arrow
profile_image
daenerys
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, prosím o radu - na netu jsem nikde nic k tomuto tématu nenašla.

Jedná se o toto. Beru HA Jeanine, ale evidentně je na mě moc slabá, protože většinou už kolem 14. tabletky začnu špinit (beru jí už asi půl roku, ale navzdory očekávání se to neustálilo) .

Nechala jsem si proto od doktora napsat silnější Cilest. Jenže můj problém je teď v tom, že brzy zase začnu špinit a abych řekla pravdu, vůbec se mi to ani trošku nehodí. Můj dotaz tedy zní: Je možné brát po 14 tabletkách Jeanine už jen silnější Cilest? Budu chráněná?

Vím, že se mají nové prášky začít brát až po pauze, ale tohle je nouzová situace...

Díky moc za rady!
**pokud se do mě bude chtít někdo obout, že jsem blbá a vymýšlím kraviny, nechte si to.**

Na to ti odpoví nejlépe tvůj gynekolog. Proč mu nezavoláš? Teoreticky bych v tom neviděla takový problém, ale nejsem doktor a nevím, jak na takovou změnu bude reagovat tělo. Některé prášky se začínají brát bez pauzy a jiné po pauze (možná k tomu je nějaký důvod), u každých je to napsané. Každopádně pochybuju, že ti tu někdo poskytne 100% spolehlivou radu, takže bych se opravdu obrátila na gynekologa.

arrow
profile_image
mrkvovastava
od 22. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jestli budeš chráněná nevím; nemusíš začít brát novou HA až po pauze, stačí hned po ukončení poslední tablety Jeanine; každopádně přejít z Jeanine an Cilest mi nahání až husí kůži..tuhle středověkou,,s..čku, ještě někdo používá?..

Reaguji na mrkvovastava:
Myslím, že jsou to příliš silná slova. Každému vyhovuje jiná antikoncepce. Já třeba Cilest nesnesla a ani jsem nedobrala jedno plato, musela jsem ho ihned vysadit. Naopak moje máma ho bere už léta a žádné problémy nemá. Dokonce zkoušela i jiné antikoncepce (modernejší), ale nakonec doktorka uznala, že Cilest jí vyhovuje nejvíce, takže ho bere dál. Takže bych tu zbytečně neděsila...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené