arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, prosím o názor na HMB (přírodní suplement). Je v hodný i pro ženu? Snažím se nabrat svalovinu. Cvičím pravidelně 4x-5x týdně převážně silově, nyní jsem zařadila i kardio, někdy cvičím 2x denně a mám upravenou stravu. Podařilo se mi zhubnout 15 kg a nabrat malinko svalů, ale rozhodně bych chtěla nabrat ještě mnohem víc a vyrýsovat. Vím, je to na delší dobu.. Každopádně sama cvičím již 2 roky a chtělo by to něco víc.. Ve fitness časopisu v rubrice poradna jsem četla, jak jedné paní sama fitness trenérka doporučuje kromě spalovače, proteinu a BCAA i HMB, což mě překvapilo. Spalovač, protein i BCAA už dávno užívám, neumím si to bez toho představit, ale ještě jsem neslyšela, že by HMB bylo doporučeno i pro ženy. Prosím o vaše zkušenosti či názory. Předem děkuji

arrow
profile_image
hannaah
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Právě beru HMBéčka a nějak nevidím výsledek . Mám od nutrendu a od survivalu (ty nedoporučuji, nedají se polikat)). Beru cca měsíc a nic. HMB se hodně doporučují při kardiu , lépe se spalují tuky (u mě také bez výsledku).
Velmi dobré výsledky mám z natural sterol complexu od universalu, ale je to trochu dražší doplněk. Jak si dokázala zhubnout 15kg, jaký typ stravy?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na hannaah: Děkuji za tvoje zkušenosti a doporučení.. Co se týče mého hubnutí, jestli tě to zajímá, vše jsem tak nějak pro všecky sepsala v mém článečku, a to do základních bodů, je tam i zmíněná strava, ale ne dopodrobna.. http://www.supertelo.cz/sledovani/mensi-rady-na-za catek-aneb-jak-jsem-zacinala-ja
Na ten Natural sterol complexu od Universalu určitě mrknu

arrow
profile_image
JitkaKecalka
od 24. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No já načetla, že HMB už je taková spíše drobnost k doplnění a že je lepší začít základem. A to je určitě trojkombinace spalovač, karnitin a nějaký protein. Tak to tak beru a výsledky jsou pomalu vidět. Ty další věci jako HMB, Guggulsterony, CLA a další co obchody mají jsou prý už navíc k tomuto. asi to spíše berou závodníci. Osobně bych řekla, že základ je ten spalovač, obsahuje hromadu látek ty povzbudí a pak ještě nutí tělo, aby raději spalovalo tuky. Já beru Hellfire IronMaxx tricaps, ten mi doporučili, tak jsem to zkusila a jede to.

arrow
profile_image
hannaah
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na JitkaKecalka:
No ona tazatelka chtěla spíš něco na zvýšení svalové hmoty...
K té trojkombinaci: spalovač je především na zvýšení výkonu (u silových sportů se jedná o nakopávač) obsahují většinou kofein, synefrin, taurin, kůru bílé vrby... - vše jsou stimulanty. Karnitin..... no budiž pro dobrý pocit a protein jen a pouze na dodání žrádla pro svaly.
HMB sami o sobě hubnout moc nepomahají, ale udržují svaly.
Takže k podpoře růstu svalové hmoty je u žen nutné dodat testosteron! Na to je např. mnou zmíněný přírodní sterol complex.
Jinak pokud ke kardiu bereš pouze tebou zmíněný spalovač... a nebereš BCAA, tak na 100% hubneš pouze svaly - nech se někde zvážit chytrou váhou (doporučují pouze ty od Tanity) a uvidíš.
Ale pokud někdo touží po postavě (mnou přirovnávající jako tyčka od lízátka), tak žádné doplňky potřeba nejsou, stačí pohyb a upravená strava.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené