pokud krvácení obvykle začíná v pátek, a Vy si přejete, aby začínalo v úterý (o 3 dny dříve), musíte začít užívat z příštího balaení o 3 dny dříve než obvykle, vyřadit 3 zbývající tablety a pak bez přestávky pokračovat v užívání z nového balení. Čím méně neaktivních tablet ze 4. řady užijete, tím větší pravděpodobnost, že se krvácení nedostaví. Může se však objevit špinění nebo intermenstruační krvácení během užívání následujícího balení.

Než jsem to opsala, tak už jste to vyřešily koukám

arrow
profile_image
keycenka
od 29. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky budete ochotný mi to vysvětlit jak tatarovy teda? Respektive přesně na mém konkrétním případu. Teď beru prášky do neděle, v pondělí už ne a zhruba ve středu to většinou dostanu. Nově bych chtěla poslední si vzít v pátek a pak začít teda zase v sobotu.
Jak teda na to?

arrow
profile_image
keycenka
od 29. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

budgie
Já tám právě nemám ty neaktivní tablety. Beru Yadine

A v neděli budeš brát poslední neaktivní?

Telepatie Já mám zkušenosti jen s HA, kde jsou neaktivní..

Cituji keycenka: Nově bych chtěla poslední si vzít v pátek a pak začít teda zase v sobotu

tak to tak udělej, pokud nemáš v každé tabletce jinou dávku hormonů, tak si prostě poslední prášek vem v pátek, co je na tom tak nepochopitelného?

Já bych dobrala do neděle a další balení bych začala od soboty a bylo by to..alespoň podle příbalového letáku to tak chápu..

Tady je z příbalového letáku Yadine

…..chcete změnit den, ve kterém začíná krvácení
Užíváte-li tablety přesně podle uvedených pokynů, budete krvácet přibližně ve stejné dny každé 4 týdny. Pokud chcete tyto dny změnit, pouze zkraťte (nikdy neprodlužujte) nejbližší interval bez užívání tablet. Například, pokud krvácení obvykle začíná v pátek, a vy si přejete, aby začínalo v úterý (o 3 dny dříve), musíte začít užívat z příštího balení o 3 dny dříve než obvykle. Bude-li interval bez užívání tablet příliš krátký (například 3 dny a méně), může se stát, že v jeho průběhu nebudete krvácet vůbec. Může se však objevit špinění nebo intermenstruační krvácení během užívání následujícího balení.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené