arrow
profile_image
Kopy619
od 17. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem kluk a v zásadě mi jde o toto. Kvůli sázce si musím nechat vybělit hlavu. Nechci ji úplně bílou, avšak pořád lepší než být žlutý jako kuře. A tak mi právě holička nepřímo mě řekla, že jako kuře dopadnu. Na kysličník mám asi krátké vlasy, že by mě to poleptalo kůži bez alobalu. Nejméně mám však alespoň 3 cm...někde naopak 5-6cm. Nemyslím si tedy, že mám na to krátké vlasy. Avšak zbývá prý jen jedna věc-barva. A to prý dopadnu jako kuře, což nechci. Z minulého tématu jsem se však dozvěděl, že nějaké uživatelky holič má z původních tmavých vlasů také bíle, takže to musí jít. Chci se tedy zeptat, je pravda, že si tu hlavu nemůžu dát na blond? Popřípadě bych byl rád, kdyby mi někdo sem napsal, že to jde a například normálně kysličníkem. Mockrát vám děkuji za komentáře!

arrow
profile_image
Doodie_M mojeid
od 31. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

je to nesmysl, obarvit se na blond určitě můžeš... fakt nevím, co je to za nesmysl, že si "poleptáš kůži na hlavě"....i holky s vlasy do půl rad si barví kořínky až u hlavy, takže kadeřnice je asi trochu mimo....rozhodně zajdi jinam..

arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Doodie_M: přesně tak

arrow
profile_image
Kopy619
od 17. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Doodie_M: Mockrát děkuji za komentář. Mě to právě taky nejde do hlavy když to mí kámoši hokejisti měli taky. A má se to tedy normálně udělat peroxidem? Nic jiného, žádná barva se k tomu nepřidává? On je hlavně problém, že barva udělat u holičky stojí normálně 5-8 stovek, ale tohle je mamčina kamarádka a mám to u ní za 150. Ale nevím o co jí jde, když říká tohle. Nemyslím si však, že by jsme se špatně pochopili. Myslíš teda že i když má člověk třeba jenom 3-5 cm dlouhé vlasy, že to normálně jde? Díky !

Záleží na typu vlasů a na výchozí barvě.
V podstatě jdou zesvětlit i černé vlasy, jen je to o dost drastičtější.
Obecně platí, že krátké vlasy se odbarvují daleko lépe.
No nechápu, že Ti holička řekla, že budeš jako kuře. Jsou barvy, které zesvětlí hned na požadovaný odstín a bez žlutého nádechu.
Tak se koukni po jiný holičce.

Cituji Kopy619: ale tohle je mamčina kamarádka a mám to u ní za 150.

To je myslím vysvětlení, proč Ti tvrdí něco o popálené hlavě.
Tak jí řekni, že si to necháš udělat jinde a uvidíš, že otočí.

arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Kopy619: Noo myslím, že by jsi našel i levnější kadeřnici Nebo třeba není u vás nějaká učňovská provozna, kde stříhají a barví? jako třeba v Brně ?

Reaguji na Kopy619:
Na krátké vlasy snad ani nepotřebuješ kadeřnici,koupíš v DM drogerii nebo v jakékoliv jiné barvu Palette,kde na krabičce jsou bílé vlasy...nevím jestli je to XXL ultra blond nebo platina či jak se jmenuje a jednoduše jí napatláš na celou hlavu,napěníš jako bys si myl vlasy šamponem počkáš až budou vlasy bílé a umyješ.

arrow
profile_image
Kopy619
od 17. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na True: Děkuji za cenné informace. Chtěl bych se zeptat, ty teda myslíš, že jí mám říct, že to normálně jde peroxidem, nebo nějakou tou barvou? Jinak právě se me to zdá také nějaké divné. Díky!
Reaguji na honeyMichell: Díky. Já jsem z Brna, takže kdyby byli nějaké problémy, tak řekla by jsi mi kde nějaká taková učňovská provozna je? A kolik by to tak zhruba stálo tam. Děkuji

Chtělo by vidět jakou barvu teď máš. Hoď fotku Na bílou to jde, ale postupně. Rozhodně ne hned, peroxid by ti zničil vlasy.

Reaguji na Kopy619:
Jen počítej s tím,že bílá barva na vlasech ti bude odrůstat,takže za dva týdny už u hlavy bude vidět tvá vlastní a pak buď budeš čekat než to bílé celé odroste nebo je to na strojek a ostříhat

Cituji Laky: čekat než to bílé celé odroste nebo je to na strojek a ostříhat

a kdyby to přebarvil tmavou barvou?

Cituji Eveyli: kdyby to přebarvil tmavou barvou?

No tak na bílou odbarvenou dost špatně chytají tmavé a mohl by být pěkně zelený

Reaguji na Laky: Ajo no, ale každopadně to chce jít pak raději k dobré kadeřnici než to zkoušet doma s nějkýma barvama z drogérky

arrow
profile_image
Doodie_M mojeid
od 31. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Kopy619: Myslíš teda že i když má člověk třeba jenom 3-5 cm dlouhé vlasy, že to normálně jde? Díky !

rozhodně....taky jsem se takhle barvila...kupovala jsem si normální odbarvovací prášek v drogerii a míchala to s peroxidem...ale to je fakt dost ortodoxní metoda a už bych to neopakovala, obzvlášť pokud máš fakt tmavý vlasy... nejradši bych Ti poradila, ať se na sázku vykašleš, ale pokud do toho fakt chceš jít, radši bych našla schopnou kadeřnici, protože u nešiky budeš nejenom vypadat jako kříženec kuřete s mrkví, ale ještě budeš mít vlasy jak cukrovou vatu a neupravíš to nijak..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené