Zdravím, chtěla bych do měsíce zhubnout 5 kg, coz je zdravou cestou nereálné. Nechci hladovět, aby ze mě byla anorketička, či něco podobneho. Chodim běhat, do posilovny... mohli by jste mi nekdo prosim poradit co nejvíc vychytávek a rad... neco mezi skutečně zdravou a nezdravou cestou. Moc diky!

arrow
profile_image
Paris
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Duckie: chtěla bych do měsíce zhubnout 5 kg, coz je zdravou cestou nereálné

Ahoj, 5 kilo za měsíc jde zdravě v pohodě, vždyť je to kilo a něco málo za týden a takhle to doporučují i doktoři. Zkus jíst pravidelně, každé dvě tři hodinky

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

5kg za měsíc je dost,hubla jsem pod dohledem doktora a ten toto neschvaluje.Před X lety jsem také takhle rychle hubla a jojo efekt se rychle dostvil.

Vim, pravě pro to, prosím o rady, jak se k tomu co nejvíce priblizit a pritom nedelat blbosti!

Duckie

Ahoj, pokud to fakt nutně potřebuješ, tak existuje jediný recept: jíst co nejmíň a hodně se hýbat, ale není to zdravé a počítej s tím, že to pravděpodobně po skončení hladovění zase hodně rychle nabereš plus možná i něco navíc. Žádnou jinou cestu, která by ti k tomu pomohla, neznám, snad nějaká projímadla, prášky, ale to se spíš zbavíš vody, ale tuk nezhubneš a tělo bude dehydratované, takže pokud to nutně potřebuješ, tak hodně sportu, co nejmíň jídla a nízkokalorického a plus můžeš zkusit nějaké prášky na hubnutí....ale podle mě je to fakt hodně nezdravé a nedoporučuji ti to, ale jiná cesta, jak rychle zhubnout asi neexistuje.

arrow
profile_image
SantaMaria
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Záleží na výchozí váze. Když má někdo výraznou nadváhu nebo je obézní, pak může i zdravou cestou v pohodě za měsíc shodit pět kilo (za podpory fyzické aktivity). Když má někdo třeba 60 kg/172 cm a chce zhubnout pět kilo za měsíc tak to zdravě nepůjde - tělo nebude mít moc rezerv do kterých by sahalo.

SantaMaria

Svatá pravda, záleží na tom, kolik vážíš, pokud hodně, tak shodit pár kilo jde v pohodě, ale poslední kila k ideální postavě se hubnou sakra těžko a rychle a zdravě současně to nejde, buď jedno, nebo druhé.

arrow
Neprodává v Bazaru

Docela by pomohlo se dívat na pořad jste to co jíte..
Pravidelně a správně jíst a hýbat se Hlavně nehladovět.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Myslím,že ideální je tak 2 max 3kg za měsíc.Teď se o to taky budu pokoušet,nejsem sice vůbec silná (61kg/170cm),ale za poslední rok jsem přibrala 5kg,přežírala jsem se a skoro vůbec nesportovala,a necítím se tahle dobře.Stačí mi tak ty 3kg.Ale já nejsem vůbec líná se najíst,v tom je ten problém.
Můj plán- pravidelně jíst malé porce (ovoce,zelenina,maso,knackebrot,rýže,atd),poslední jídlo kolem 18h,začít se pravidelně hýbat (chci chodit na zumbu,možná i fitko,na jaře běhání).Ale myslím,že to není žádný zvláštní plán,řekne ti to každý kolem hubnutí

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji siminči: Pravidelně a správně jíst a hýbat se Hlavně nehladovět.

Přesně takZhubla jsem sice za pár měsíců,ale nenabrala jsem tolik(momentálně jsem se přežírala sladkého ¨,jako bych nabrala při drastické dietě).
Určitě záleží na tom,kolik před dietou člověk váží,i když to také není pravdidle,zkrátka za měsíc 5kg je podle mě hodně.

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

protože píšeš, že cvičíš, asi nebudeš mít nějakou nadváhu...takže 5 kilo je hodně...protože první týden sice jedno kilo v pohodě, ale pak každý další týden a další kilo půjde hůř a hůř, hubnutí se v čase zpomaluje.
témat o hubnutí je tu na omlazku už hodně, přečti si je....ale nestojí to za to...pak budeš jeden týden normálně jíst a máš to zas zpátky, a po dalším týdnu normálního jídla už budeš mít ještě kilčo navíc oproti dnešnímu stavu....pokud ti to za to stojí, tak se muč. tedy postupně čím dál víc ubírej jídla a přidávej pohybu. jiná "střední cesta" není, leda pak léky a podobně.
a nemůžu se nepozastavit nad tím, proč ženy vesele dva roky přibírají a pak bezpodmíněčně potřebují to do měsíce shodit....trochu nelogické. i když shodím tři kila, bude to ok, a bude to normální cestou, ne huntováním si těla.

merim 174 cm a važím 68 kg, pribrala jsem to tak za posledni 2 mesice. proste jsem sedela, doslova zrala a nehybala se.... ach jo! Ne to ne.. rozhodne si nechci nejak ublizit... tudiz to proste asi nepujde

arrow
profile_image
Missinka
od 14. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moc bych to nepřeháněla s tou posilovnou. Zformuješ si postavu, to určitě, ale nemyslím, že moc zhubneš na váze. Když jsem o prázdninách necvičila (nějak jsem zlenivěla), váha se mi nepohnula, ale do kalhot jsem se tak tak vešla ... takže taky jde o to, jestli chceš na té váze vidět o těch 5 kilo míň (což z názvu vypadá, že jo) nebo jestli chceš vypadat líp (ale vážit podobně)...

Duckie

Myslím, že za dva měsíce 5 kg je rozumná volba, ale měsíc skoro hladovění plus hodně sportu je fakt jen pro silné povahy, jednou jsem to takto praktikovala a opravdu je člověk v pokušení se přejíst a byla jsem fakt vyčerpaná, nedoporučila bych to nikomu. Počáteční 2 kg jsem měla dole rychle - ale to byla asi voda a každé další kilo už nechtělo vůbec pustit, pak samozřejmě stačilo párkrát se najíst a vše bylo zpět. Sama na sobě poznáš,co ti vyhovuje,kolik toho denně potřebuješ sníst, aby jsi byla relativně v pohodě a jak moc cvičit, je nesmysl se týrat, protože to stejně nikdo dlouho nevydrží. Být tebou, tak si stanovím na zhubnutí dobu zhruba 2 - 3 měsíce, když ti to půjde rychleji, tak super, když pomaleji, tak se přece nic neděje, ony ty kila časem nakonec pustí.

Cituji Missinka: o těch 5 kilo míň (což z názvu vypadá, že jo) nebo jestli chceš vypadat líp (ale vážit podobně)...

No jo, každý dnes chce hubnout jen na kila, centimetry nikoho nezajímají, ale hubnutí na centimetry je mnohem lepší. Duckie, doporučila bych ti se nevážit, ale spíš se měřit, protože můžeš mít krásnou zpevněnou postavu, ale stejný počet kg, protože sval samozřejmě váží víc než tuk. Zkus se mrknout na Jste to, co jíte, tam o tom hodně často mluví.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené