arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Mám kamaráda, co vlastní autoškolu, je na Hájích. A kdybych si někdy dělala papír, tak jdu k němu - má prostě nervy, aspoň na mě by je musel mít

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

http://www.autoskolacharvat.cz/kontakt.html
Jmenuje se Slavomír Zoula. Jsou tam dva učitelé, kdyby náhodou.

arrow
profile_image
matty28
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

holky všem moc děkuju,moc jste mi pomohly s výběrem,přeju krásný svátky

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, chtěla bych obnovit téma. Téma je již staršího data, chtěla bych se proto zeptat na tipy ohledně dobré autoškoly v Praze. Chystám se, lokalita není rozhodující. Důležitý je klidný a vyrovnaný instruktor/ka, kteří dají člověku něco do života a hlavně připraví nejen na zkoušku,ale i do praktického provozu. Předem děkuji za odpovědi.

také si počkám, jestli se někdo ozve...

arrow
profile_image
Nikolenka
od 21. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj, možná píšu do špatné sekce, ale nechci kvůli svému dotazu zakládat nové téma. Máte někdo zkušenosti s www.autoskola-omega.cz/ ? Nebo můžete mi doporučit autoškolu z chomutova a okolí, která je nejlepší? Díky moc

Já chodila sem http://www.kristan.cz/

Ale nejlepší autoškolu v Praze asi nenajdeš, protože každá ti tu bude tvrdit, že ta její byla nejlepší

dnes, 20:59:13 - Připojeno během spojování:
Velice dobrá autoškola Praha

Tak nevyhnutelně k tomu muselo dojít a já si musím udělat řidičák kvůli práci. Všude ho vyžadují. Je mi 23,měla jsem spoustu času si ho udělat jenže jsem měla strach a byla líná, teď už opravdu musím. Jsem zmatkařka a občas dost nervní.Chápu ,že to také nemusí dopadnout,ale chci to zkusit. Proto chci poradit nějakou opravdu dobrou autoškolu se super lektory. Bydlím na Praze 10-Vršovice,Strašnice ,ale kdyby to měla být opravdu dobrá autoškola tak mi nevadí dojíždět kamkoli.Děkuji

arrow
profile_image
panmeloni
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tady jsou recenze autoškol: http://www.vsechny-autoskoly.cz
Za sebe můžu doporučit http://autoskolatelos.cz, je to na Žižkově. Před pár lety jsem si tam dělala řidičák na motorku s majitelem panem Jílkem a ten je vynikající učitel.

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,

já si dělala řidičák v létě 2013 a ŘP mám od září 2013 takže poměrně čerstvě. Jsem hrozný zmatkař, z řízení jsem měla obrovitý strach takže výběr autoškoly byl poměrně náročný vzhledem k tomu,že jsem měla špatné zkušenosti s předchozí autoškolou,kde jsem to vzdala. Tuto jsem odchodila a byla jsem velmi spokojená. Jsou na Míčánkách,takže vlastně Vršovice což by Ti mohlo vyhovovat, na teorie se dochází do učebny,kde Ti všechno vysvětlí i na praktických příkladech a věci si i vyzkoušíš - např zdravověda. Učí tam samí chlapi a všichni jsou moc fajn. Já jezdila s panem Chaloupkou a to bylo zosobněný klid - autoškolu můžu jedině doporučit.

http://www.autoconsult.cz/

Moc děkuji! Já se právě hrozně bojím protože jsem ještě opravdu nikdy za volantem neseděla a jsem docela nervní.Tu školu na Míčánkách asi zkusím jen co jsem četla pár recenzí tak tam pár slečen nadávalo,že ke nim nechovali lektoři zrovna nej a že jim přišlo ,že tam chodí lidi co už za volantem byli proto ti lektoři byli nervní,když opravdu nic neuměli...To bych taky nerada...

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Carpisa: Tak to jsi na tom stejně jako já. Já jsem teda v době,kdy jsem si dělala ŘP za volatem už někdy seděla,ale rozdíl mezi tím byl několik let takže to vyšlo tak na stejno.Já jsem s lektorem problémy neměla,, jak jsem psala pan Chaloupka byl ztělesněný klid, nikdy na mě hlas nezvyšoval ani když jsem dělala totální hlouposti a že jich bylo. Ale to je normální. Jinak, kdyby se náhodou něco takového stalo - Ty jsi jejich klient a určuješ pravidla hry a nemusíš si nechat nic líbit - to měj v každém případě na paměti.V době,kdy jsem do autoškoly chodila,tak tam chodilo hodně holek i pár kluků - všichni tedy kolem 18let věku,takže jsem byla téměř nejstarší,ale bylo mi to fuk.

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Carpisa: Ještě mě napadá jedna věc, autoškolu mi vybíral přítel - měli jsme doma boje na toto téma a já vzhledem k tomu,že jsem měla špatné zkušenosti s předchozí autoškolou,kterou jsem nedokončila / učitalka na mě řvala, kouřila v autě při jízdách a dávala mi najevo,že prostě ne každý má na to,mít ŘP /. Moje kritérium bylo,aby mi vybral takovou autoškolu,kde se ke mě budou chovat slušně,budou mít trpělivost a nebudou po mě řvát. Dokonce jim tam i volal a sdělil moje obavy, takže oni už o mě při zápisu věděli,že jsem ta "divná" takže nebylo žádné zvyšování hlasu a nic. a dostala jsem klidného instruktora.Jinak podle toho jak na mě jednotliví instruktoři působili - určitě bych si vybrala pana Chaloupku - ten byl fakt kliďas nebo pana ¨Faráře,je fakt,že pan Vorlíček na mě působil jako pruďas.

Cituji Jannnie: určitě bych si vybrala pana Chaloupku - ten byl fakt kliďas nebo pana ¨Faráře,je fakt,že pan Vorlíček na mě působil jako pruďas.

No právě na pana Vorlíčka tam slečny nadávaly. A to si mohu takhle lektora vybrat? Jinak ta autoškola na mě působí dobře.Hlavně bych to měla blízko,ale jinak mám tedy z řidičáku panickou hrůzu.Jenže oni už ho chtějí i na recepční..To je fakt děs.

Jinak bych ještě chtěla upozornit,že bych byla raději za příspěvky od uživatelů,kteří si autoškolou prošli teď či nedávno. Ne takové to..no před pár lety jsem dělala řidičák tam a tam.Jelikož za tu dobu se toho určitě dost změnilo,třeba i lektoři tak to moc nepomůže.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené