arrow
profile_image
tanja19
od 18. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, beru revalid na padání vlasů a zajímaly by mě vaše názory na něj..dneska jsem si chtěla koupit revalid a lékárnice mi řikala, proč si nekupuje revitalon, že je to to samý a levnější, tak by mě zajímal Váš názor.

arrow
profile_image
Markiss
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já jsem používala Revalid a byla jsem s ním moc spokojená, ale teď jsem přešla na Biosil, kterej má úplně stejnej účinek a je daleko levnější cca 60 kč.

Cituji Markiss: na Biosil, kterej má úplně stejnej účinek

Tak z vlastní zkušenosti musím říct, že mi byl Biosil úplně k ničemu. Tedy vlastně mi po něm rostly rychleji nehty, což bylo ale pro mě spíš nežádoucí, jelikož mám gelovky . Ale s kvalitou a rychlostí růstu vlasů to ani nehlo.

Taky mi kožařka řekla, že účinná látka je stejná, jen jiný výrobce a u Revalidu, že se platí hlavně za nákladnou reklamní kampaň. Nicméně já beru Revalid i nadále, protože je v kapslích, Revitalon jsou tablety a mě se z něj zvedá žaludek Moje mamka používá Revitalon a je s ním spokojená, takže být tebou, zkusila bych ho - cenový rozdíl není malý.
Biosil obsahuje jiné látky a je spíš na podporu růstu vlasů než proti padání, to bych nesměšovala

arrow
profile_image
Markiss
od 29. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chaplinka
Na každýho působí jinak, to si každej musí ozkoušet sám co mu vyhovuje. Já přidávám moji zkušenost a říkám , že jsem s Biosilem spokojená - rostou mi rychleji vlasy a jsou kvalitnější takže splnil moje očekávání.

Pomáhají tyhle tabletky třeba i na vlasy zničené od melíru? Nebo je to spíše jen proti vypadávání a na posílení vlasů?

tanja19 psala, že má problém s padáním vlasů, nikoliv, že chce podpořit růst
po Biosilu sice vlasy rostou rychleji, ale padání nezastavuje - vlastní zkušenost a potvrzeno i mojí kožní lékařkou (obsahuje jiné účinné látky než Revalid s Revitalonem)

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Za sebe můžu říct, že nejlepší účinek jsem zaznamenala při používání Revalidu a Biosilu zároveň, přestaly mi padat vlasy a taky rostly výrazně rychleji.

arrow
profile_image
milow33
od 8. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

U Revalidu ani po půlročním užívání jsem neviděla žádný účinek, s Biosilem se nedá srovnat. Revitalon jsem nezkoušela, ten by měl být i proti šedivění, myslím, že jsem to četla

arrow
profile_image
artep21
od 27. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte, tiež mi dosť padajú vlasy, nikdy som na vlasy žiadne vitamíny neužívala a tak som sa teraz po nich porozhliadla. Po prečítaných diskusiách som si vybrala dva výrobky REVITALON a REVALID. Pre lepšie rozhodovanie som si porovnala jednotlivé zložky, kedže cenový rozdiel je znateľný a taktiež som sa dočítala o tom, že výrobky sú si veľmi podobné. Možno to tiež niekomu pomôže v rozhodovaní.
Zloženie je prepočítané na dennú dávku revitalon 2 kapsule, revalid 3 kapsule. Cenovo vychádza revitalon na mesiac na 8,03 eur a revalid na 16,15 eur /u oboch počítané z najvačších balení/. Prvá gramáž je revitalon a za lomítkom je revalid.

Úplne zhodné zloženie:
L-methionin 300mg / 300mg
L-cystín 150mg / 150mg
Vitamín B1 4,5mg / 4,5mg
4-aminobenzoová kyselina 60mg / 60mg
Extrakt zo zlatého prosa 150mg / 150mg
Extrakt z obilných klíčkov 150mg / 150mg
Meď 1,5mg / 1,5mg

Väčší obsah v REVALID:
Kyselina pantothenová 40mg / 150mg
Vitamín B6 10mg / 30mg

Väčší obsah v REVITALON:
Železo 14mg / 6mg
Zinok 15mg / 6mg

Obsahuje iba REVITALON:
Kyselina listová 0,2 mg
Vitamín C 100mg

Obsahuje iba REVALID:
Kvasnice 150mg

Ja som si kúpila revitalon a som zvedavá ako u mňa zaberie.

arrow
profile_image
axinka
od 6. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

je to prakticky stejné... ale jako u všeho, když budeš brát vytaminové doplňky, žádné velké změny nepoznáš. Chce to upravit celou životosprávu, je to běh na dlouho trať. bylo by to super, kdyby stačilo jednou denně vzít jednu tabletku... Tak to ale bohužel nefunguje.

arrow
profile_image
Peťule1
od 13. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já používám Revitalon a musím říct, že jsem velmi spokojená. Vlasy žehlím každý den, takže dostávají dost zabrat, měla jsem je hodně polámané a zničené, ale po dvou měsících užívání Revitalonu byly mnohem silnější, zdravější, takže takže doporučuji

arrow
profile_image
Tigress
od 1. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem příznivec Revalidu. Musím říct, že mi dost pomohl, dřív jsem měla hodně křehké a lámavé vlasy a to nemluvím o pravidelném odbarvování a žehlení . Po 3 měsících užívání se vlasy o dost zlepšily a objevily se nové podrůsty. Jen ta cena není moc lichotivá, ale pro krásu se musí něco obětovat

Holky máte někdo ještě další zkušenosti? Právě se rozhoduji co si koupit na vlasy a docela tápu. Vím že Revalid je dobrá věc, no poměrně drahá, takže kdyby byla levnější varianta také by to nebylo k zahození. Vlasy mi začaly hodně padat a zlepšit kvalitu by to také chtělo.

arrow
profile_image
Rendy2606
od 8. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky
Také mě trápilo nadměrné vypadávání vlasů, tak jsem se po nějaké době rozhodla, že to začnu řešit. Aniž bych před tím nějak pátrala po účincích, zašla jsem do lékárny a koupila si Revitalon.Už uplynulo asi šest týdnů od začátku užívání a zhruba před pěti týdny jsem si přikoupila ještě Fitoval (šampon). A výsledek? Právě jsem vylezla z koupelny s umytou hlavou, a že bych zaznamenala zásadní zlepšení co se vypadávání týče se říct nedá, snad trošku. Ale z čeho jsem nadšená, je spousta nových podrostů, která mi momentálně na hlavě vytváří jakýsi "kožíšek" asi centimetr dlouhý. První výsledky se už dostavily (až nečekaně brzy), takže nevzdávám a v kůře pokračuji

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené