arrow
profile_image
Leontýna9
od 30. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Hezký den,

jsem po operaci kolena, kdy mi byla navrtána chrupavka a vyndány úlomky, a protože mám dost velkou nadváhu (+ 40 kg), tak přemýšlím, jak s kily zatočit, poskakovat nemohu a do bazénu se neodvážím, proto mě napadl Orbitrek, k ortopedovi, se kterým bych to zkonzultovala, se dostanu až koncem měsíce, takže se chci zeptat někoho z vás, zda byste mi Oribtrek doporučil nebo spíše ne... díky.

Je to asi hodně individuální, já mám problémy s chrupavkama odjakživa ve všech kloubech a běh, který je braný jako nejhorší, mi naopak nejvíc kolena posílil. Eliptical je super, že kolena procvičuješ, ale nedopadáš nárazově na klouby, takže myslím, že by to nemuselo být uplně mimo mísu ...

Reaguji na Leontýna9: Já měla při bouračce nohu na maděru, včetně rozdrcené pánve, půl roku jsem jen ležela na zádech a pak jezdila na vozíku a koukaly ze mě šrouby (v pánvi je mám dodnes), takže mi nikdo nedával velké šance, že budu ještě někdy slušně chodit.
Už druhým rokem pendluju mezi traumatologií a rehab.ústavy, kde jsem se poprvé zkusila orbitrek (před bouračkou jsem ve fitku zkoušela jen steper, pás a rotoped).
MUDr.mi ho dovolil, že to můžu zkoušet, co mi kyčel dovolí (bolí mě i koleno a kotník) a začínala jsem na pár minutách. Po týdnu jsem si přidávala a dneska na něm lítám hodinu jako nic a totálně jsem tomu propadla, takže doporučuju aspoň zkusit, pokud nebude Dr.proti.
Také nemohu klasický běh s doskokem a tohle je supr.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené