arrow
profile_image
pequenita
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

méně než
10 příspěvků

Kdy nejdříve po porodu mohu na augmentaci ? ( bohužel nekojím ) Strašně ráda bych co nejdříve, jsem po druhém porodu a nezůstalo mi prakticky nic, cítím se před partnerem hrozně nežensky, miminko má 2 měsíce. Prosím radilky, nepište mi moudra typu "hlavní je ted miminko". Ano, samozřejmě hlavní je, ale já se cítím jako dítě, na hrudníku nic, jen kůže, moc mě to trápí...

Chtěla jsem na psat za rok, dva, prostě až dokojíš. Jinak myslím, že v roce už by to mimino bez tebe, těh pár dnů možná vydrželo.

arrow
profile_image
pequenita
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

méně než
10 příspěvků

Dcera je na umělém mlíčku, nespustila se mi laktace Partner by děti ohlídal, malou zvládá na jedničku, mluvili jsme o tom. Jde mi hlavně o to, kdy nejdříve po porodu mi operaci udělají ?

arrow
profile_image
Moooona mojeid
od 4. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nejlepší bude, když budeš kontaktovat nějakou kliniku, tam ti určitě odpoví..Je možné, že pokud nekojíš, tak by to mohlo být dříve než za rok..

arrow
profile_image
burda
od 19. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevidím důvod proč bys nemohla jít už teď když nekojíš a kojit nebudeš..pokud víš, že se manžel dokáže o miminko postarat, nevím proč bys měla na něco čekat

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji pequenita: kdy nejdříve po porodu mi operaci udělají ?

Pokud nekojíš,tak kdykoliv

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem našla toto:
Po mateřství musí každá žena splnit tři podmínky, aby bylo možno uvažovat o jakékoli kosmeticko-estetické operace. 1/ nejméně 6 měsíců od porodu. 2/ nejméně 3 měsíce od skončení kojení - laktace musí být zastavena. 3/ stabilizace a definitiva váhy.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Tiakia: Pokud nekojíš,tak kdykoliv

Tak to úplně není. Základní poučkou je šest měsíců od ukončení kojení a nemyslím si, že pokud nekojila, mohla by hned.

I celkově bych doporučila jít na zvětšení, až se ti tělo dá po porodu tzv. do pořádku. Z jednoduchého důvodu. Když postupně zhubneš ta těhotenská kila, doktor zvolí ten nejlepší implantát, Kdyby jsi šla moc brzy, třeba by byl zbytečně malý, nemluvě o tom, že ten zákrok dá tělu zabrat.

Ted máš dva měsíce po, tak se běž objednat na konzultaci, porad se s doktorem a ten než bude mít termín, bude akorát ten správný čas

arrow
profile_image
pequenita
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Dirtyangel: Moc děkuji, zajdu na tu konzultaci a řekne mi sám. Jsem na stejné váze, jako před porodem, prsa stejná jako před, jen povolenější, tak třeba by mi navrhl trošku dřívější termín

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na pequenita: Nějakou dobu bych počkala. Určitě tě musí vidět doktor, jestli nemáš zduřené mléčné žlázy, nebo podobně. Minimálně toho půl roku bych počkala.

Většinou se doporučuje pul rok po ukončení kojení. A pokud jsi ani kojit nezačala, radila bych přesně to, co Dirtyangel. Počkej, až se ti tělo srovná a zhubneš přebytečná kila, at´ jsi zase v "normálu" Hlavně vem na vědomí, že po operaci se nesmíš namáhat, nesmíš tahat nic těžkého, takže ani miminko, 2 týdny klidový režim.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím, že tě dřív než půl roku po porodu doktor nevezme, i když jsi nekojila. Ale na druhou stranu, co se týče péče o dítě, je to teď lepší, než za rok. Já jdu v březnu, malé bude rok a čtvrt a začínám být dost v nervu. Teď už totiž moc nejde, abych tady ležela a staral se manžel. Musela bych na dva týdny někam zmizet, aby mě neviděla. Miminko se bez tebe obejde líp, než batole. A když ho nebudeš chovat, tak maximálně může řvát, sápat se na tebe nebude.
To jen taková mateřská vsuvka
Úplně chápu, že už chceš jít. Já po třech dětech nemám nic a počítám dny, kdy už to bude. Ale je to dost komplikovaná logistika s těmi dětmi

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím, že pokud máš tělo po porodu v pořádku, nekojíš apod., tak by se to dalo hned. Určitě by tě ale měl prohlédnout lékař. A miminko je teď malé, lepší nyní, než když bude mít rok a bude lezoucí, sápající se apod.

já nemohla kojit, šla jsem +- 4 měsíce po porodu a vše v pořádku, nenabrala jsem v těhu nic, naopak už v tuto dobu jsem byla pod svojí původní váhou (držím to do teď.)) tak nebyl problém samozřejmě jde o tvoje tělo - jak dopadnou testy, někdo je po porodu brzy fit a někdo to zvládá hůře i když se fit cítíme, nemusí to tak být, přece jen těhotenství nás "vyžvejklo"

Cituji Ivčáááá: A miminko je teď malé, lepší nyní, než když bude mít rok a bude lezoucí, sápající se apod.

souhlasím. Manžel měl 14 dní volno a musel jí koupat a nosit, ale jinak se to zvládlo lépe, než kdyby už byla akční)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené