arrow
Neprodává v Bazaru

Tohle téma jsem tu ještě nenašla, tak by mě docela zajímalo, jakou máte tu vaši tchýni, zasahuje vám do vztahu, nebo ne?Já mám velmi dobrou, je perfektní, má ráda mě, i moje děti a já mám ráda ji.I přesto, že je úžasná, myslím, že bych s ní nemohla bydlet v jednom bytě. Jaká je ta vaše?

arrow
Neprodává v Bazaru

mám taky úžasnou tchýni, lepší jsem si nemohla vybrat ale asi radši zůstanu u odděleného bydlení.

jinak si fakt nemůžu stěžovat, je suprovní

ze začátku to bylo trošku divný, ale teeď už si myslím, že spolu vycházíme perfektně

arrow
profile_image
daty
od 15. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud se nevidíme moc často je úžasná

Moje současná je fajn, ale moje "bývalá" to bylo něco. Pomlouvala mě nejen celé ulici, ale snad po celém městě. Věčně jsem nacházela vzkazy jako "vyčisti si mkrovlnku" nebo "máš úplně černý dřez" a nejlepší bylo, když sousedky přivedla k nám do bytu a ukazovala jim, že nemám utřený prach na rámech obrazů Můj přítel se to snažil řešit, ale jelikož měli rodinný podnik, tak to nešlo úplně dobře. Mno zkrátím to, po ročním společném bydlení jsme se rozešli a důvodem byla ONA.

arrow
profile_image
Alal
od 31. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moje tchýně je fajn ženská . Poradí , pokecáme spolu ale jako babička nefunguje . Děti pohladí , pochová a šup, šup běžte domů.. To je mi celkem líto ..

týjo holky gratuluju...fakt. Moje budoucí tchýně děs a hrůza, pomlouvá, dělá naschvály, s.e.r.e. se nám permanentně do života, všechno co udělám je špatně, nesnese mě a to úplně bezdůvodně. Prostě ukázková tchýňka vystřižená z učebnice ale i to jde přežít - jsem se svým přítelem kvůli tomu jaký je on a holt tchýně si člověk nevybírá...a to na začátku byla na mě fakt milá, pak zjistila, že je to vážnější a stala se z ní fúrie

Já patřím do těch velmi spokojených, lepší tchýňku bych hledala horko těžko. Mám jí strašně moc ráda, hodně nám pomáhá, hlavně o víkendech s hlídáním. Vycházíme spolu dobře, ba bych řekla výborně, držíme při spolu. Kdyby byl sebemenší problém a já si nedej bože na jejího synáčka postěžovala, tak by mu ještě přitla. Ale my se máme rádi, není nač si stěžovat.

arrow
profile_image
anetadela1
od 25. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já mám taky strašně úžasnou tchýni. Je hodná, milá, obětavá a udělala by pro nás cokoliv. Ale je to ředitelka zeměkoule, její maminka je tuplovaná ředitelka. A manžel se o to snaží. Ale já se nedám. V nejhorším jim všechno odkývu a stejně si to udělám podle svýho. Jinak se absolutně nehádáme a ani nikdo hádky nevyvolává. Nikdy bych je nevyměnila ani za nic. Jsou to všichni zaltíčka.

arrow
profile_image
Ninda
od 11. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moje budoucí tchyně je taky celkem v pohodě, ale je až příliš starostlivá,všechno zveličuje a řeší věci, nad kterýma já bych mávla rukou. Do vztahu se nám nepere,ale pořád vymýšlí nějaké problémy,aby měla co řešit - tím mě dost vytáčí,ale na druhou stranu pro nás udělá první poslední,takže si taky nestěžuju!

arrow
profile_image
Wendyska
od 7. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tchyni mám podobnou jako psala SHEILA prostě děs a běs. Asi před rokem to vygradovalo, měla jeden ze svých monologů a já si dovolila nesouhlasit. Pak to mělo rychlý průběh, poslala mi dvě sms - hodně sprostý, který se nedají odpustit. Tak jsem si řekla, že už ne a mám pokoj. Prostě jsme se už rok neviděly, nemluvily spolu a krásně se mi dýchá. Je mi líto manžela, asi to pro něj není příjemná situace, ale už jsem toho od ní vydržela dost. Takže já teď vlastně ani žádnou tchyni nemám a jsem spokojená

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já si na svoji tchýni taky nemůžu stěžovat. Je jasný, že každý má své chyby, ale co se týče našeho "soužití" je naprosto bezproblémové, je to hlídací babička, do ničeho nám nekecá. Jsem spokojená

tak já mám úplně suprovou tchýni, je hrozně hodná, sice až přehnaně starostlivá, ale bezvadná, nemůžu si vůbec stěžovat, snad to nezakřiknu, když řeknu,že lepší jsem si přát nemohla, pomáhá nám,kde může a už se těší na vnoučátka

arrow
profile_image
Luckaha
od 26. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji gabbrielllka: Pomlouvala mě nejen celé ulici, ale snad po celém městě. Věčně jsem nacházela vzkazy jako "vyčisti si mkrovlnku" nebo "máš úplně černý dřez"

Tohle jse snad moje bývalá tchýně? Neuvěřitelná bába...[

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě matka mého přítele vůbec nesedí. Sotva se pozdravíme, já jí příliš neznám. Přítel se moc nesnažil ze začátku našeho vztahu nás nějak zblížit. Je to taková hysterická ženská, co pořád sedí doma na zadku a na všechno si stěžuje. Ani přítel ji moc nemusí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené