arrow
profile_image
baruss
od 8. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojte, potrebovala by som poradit. Zhánam pre priatela jazykovku v Brne,je ich tu hafo len háčik je v tom,že v práci maju 2 zmenný provoz čiže jeden týžden je v praci doobeda dalši poobede. Tak hladam takú v ktorej by sa dalo chodit raz doobeda a raz poobede. pokial ovšem niečo také je. Asi rok dozadu som v šaline videla na jednu reklamu čo to ponúkala ale vobec si nepamatám, ktorá to bola a či to ešte ponúkajú Tak ak viete o niakej čo to ponúka budem moc vďačná ak sa podelíte o skusenosť

arrow
profile_image
baruss
od 8. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

popripade teraz som natrafila na vikendové kurzy, mate niekto skusenosti s nimi?

Reaguji na baruss:

Já chodila do "jazykovky" Choďte kdy chcete, která mívala vždy ten stejnej kurz 2x týdně a mohl sis vybrat který den půjdeš.
Ale moc tu jazykovku nedoporučuju, ani nevím, jestli ještě existuje, protože to chtěli majitelé (z Prahy) údajně zrušit, jelikož to nevynášelo. Co jsem tam chodila, za 5 měsíců se nám tam vystřídali 4 "učitelé", vesměs studenti fildy z Brna, ale učit teda neuměl ani jeden, takže kdybych si přečetla gramatiku, udělala cvičení a zkontrolovala s klíčem doma, tak ušetřím penízky. Ani mě pak nebavilo tam chodit i studenti byli takoví laxní potom a raději to vzdali. Napíšu ti ještě SZ.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené