arrow
profile_image
LittleCharm mojeid
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

62

Reaguji na Lorraine: Tarif s In-kartou je super. Mám ho až teprve teď a to mám In-kartu už od září. Zjistila jsem to jen nahodou díky kolegovi. Jinak jsem žádné info nenašla. Mám teď tarif za 80 Kč + 130 Kč internet v mobilu a super. k tomu program kamarádi je výhodnější než studentský od Vodafonu.

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já přešla od O2 k Vodafone. Měla jsem obyč studentský účet bez internetu, ale pořád jsem měla účty neskutečně vysoké a účtovali mi věci, co jsem nevyužívala ... např. úvodní melodii když mi někdo volá. Nikdy jsem ji neměla, volala jsem tam, že ji nemám, ať to zruší, oni že to zruší a další půlrok mi těch 33 kč účtovali ... a domluva s nima katastrofická.

Šla jsem do Vodafone, oni požádali o přenos čísla ... a druhý den ráno mi volá O2, že prý chci odejít a proč a jestli by mi nemohli nabídnout tarif za 750 kč za polovinu po dobu jednoho roku. Tak jsem řekla že ne, že u Vodafone budu platit 350 tak jako tak bez slevy a napořád a oni že by mi dali 3000 volných minut měsíčně, abych mohla volat kamarádům Tak jsem jí řekla, že tolik kamarádů ani nemám a že jsem rozhodnutá a ona dalších 5 minut do mne hučela ...
Každopádně, mám pár kamarádů, co tohle čas od času zkouší (vůbec nemají v plánu odejít) jen aby jim operátor něco nabídl ... a často to vychází

arrow
profile_image
Jana x
od 31. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lady Marmalade:

S O2 mám také dlouhodobě špatné zkušenosti. Před rokem jsem od nich chtěla přestoupit k Vodafone. Bohužel se to ale nepodařio. I přes to, že se do toho vložil i Vodafone. O2 si své zákazníky drží zuby nehty. Je to už skoro mafiánská firma.

Já teď budu zdrhat z O2 k T-mobilu...Mám u O2 účet 10 let a v životě jsem se od nich nedočkala žádné výhody apod. Všichni v mém okolí mají T-mobile, takže je to pro mě jasná volba. Naštěstí mi končí smlouva v březnu, ale tou dobou budeme na dovolené, tak to budeme muset vyřešit v předstihu. O2 si účtuje 250 Kč za každý měsíc výpovědi před vypršením smlouvy...A u T-mobilu mě čeká taky jedna radost na přivítanou - jedeme do Ameriky a roaming do USA Vám zprovozní až po 3 měsících u nich, takže jim budu muset složit 5000 zálohu...ale asi furt lepší, než být zase další roky u O2

arrow
profile_image
Morgan le Fay
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lency: O2 si účtuje 250 Kč za každý měsíc výpovědi před vypršením smlouvy

Narazila jsem na stejný problém . Chtěla bych přejít od O2 k Vodafonu (na výše zmíněný in-karta tarif), ale ty potvory mě nechtějí pustit bez pokuty. Nevíte někdo jak to obejít (kromě řešení že bych neplatila za telefon a k výpovědi by došlo ze strany O2 a zaplatila bych až potom, ale to mi nepřijde jako moc dobrá varianta).

Já přešla od T-Mobile k O2 a jsem spokojená. S T-Mobile jsem měla problémy, smlouva nešla vypovědět. Chování hrozný, i když jsem u nich byla od začátku. Služby O2 a T-Mobile jsou jako nebe a dudy. Nebe je O2.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené