Ahoj, začala jsem před dvěma dny používat Glyco A. Jako denní krém používám pouze klasickou Niveu v modrém plechu, vyzkoušela jsem už desítky krémů, a jedině Nivea mi stav pleti nezhoršuje. Nevím, jestli ji mám ale používat i při Glyco A, jestli není moc mastná a aby mi potom Glyco k něčemu bylo? Glyco jsem nasadila především kvůli ucpaným pórům, mám po obličeji takovou tu krupičku, co nejde vymačkat.
Co myslíte, nebude to mít nějaký vliv a případně jaký krém by byl při Glycu vhodný?

arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nemáš ty póry ucpané z té Nivei? Je dost hutná... Mně osobně Glyco ani nějak nevysušovalo, docela pěkně hydratovalo, takže bych volbu krému neviděla jako problém. Prostě jakýkoli, který ti bude vyhovovat.

Cituji piper: Nemáš ty póry ucpané z té Nivei?

To mě samozřejmě napadlo, ale na druhou stranu je to jediný krém, po kterém mám minimálně akné a celkově ta pleť vypadá nejlíp. Zkoušela jsem toho už strašně moc, i lékárenské značky, třeba i Excipial, který si všichni chválí a po všem se osypu (akné).

Cituji piper: Mně osobně Glyco ani nějak nevysušovalo

Taky se mi nezdá, že by vysušoval, ale pleť mám i po těch dvou aplikacích méně mastnou po ránu.
Tak snad bude nivea ok.

arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Blaženna:
Asi potřebuješ hodně výživný krém. Ten Excipial jsi zkoušela který? Chce to holt hledat a zkoušet. Ale pokud ti Nivea sedí, tak proč ji nepoužívat dál, že...

Cituji piper: Nemáš ty póry ucpané z té Nivei? Je dost hutná... Mně osobně Glyco ani nějak nevysušovalo, docela pěkně hydratovalo, takže bych volbu krému neviděla jako problém. Prostě jakýkoli, který ti bude vyhovovat.


souhlas do posledního písmena.

Reaguji na piper:
Asi jo, přitom mám hodně mastnou pórovitou pleť. Ty Excipialy jsem zkoušela oba, hydro i lipo. Nedávno jsem neměla jiný krém po ruce, tak jsem pod make up dala lipo a večer po odlíčení nové pupínky, takže jsem zůstala po všech těch pokusech u Nivei. Šlo mi o to, abych nepoužívala glyco zbytečně, aby se to s tak mastným a hutným krémem nějak nemlátilo co se týče (ne)ucpávání pórů.

arrow
profile_image
MarkýzaU
od 13. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cétaphil je dobrý

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já používám Glyco už asi půl roku a upřímně krém používám takový jaký mi zrovna sedí. Niveu bych teda na pleť nedala, ale jestli ti vyhovuje tak není nic proti ničemu, klidně ji používej dál. Pokud se hodně pohybuješ venku tak bych dala nějaký krém s SPF, protože po Glycu by pleť mohla být na slunce citlivější.
Moje oblíbené jsou:
Lirene sametový hydratační krém SPF 10
Ziaja hydratační s mořskými řasami
Avéne Cold Cream v sušších dnech
Avéne pro intolerantní pleť
Dermacol Aqua Beauty gel-krém
ale určitě na to speciální nepotřebuješ. Jinak mně se nezdá, že by Glyco nějak vysušovalo, já mám pleť sušší a Glyco mi určitě šupinky nebo něco podobného nedělá, a když jsem se oloupala tak za to vždycky mohla nějaká vysušující maska - Glyco nikdy.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Blaženna: Zkoušela jsem toho už strašně moc, i lékárenské značky, třeba i Excipial, který si všichni chválí a po všem se osypu

Upřímně mně lékárenské značky taky nesedí, pár krémů od Avéne mám docela ráda, ale můžu je klidně nahradit drogerií, La Roche ani Vichy mi vůbec nesedí. Excipial jsem taky zkoušela a na mě byl prostě výživný málo (ten Hydrolotio) a ten druhý (Lipo tuším) jsem si na pleť netroufla. Podle mě to jsou prostě tělové krémy tak k nim mám takovou (možná zbytečnou) averzi.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené