arrow
profile_image
Nakra5
od 25. 7. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím všechny.
Mám zájem o augmentaci prsou a vzhledem k mé současné velikosti bude s velkou pravděpodobností implantát umístěn pod prsní sval... Mám docela velkou obavu, jestli je možné po operaci zcela pohodlně a bez obav spát a ležet na břiše. Jaké máte zkušenosti? Vím, že několik týdnů, případně měsíců bezprostředně po operaci se na břiše spát nesmí. To je jasné a o to mi nejde Mám na mysli, delší dobu třeba rok po operaci a více let.... Četla jsem totiž, že některé ženy při spaní nebo ležení na břiše prsa velmi tlačí, je to velmi nepříjemné až bolestivé a tak se museli vzdát těchto věcí. Bojím se tedy, že po operaci už budu muset doživotně těchto věcí vzdát. Já od mala spím jen na břiše jinak nesunu... A taky si říkám, jak to potom vy, které máte onen problém, řešíte třeba při opalování, masáži zad atd. ? Ráda bych tedy, znát vaše zkušenosti. Jestli máte anatom. implantáty či kulaté, pod svalem či ne a za jak dlouho jste byly schopné (zda-li vůbec) spát na břiše, aniž by vám cokoliv vadilo, tlačilo nebo jste ty prsa "cítily" A pokud to některé z vás třeba vůbec nejde, jak řešíte masáže zad, opalování atd..
Díky moc za odpovědi

Samozřejmě že jde, ze začátku to bylo trochu nepříjemné, ale časem naprosto bez problémů.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nakra5:
Bezprostředně po operaci asi po dobu dvou měsíců (myslím) budeš mít ležení na břiše/prsou zakázané. Pak už to "povolené" bude. Já jsem zrovna ten typ, co miloval spaní na břiše, ale bohužel už mi to nejde. Po operaci jsem asi rok a čtvrt, nemám velké implantáty ani celkově prsa nějak obrovská, ale opravdu mi ležení na břiše není pohodlné, vydržím max 10 minut, naučila jsem se tedy spát na zádech a hlavně na boku. Co se týká opalovaní, řeším to tak, že mám ruce skrčené podél těla, nejsem tedy na prsou uplně položená nebo jsem prostě opřená o lokty, ale určitě tak nedám třeba 30min, stejně se musím po 10minutách otočit na záda nebo si sednout. No a co se týká těch masáží, já chodím docela pravidelně, a když mi masér dovolí a masíruje třeba dolní část zad, zase si pokrčím ruce v lokti a ležím jakoby na rukou. Kyž je potřeba tak si je pak na chvilku dám podél těla a vydržím, ale na drsnější thajskou masáž to uplně nevidím, to mám strach. Takže celkově musím říct, že mě ta operace v tomhle omezuje, nejvíc při tom spánku, ale stejně bych šla znovu .....ale četla jsem spoustu recenzí, že to tak nemají všechny holky. Tak přeju aby jsi byla mezi těma bez omezení

arrow
profile_image
Elajka
od 10. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já tedy na břichu moc spát nemohu, je mi to nepříjemné a tlačí to a co jsem se ptala známých, má to většina stejně, že mají pocit, že je tam prostě něco tlačí. Lehce mě omezují prsa i při posilování.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené