Hodně se tady objevuje slovo přítel a společné dítě. Ženy....napadlo vás někdy, že pokud váš přítel se kterým vás spojuje jen vaše společné dítě a žádný sňatek/to byste napsaly manžel že/už jednou kvůli vám a nebo tak vůbec opustil ženu a děti,jaká je vysoká pravděpodobnost,že to udělá znova.Přemýšlela nad tím některá z vás?

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Laky: opustil ženu a děti,jaká je vysoká pravděpodobnost,že to udělá znova.

Tak tohle nevyřeší ani sebekrásnější svatba
Jinak já žiju s přítelem 11 let, dítě máme,na svatbu zatím "nebyl čas", ale ani jeden z nás před tím nežil v dlouhodobém vztahu (natož manželství).

pehot
Otázka zní....zda je rozvedený.Jinak mi život bez svatby připadá stejný jako s razítkem.

Tak ja si tuhle otázku ted pokládám skoro denně. S mým nynějším přítelem jsme teprve v začátcích, on je již dva roky rozvedený a z předchozího manželství má dceru. Samozřejmě mám strach, že by mohla nastat ta samá situace, ale třeba taky ne... Pokud to nevyzkouším, nikdy to nezjistím

arrow
profile_image
Miinka
od 9. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Můj přítel je rozvedený, jeho bývalá manželka odešla od něj i od dítěte. Takže ne vždy odejde muž od ženy, navíc, že ti dva spolu zůstanou asi nezajistí ani ta nejdokonalejší svatba, to bohužel nezaručí nic. Ale i tak, nejsem zrovna zastáncem, držení vztahu za každou cenu jen kvůli dítěti/dětem. My se do svatby moc nehrneme, ale asi se nakonec vezmeme - jen z ryze právních důvodů

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A když je ženská rozvedená a odešla od manžela ? žadný papír neudrží chlapa ani ženskou v nefungujícím vztahu.Statisticky je dokázané, že lidi jednou rozvedení mají vyšší pravděpodobnost, že se rozvedou znova. Já jsem takhle s přítelem 10 let a svatba by nezměnila vůbec nic.
Jediný důvod svatby vidím je zajištění majetku, kdyby se jednomu z páru něco stalo nebo kvuli dětem at se nejmenují jinak než třeba maminka.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Miinka: ne vždy odejde muž od ženy, navíc, že ti dva spolu zůstanou asi nezajistí ani ta nejdokonalejší svatba

Jojo to je pravda.já osobně znám spíš muže,které opustila žena.Takže ne vždy je dobré házet vinu na muže(jako se to ostatně děla se vším,nechápu)...Dále,když je rozvedený mladý muž,tak si většinou vzal třeba unáhleně z velké zamilovanosti nějakou svou lásku a prostě to nevyšlo,napřiklad spolu třeba předtím dlouho nebydleli a pořadně se neznali,tudíž ani netušili,že jim to může přestat fungovat.Pokud je rozvedený už víckrát,tak je to něco jiného,to bych si ho nevzala ani s ním asi nechtěla děti..
A posední věc -svatba.Po té strašně toužím,po krásné,velké,užasné svatbě ale ne proto,abych si nějak připoutala přítele k sobě(tomu svatba nepomůže) Svatba je podle mě jen prostě taková větší oslava toho,že spolu dva chtějí být do konce života,ale nikde není napsáno,že to ta svatba zařídí na 100%.. Potom taky jak už bylo řečeno je svatba dobrá kvůli majetku a podobným věcem-ale brát se jen kvůli tomu aby dítě nemělo jiné přijmení,nebo abych po rozvodu dostala pulku přitelova domu,to není moc dobrý duvod pro svatbu..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Peg: no pro mě třeba svatba není vůbec důležitá,ale spíš jde o to, když Ti dva spolu maji barak hypotéku apd. Já myslím, že když jsi s někým 10 let a funguje to, tak ta svatba už je jen formalita. A svatba je jen jeden den v životě. Na budoucnost páru nemá žádný vliv.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mystique: No však tak jsem to myslela. Jen s tím,že pro mě je duležitý ten den..proste se na něj těšíím.. Ale to už patří asi jinam.. .

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Peg: nebo abych po rozvodu dostala pulku přitelova domu,to není moc dobrý duvod pro svatbu

No tak tenhle důvod vážně dobrý není, protože by taková dáma nedostala nic

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené