Cituji Kopy619: Odstín je celkem povedený, i když bych určitě chtěl ještě trochu víc do blond (do bíla).

Kup si v drogerii Rossmann šampon Silver od značky Swiss O´Par. Je fialový a stojí 89 Kč. Hlavně už na tu hlavu nedávej žádnou barvu, nebo o ty vlasy úplně přijdeš! Silver je nejlepší řešení. Tento fialový šampon seženeš i v každém kadeřnictví, já ho kupovala v kadeřnictví v Tescu, od značky L´Oreal Professionnel. Ten Silver mě tam stál přes 300 Kč. Ale ten od Swissu mám nejradši, jde krásně do bíla, ten od L´Orealu jde do bílo-šeda (na mých vlasech).

Cituji Kopy619: Dala mi na to prvně 9% kysličník (+samozřejmě ten modrofialový prášek) a za 5 minut když mě to nepálilo tak 12% kysličník. Hlava mě v podstatě vůbec nepálila, tak tak v půlce ještě jednou na to dala 12% kysličník

Tak po téhle proceduře buď rád, že máš krátké vlasy, protože víš, co by se ti stalo, kdybys měl vlasy delší, nedejbože dlouhé? Vlasy by padaly na pouhé prohrábnutí rukou, vyčesával bys jich chomáče, plné hrsti, při mytí by byly "gumové", natahovaly by se jako žvýkačka, lámaly by se, ale padaly by a padaly! Divím se kadeřnici, že do tohodle šla, ale asi do toho šla nejspíš proto, že máš vlasy krátké, na dlouhé tenhle postup vážně NEDOPORUČUJI!

Ještě by mě zajímalo - když už jsme u tohoto tématu (můj dotaz směřuji hlavně na kadeřnice, které zde přispívají) - jak udělat z tmavších hnědých vlasů vlasy sněhově bílé/bílé jak mléko (jako to tak bylo např. u Anety Langerové)? Tohle jsem už kdysi řešila, ale nevyřešilo se to. Teď nemyslím vytvořit takovou tu bílo-šedou platinovou blond (tu umím - dobrý blond odbarvovač nebo melír + Casting 1021 nebo Palette C10 ), mám na mysli barvu bílou (Bára Nesvadbová ji má taky nebo Aňa Geislerová ji měla, Christina Aguilera taktéž!). Jde to vůbec udělat na tmavě hnědých vlasech? A jak? Samozřejmě mám na mysli udělat to v kadeřnictví, ne doma - co na vlasy dáte? Děkuji.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené