arrow
profile_image
Carolinee
od 15. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Přidávám obrázek, kde jsou problematická místa v obličeji přirovnána k vnitřním orgánům. Brada by tedy měla znamenat zanesené tlusté střevo. Osobně mám také střeva v nepořádku a dle obrázku to sedí

arrow
profile_image
deniko
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Scarlette: no já to někde našla a z té čínske medicíny vyšlo, že na líci když se dělají pupínky, tak jsou to problémy s plícemi.... no to se mi nějak nezdá, jaké bych mohla mít problémy s plícemi? vždyť nic takové nepociťuju

akné na obličeji v oblasti plic lze vysvětlit např. tím, že žijete dlouhodobě v zamořeném prostředí (např. velkoměsta), nemusí to nutně znamenat, že se vám těžce dýchá nebo že máte něco s plícema.
Je to daleko jednodušší, za vším není hnedko nemoc, ale vždy se jedná o životní styl, tzn. stravování a pitný režim, kde a jak žijeme, vztahy v rodině, stres, psychika, postoje (přijímání vs. odmítání růz. situací) a vztah sama k sobě, od toho se odvíjí v podstatě to ostatní.
Taky druhů akné je hodně, jsou-li to jen malé pupínky a jen občas, tak z těla třeba něco odchází, pokožka je takový filtr, takže to je v pořádku, horší jsou zánětlivá opakující se ložiska, tam to je jasný signál, že něco není v pořádku, a že to chce provést změny v životním stylu a taky podpořit čištění organismu.

arrow
profile_image
zazy
od 25. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mívala také pupínky na bradě a lékařka mi řekla, ža je to pomalejší funkcí ledvin a také to značí gynekolog. problémy, což jsem mívala.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ležím teď v nemocnici se zánětem močového měchýře a špatnýma ledvinama...Za to dobu co tu jsem se mi nehorázně zhoršila pleť, ale skoro výhradně na bradě Myslela jsem si že to je reakce na kapačky a léky které mi tu dávají, ale myslíte si že by to mohlo mít souvislost s močovým měchýřem a ledvinama když je to skoro jenom na bradě?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené