arrow
profile_image
xTery
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj, mám takový blbý dotaz, ale nějak se v tom nevyznám...začla jsem teď brát biosil plus, kvůli vlasům, pleti a tak a do toho beru ještě pangamín (bifi plus)....ale některé ty látky jsou stejné v obou, tak nechci brát větší množství než je doporučené, takže nějak nevím kolik bych toho měla vlastně brát...
jedna tableta biosilu plus čtyři pangamíny denně, je to ok myslíte? jinak berete něco vy na pleť, vlasy a tak? dík

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevím, jaké jsou doporučené denní dávky, ale radši bych to nebrala dohromady. Vyšší dávkování by Ti nemělo ublížit, ptž se jedná o potravivnový, volně dostupný doplněk. Nicméně riziko tu je.
Vyšší dávky Ti podle mě stejně nepomůžou, protože nadbytek by mělo tělo za normálních okolností vyloučit. Nejdřív bych brala doporučené denní dávky jednoho produktu a až bych ho dobrala, tak bych nasadila další. (Když už to chceš brát.)
Nezapomeň, že žádný potravinový doplněk nikdy nenahradí zdravou stravu a dostatek tekutin. Radši bych zařadila do jídelníčku víc ořechů, vlákniny, potravin s obsahem selenu a zinku než abych vyhazovala peníze oknem. Potravinový doplňky totiž nemají na rozdíl od léčiv potvrzení o účinnnosti. Je u nich pouze potvrzeno, že neškodí zdraví. Proto se spousta firem zabývá potravinovými doplňky, protože do jejich registrace a patentování nemusíš investovat nehorázné sumy a lidi to stejně budou kupovat, protože to přece zní skvěle - pilulka denně pro krásu a zdraví.

arrow
profile_image
benjaminek
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Určitě se tím nepředávkuješ, to by hrozilo u vitamínů rozpustných v tucích A,D,E,K, které v tom myslím nejsou, co tělo nevyužije se vyloučí. Taky jsem brala biosil, je to dobrý přípravek, ale teď už 3 měsíce užívám Donna hair a za mě je to vítěz, obsahuje i aminokyseliny, což přípravky na vlasy většinou nemají a naštěstí mi konečně přestaly padat vlasy, což mě hodně trápilo víc jak půl roku a navíc mi zmizely bílé tečky na nehtech, které jsem měla trvale již od dětství a pleť se zlepšila také.

a dá se to sehnat normálně v lékárně ?

arrow
profile_image
benjaminek
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Všechno o čem se tu píše je volně prodejné a neměl by být problém to sehnat.

arrow
profile_image
lemurka
od 29. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na xTery:
Ahoj, pokud bereš vitamíny kvůli pleti, doporučuji ten Biosil - je docela dobrý i na nehty a vlasy. Skvělá věc na vlasy jsou kapsle od Bioderma Oral. Známá je užívala, protože jí před tím hodně padaly vlasy. Teď začíná mít znovu hustou kštici, nemůže si to vynachválit. Já nemám s Pangaminem moc dobré zkušenosti. Byla jsem po něm hodně ´´rozežraná´´ a páchlo mi z pusy jako bych pila pivo. Taky se mně po něm docela dost mastily vlasy. Pokud chceš probiotika, kup si kvalitní jogurt (Hollandia).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené