arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dipendenza: Prostě si hrát na to, že se vůbec neznáte.

Jenže my se právě známe a až moc A jeho jakýkoli experimenty nelákají a popravdě mě to, co jsi napsala taky ne,ale díky za radu. O rozchodu ale vážně nemůže být řeč.

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Cituji Valetta: a teď po necelým půroku, kdy mám svolení se to stalo,s klukem, kterýho znám pár týdnů a světe div se, žádné výčitky, je mi fajn, cítím, že jsem mladá, že žiju,k drahému se chovám stále stejně, v sexu si připadám náruživější...

Určitě tě za nic neodsuzuju, je to každého věc, ale jak tak nad tím přemýšlím, já bych toho nebyla schopná. Nemohla bych se potom příteli podívat do očí, natož s ním spát. I kdybych to "svolení" dostala, asi bych toho nevyužila. U mě je to tak: buď rozchod nebo naprostá věrnost. Jsem asi na tohle staromódní.
Teda..vůbec si to neumím představit, máš asi neuvěřitelně tolerantního přitele!

arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dipendenza: já bych toho nebyla schopná. Nemohla bych se potom příteli podívat do očí, natož s ním spát. I kdybych to "svolení" dostala, asi bych toho nevyužila. U mě je to tak: buď rozchod nebo naprostá věrnost. Jsem asi na tohle staromódní.

To je fajn a bylo by bezva, kdyby to takhle i doopravdy fungovala a samozřejmě bych byla raději, kdybych ty potřeby, které mám neměla....
Jak jsem už psala, taky jsem si myslela, že toho nevyužiju a pokud ano, nebudu se mu moct podívat do očí,ale člověk míní....

Cituji dipendenza: máš asi neuvěřitelně tolerantního přitele!

To určitě mám,ale za jeho toleranci mu nabízím tu svou...

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Valetta
...ano je to citlivé téma a ty v něm vystupuješ s uvolněnými názory na morální zodpovědnost..je jasné, že na sebe tímto strháváš pozornost...je to totiž zvláštní "dohoda"
udivuje mě, že přesně víš, jak se tvůj partner zachová...no je to tvůj postoj k životu, jenže tě může pak nepříjemně překvapit..pak už bude pozdě..
...k tomu sobectví, píšu tak, jak na mě působíš, vidíš to tak a myslíš si, že on taky, on toho nevyužívá a ty jo..no možná jeho smůla? Nezdržím se názoru, že je ti to jedno a že tím někomu ublížíš, páč jsem o tom přesvědčena. Zamysli se nad tím proč toho nevyužije stejně jako ty...
...riskuješ a jdeš do toho...spálíš se a už bude třeba pozdě,seš si toho vědoma, ale těžko říct jestli to opravdu chápeš!

arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ses: ...ano je to citlivé téma a ty v něm vystupuješ s uvolněnými názory na morální zodpovědnost..je jasné, že na sebe tímto strháváš pozornost...je to totiž zvláštní "dohoda"

A uvolněné názory na morální zodpovědnost jsou hřích?Pro různé lidi uvolněný názor znamená také něco jiného.Mimoto, každý má morální hodnoty postavené tak trochu jinak a ta moje mi velela pobavit se o tom s přítelem o tom, co už mě nějaký čas trápí a nad čím přemýšlím, zeptat se ho na jeho názor a pokud by byl proti, pak mu zůstat věrná.

Cituji ses: udivuje mě, že přesně víš, jak se tvůj partner zachová...no je to tvůj postoj k životu, jenže tě může pak nepříjemně překvapit..pak už bude pozdě..

No, nevím, co je na tom k udivení a proč tě překvapuje, že se lidi mohou dobře znát...znám ho od jeho patnácti let(je mladší než já), dva roky spolu bydlíme a já mám na lidi celkem čich a slovo empatie mi taky není cizí. Psala jsem už mockrát, že s možnými následky počítám,ale nemyslím si, že by se dostavily.
Sobectví opět odmítám a větu, že jsi přesvědčená o tom, že mi je jedno, že někomu ublížím raději nebudu komentovat, protože je to zbytečné, když už mě máš tááák dokonale přečtenou z těch mých několika příspěvků...to je zajímavé, na jednu stranu se do mě navážíš, jak si můžu být jistá tím, že znám tak dobře svého přítele a o pár řádků níž píšeš, jak ti je jasný, co jsem zač.....jsi prostě úžasná co se odhadu lidského charakteru týká, bravo!

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Valetta
...záleží z jakého úhlu pohledu to vezmeš...pro mě třeba jsou, pro jiné být nemusí...
A tím, že pro mě je to jistá dávka zhřešení nad vztahem, tak se ti snažím nastavit zrcadlo...
Následky to nějaké mít bude...když je čin je pak následek...
Říkáš, že bys byla raději kdybys takové potřeby neměla, ale nic s tím neděláš, v tom je velký rozpor ve tvém postoji. Jak si potom (když budeš mít rodinu) řekneš dost, když tě o to partner požádá..najednou tu potřebu prostě mít nebudeš, jo?
Můžeš ho znát, to ti neberu o to může být pro tebe těžší jeho opačná reakce..
...nenavážím se do tebe, není mi vlastní takhle činit...ale je to diskuse a já mám prostě jiný názor...a když shrnu ty tvoje, tak z toho nevyplývá co jsi zač přece to víš jen ty sama...
...na slovo "úžasný(á)" se budou také naše názory rozcházet...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Valetta
Ahoj. Celý jsem si to tu přečetla. Je mi 27 let a za svůj sexuální život jsem měla 15 partnerů. Ale to je jedno.
Ono je opravdu těžký být s tím jen jedním. V několika vztazích jsem i partnera podvedla a taky se mi stalo, že tak udělal protějšek. Nevím proč,ale oni se vždy prozradili a hodně moc to bolelo.
Teď mám přítele, co je o 13 let starší. Bývalý boxer a když mi řekl, že spal cca 350 holkama, tak si říkám, kam se na něj hrabu.

Proč to ale píšu - možná to ustojíte, aby se o tomhle tvůj přítel dozvěděl. Možná se najde dobrá duše, co mu to řekne. Stačí, že se ten tvůj "kamarád" prořekne. A pokud to samý ti udělal partner, se nedozvíš ty. Chlapi moc nevěru nedokážou maskovat,aspoň pokud má žená tzv. 6 smysl /nemyslím jako whirpool /.
Víš,ale stejně nechápu co tě tak láká se vyspat s jiným?? Však dole mají všichni to samé. A nejde o délku,ale o to, jak s tím umí.
Já osobně tedy předchozí partnery podvedla vždycky v takovém vztahu, kdy nám to nijak neklapalo a už byl vztah směrem k rozchodu. Když máš fungujicí vztah, tak by se docela dost bála, že mě takhle zkušenost nějak poznamá - nemusíš se hned zamilovat, i když ženám to jde rychleji, když jdou do nevěry.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Valetta
A co se týká ještě te váší dohody - nedál ti přítel svolení jen z důvodu, že se bál, aby o tebe nepříšel uplně? Myšleno tak, že jsi mu řekla své touhy a navrhla třeba i řešení. Tak raději, ať se pobavíš a vrátíš, než zakázat a ty by si to i tak třeba udělala?
Zakázaný ovoce je totiž pekelně dobrý

Cituji tyweee: Já osobně tedy předchozí partnery podvedla vždycky v takovém vztahu, kdy nám to nijak neklapalo a už byl vztah směrem k rozchodu.

Jj. Tohle je přece jasný. Brala jsi to, jak to život přinášel, ale nebyla jsi mrcha, která si na svém příteli vynutí sex s někým jiným jenom proto, že to prostě chce, a basta. Tohle je dost silný kafe a proto si myslým, že takový způsob uvažování je nebezpečné zahrávání si s osudem, a osud takový způsob uvažování a chování vrací i s úrokama, ač se tomu bráníme.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Romísek
Já jsem tohle přestala provozovat ve chvíli, kdy se mi to vrátilo a dost nehezky. Navíc, když je člověk nevěrný, tak to nebolí tak, jako když je ti nevěrný přítel.

Jinak jsem koukala, že ten předchozí příspěvek byl smazán(( přítom tam nebylo nic špatného.

Je těžký tu dávat na něco názor,když se hned maže.

Nebudu zde podporovat užívání hanlivých výrazů, i kdyby z nich mělo být užito jen jedno písmeno.

tyweee
Ježkovi voči, já myslela, že jsem to neposlala.
hašlerka
Já se omlouvám a zpětně holky uznávam, že to možná bylo dost brutální. Takže vlastně hašlerko díky.

arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi tak, už se nebudu k tomuto tématu vyjadřovat, ne proto, že bych byla naštvaná nebo něco podobného, ale vidím, že takhle se ničemu stejně nedobereme, každý si to pochopí po svém.
Připadá mi, že někdo si snad ty moje příspěvky ani nečetl nebo si z nich vybral jen to, co se mu hodilo do krámu (viz Romísek: ale nebyla jsi mrcha, která si na svém příteli vynutí sex s někým jiným jenom proto, že to prostě chce, a basta...to je docela pod úroveňa navíc lež,pokud máš v těhle věcech špatnou zkušenost, nevybíjej si to na mě).

Cituji ses: Následky to nějaké mít bude...když je čin je pak následek...

Pokud jsi dobře četla, dozvěděla ses (a to několikrát), že možných důsledků jsem si vědoma a netřeba to opakovat po stoprvé.

Cituji ses: Říkáš, že bys byla raději kdybys takové potřeby neměla, ale nic s tím neděláš, v tom je velký rozpor ve tvém postoji. Jak si potom (když budeš mít rodinu) řekneš dost, když tě o to partner požádá..najednou tu potřebu prostě mít nebudeš, jo?

Aha,a jak víš, že s tím nic nedělám?Já z tebe vážně nemůžu, jak vždycky řekneš, jaká jsem nebo ne, co dělám nebo ne-my se snad známe?Dost si řeknu zavčas, rozhodně ne už jako vdaná nebo mamina a ano, už tu potřebu mít nebudu-vím, co chce moje tělo i moje mysl.

Cituji tyweee: Víš,ale stejně nechápu co tě tak láká se vyspat s jiným? Však dole mají všichni to samé. A nejde o délku,ale o to, jak s tím umí.

Co mě láká?To dole mají možná všichni stejný (no i když bych to takhle nebagatelizovala),ale celkově to pak stejný není,asi to už nepochopíš, když toho máš víc za sebou.Různý čokolády mají zaklad taky stejnej,ale nechci jíst pořád jen mléčnou, chci si dát jednou taky s oříškama(zase ta bagatelizace)

Cituji tyweee: A co se týká ještě te váší dohody - nedál ti přítel svolení jen z důvodu, že se bál, aby o tebe nepříšel uplně?

To ne, já mu neříkala, že pokud nebude pro, že se stane nevím co, řekla jsem, že pokud by mu to bylo absolutně proti srsti, že to chápu a nehodlám mu být nevěrná- což je pravda a nepochybuju, že mi to věřil. Nevím, co je tak divné na to, že někdo miluje toho druhého natolik, že mu chce dopřát trochu svobody-já ho miluju a pokud bude toužit po tom zažít něco dalšího,ať to zažije, chci, aby byl spokojený...nemůže se tenhle názor brát paušálně na všechny lidi, pokud bychom byli starší a už aspoň trochu vybouřený, tak je to jiná situace...

Cituji tyweee: Zakázaný ovoce je totiž pekelně dobrý

V tomhle případě ne, mít to zakázaný, neudělám to.

Cituji tyweee: Jinak jsem koukala, že ten předchozí příspěvek byl smazán

To byl ten od Romíska? Docela by mě zajímalo, co tam bylo,ale možná líp...

Na závěr-pokud to nebude nutné, už nebudu nic vysvětlovat atd. z důvodů uvedených výše. Pokud by na mě měl někdo konkrétní otázku,pak určo odpovím (teda jestli jsem na to neodpovídala už několikrát předtím). Původní účel svěřit se se zažitkem ohledně tématu se nějak vymknul kontrole, což je škoda.

Přesto díky za názory, určitě podněcují k dalšímu přemýšlení o lidech a vztazích mezi nimi.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Valetta

Jasně, že je to tvá a přítele věc a pokud se takhle dohodnete, tak proč ne. Vždyť je to opravdu jen o dohodě a jak to mezi sebou máte víš jen ty a tvůj přítel.
Osobně bych se bála, že se zamiluju - u mě to je rychlý

Myslím, že si to s tou čokoládou pro mě vysvětlila dostatečně. čokoládu miluju. Hlavně mlečnou a sem tam si tu nugátovou prostě koupím, protože základ stejný,ale ta chuť na konci je jina

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Valetta: Pokud jsi dobře četla, dozvěděla ses (a to několikrát), že možných důsledků jsem si vědoma a netřeba to opakovat po stoprvé.

...tak jinak..opakování je matka moudrosti...takže i mé zopakování má svůj důvod...vytrhla jsi tuto větu z mého příspěvku a to je pro mě jasný impuls, že tvůj pohled se zatím nemění.
Pokud ale budu moct "jen" svými příspěvky ukázat ti, že každému pokušení nemusíme podlehnout ( nebo myšlence, to nechám na tobě), tak to prostě udělám.

Cituji sheili: Ale ten červník tam pořád je, ovšem nejsem ten typ, co pokouší štěstí

...to je moc dobře

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené