ahoj holky, takže když to shrnu prodlužování není dobré pro jemné vlásky? já mám jemné dost, a keratinem mám prodloužené tak 1,5 měsíce. vždycky mám v hřebenu (samozřejmně special. hřeben) pár vlasů, což se mi při těch svých nestávalo. Takže prosím holčiny, které mají jemné vlasy, o zkušenosti s prodlužováním. a jestli je pravda že jak ty vlasy sundáte z těch jemných tak nám tam nezbyde skoro nic. z toho mám hrůzu.díky moc za zkušenost

Mám hodně jemné vlasy (skoro jako miminko), vlasy si nechávám prodlužovat už 1,5 roku a jsou v pohodě

Asi se budu opakovat, ale dle mého názoru u prodlužování nezáleží na typu vlasů, ale daleko více záleží na práci kadeřnice, na hormonálních poruchách a péči o vlasy.

Podle mého velice záleží na typu a stavu vlasů...jemným vlasům se prodlužování vůbec nedoporučuje. Já sama je mám jemné a měla jsem prodlužko tři roky a moc mi to nesedlo ale už jsem vlasy dala do kupy

Cituji Laurinnka: keratinem mám prodloužené tak 1,5 měsíce

Podle mě prodlužko keratinem i ringama fakt hrůza na jemný vlasy. Zažila jsem to na vlastní kůži, už bych do prodlužka pramínkama v životě nešla. Je to překonaná metaoda.

Cituji Laurinnka: vždycky mám v hřebenu (samozřejmně special. hřeben) pár vlasů

To můžou být vlasy prodloužené, uvolněné z keratinu, to se občas stane že se nějaký vyčeše.

Cituji Tressys: Je to překonaná metaoda.

před týdnem jsem měla možnost vydět pásky na jedné slečně a bylo to fakt hrůzostrašný, jedna velká koudel, nešlo to pořádně rozčesat. Pár pásků je možná v pohodě, ale když chce někdo pěkné prodloužení tak páskovou metodou určitě ne, nemluvě o vytrhávání vlasů při sundávání pásků.

Cituji BaraJukebox: před týdnem jsem měla možnost vydět pásky na jedné slečně a bylo to fakt hrůzostrašný, jedna velká koudel, nešlo to pořádně rozčesat. Pár pásků je možná v pohodě, ale když chce někdo pěkné prodloužení tak páskovou metodou určitě ne, nemluvě o vytrhávání vlasů při sundávání pásků.
citovat upozornit

To nemůžeš myslet vážné! Já neznám nikoho, kdo by přešel z pásků zpátky na keratin nebo trubičky. Zato naprosto všechny holky, kterým jsem ty vlasy zatím ukazovala, přešly na tyhle pásky. Vytrhávání vlasů? Když dám roztok, počkám 2min, opatrně to sundám já sama, na to ani nemusím chodit ke kadeřnici a mých vlasů je na pásku 5 nebo 6. U keratinu jsem měla na každém pramínku trs mých vytrhaných vlasů. S kvalitou vlasů je to totéž. Přece nemůžeš zvrdit, že všechny vlasy spojené keratinem jsou stejné kvality!? Já jsem viděla dost slušné i zcela tragické! Tak stejně to je u pásků, to je snad zbytečný i psát, ne? Vůbec nepíšeš, co to bylo za značku vlasů /jestli tedy vůbec nějaká/, jak vypadaly spoje, atd, atd..

No už jen stačí to že mezi páskama se prostě hřebenem nedostaneš, tak jak ty vlasy pak musejí vypadat, a taky vypadají. Myslím že v tomto případě je jedno co je to za značku, do těch vlasů se prostě nedostaneš a pořádně neučešeš, Teď možná přešli na pásky, ale jsem si jistá že se ještě rádi vrátí ke keratinu

Cituji BaraJukebox: No už jen stačí to že mezi páskama se prostě hřebenem nedostaneš, tak jak ty vlasy pak musejí vypadat, a taky vypadají

Jak to myslíš, tomu nerozumím? Mezi čím se hřebenem nedostaneš? Přece kartáčem mezi keratin taky ne?

arrow
profile_image
nihaso
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

BaraJukebox
A proč by jsi to jako česala mezi páskama? Ani u žádné jiné metody se nečešeš v nístě spoje.. Možná tak paruku si můžeš pročísnout celou, hihi

arrow
profile_image
KittyNY
od 16. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

BaraJukebox
no nechápu te, keratin je podle me strašnej a ringy dtto, je mozná janý že každej propaguje neco, ale já pásky nosím dva roky a vlasy to nicí tedy rozhodne méne nez keratin - aspon ty moje!! ty keratin deláš vid?
a fakt se učešu i s páskama normálne, koudel na hlave nemám - takže s dobrým kartáčem není pak problém

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Laurinnka: ahoj holky, takže když to shrnu prodlužování není dobré pro jemné vlásky? já mám jemné dost, a keratinem mám prodloužené tak 1,5 měsíce. vždycky mám v hřebenu (samozřejmně special. hřeben) pár vlasů, což se mi při těch svých nestávalo. Takže prosím holčiny, které mají jemné vlasy, o zkušenosti s prodlužováním. a jestli je pravda že jak ty vlasy sundáte z těch jemných tak nám tam nezbyde skoro nic. z toho mám hrůzu.díky moc za zkušenost

Ahojky,

nevím, jak ostatní holky, ale já mám na hlave pár vlasů, kazdej mesíc a půl je mam melirovany a furt je mam jemny jak detské chmiri, mela jsem vlasky taky prodlouzene a kdyz jsem to sundala mela jsem tam hrozne minimum vlasů

Nihaso, Kitty N
Taky to tak vidím..

Laurinnka
Jo, vlasy prodlužováním trpí, vyzkoušla jsem keratin i bond (zůstala u bond bez plíšků). Měla jsem jemné husté vlasy, mám jemné vypelichané vlasy. Jenže kdyby neexistovalo prodlužování, neměla bych dlouhé vlasy nikdy. Kadeřnice by neměly tvdrdit, že "jejich" metoda je nejúžasnější a vlasy vůbec nepoškodí, zákazník by měl mít všechny informace a potom se rozhodnout, zda do toho jít.nihaso
nihaso
U bondu i keratinu Grath Lengts tedy zdůrazňují, že pořádně pročesávat od hlavy, včetně spojů.

Cituji Tressys: Já neznám nikoho, kdo by přešel z pásků zpátky na keratin nebo trubičky.

Já tedy ano - stačí se podívat na diskuze nejen tady. Kromě toho na "pásky" se nikdy nepoužívají evropské vlasy a tím je (ne)kvalita daná.

arrow
profile_image
Teera
od 18. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám jemné vlasy a nosím prodloužené (keratin) už přes dva roky - jsem naprosto spokojená. Když pramínky sundám, také mám v první chvíli dojem, že mám míň vlasů - ale za prvé je to to podle mě sugesce, protože na tu hřívu si člověk hodně rychle zvykne a pak mi ty vlastní vlasy připadají horší, než byly. Vždycky je sundavám tak na 2 - 3 dny a pak nechávám nandat znovu pramínky. Po dvou dnech, kdy nosím svoje vlasy, už mi vůbec neřipadá, že jich mám méně.
Pravda ale je, že tak 10 - 15 cm od konce jsou také hodně tenoučké - jenže to je tím, jak je kadeřnice sestříhává, aby moje vlastní vlasy zapadly do těch nastavených.
Osobně nemám pocit, že by mi prodlužování vlasy ničilo.
Laurinnka
jestli máš pocit, že na hřebenu zůstává víc vlasů, než před tím, tak to opravdu můžou být uvolněně nastevené vlasy. Taky mi trochu vypadávají.
A při sundání nastavených pramínků s tím jdou samozřejmě i mé vlasy, což taky může vypadat na první pohled hrůzostrašně, jenže je třeba si uvědomit, že vlastní vlasy, které samovolně vypadávají, neupadnou kamsi na zem, ale zůstanou v keratinu, proto to může při sundavání vypadat, že jste si je vyrvaly.

arrow
profile_image
ewishka
od 4. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No teda jak to tady čtu tak sem se trochu zhrozila.. Já mám taky spíš jemnější vlasy a chci si je dát zahustit, kadeřnice mi řekla že mi je zhustí 200 pramínkama ale mě se to zdá celkem dost, mám strach abych na to nedoplatila že mi ty moje vlastní vypadají..Ale zároveň toužím po krásných hustých vlasech, tak teď nevím co s tím..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené