PardGalen
Lev je prostě král a jako král se chová. A pokud se nebudeš dostatečně podřízený, tak běda. Jinak moje máma je lvice a tak u nás byla Itálie na denním pořádku.

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lollo
No hlavně se nesmí dostat k těm fíglům jak s nimi manipulovat. Stačí pár lichotek a je to všechno úplně jinak. Podrbat, pohladit a hned je z nich předoucí kotě.

PardGalen
Tohle přesně umí můj taťka s mámou. Já vždycky akorát vypěním, protože moje máma je opravdu lev se vším všudy a to jsem i s jedním lvem chodila a to nic nebylo.

arrow
profile_image
cucumber
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A jaké se vám zdají ženské narozené ve znamení panny?

Jo a co mě vždycky jako dítě mrzelo, že jak je cholerická, že na mě jednu chvíli řvala (fakt jak lev) a za chvíli byla úplně jak neviňátko a vůbec o tom už nevěděla. Zato já si to pamatovala vždycky dlouho.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji framboise: přítelova mamka beran

Ono je asi rozdíl žena a muž ve daném znamení ale já zbožňuju chlapy berany, jsou to mezci ale jdou si vždycky za svým a nepodrazí Strašně si s nimi rozumím, Celé mužské osazenstvo v naší rodině jsou berani tatka, bratr, bratranec, přítel od sestry, strejda Prostě sranda ženu berana neznám žádnou teda

arrow
profile_image
MagdaA
od 23. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A jak k sobě jdou váhy a ryby, všude čtu, že nic moc, přitom si s rybkama dost rozumím, nevíte někdo?

Cituji MagdaA: A jak k sobě jdou váhy a ryby

Dvě taková nerozhodná znamení? V takovém vztahu by musely Váhy objevit svou kardinální kvalitu a být tím, kdo dá vztahu jakýsi tvar. Váhy tohle umí, ale dělají ze sebe hloupé a nerozhodné, protože se bojí udělat chybu. Ve skutečnosti moc dobře vědí co by chtěly.
Rybička maličká potřebuje lásku a něhu. Oproti jiným vodním znamením (Štír a Rak) totiž nemá žádný krunýř ani klepeta nebo jedový ocásek, jako Štírec.
Dává se všanc, a v tomto materialistickém světě to mají Rybky moc těžké. Po prvních zraněních se stáhnou do sebe, anebo třeba k nějakému úniku (závislosti). A pak už se neotevřou vůbec nikomu.
Buďme na Rybky hodní! Ale dejme jim pevné mantinely, aby se cítily jisté...

Cituji lollo: o a co mě vždycky jako dítě mrzelo, že jak je cholerická, že na mě jednu chvíli řvala (fakt jak lev) a za chvíli byla úplně jak neviňátko a vůbec o tom už nevěděla. Zato já si to pamatovala vždycky dlouho.

Ano, taky neumím rychle zapomenout. Časem odpustím, ale trvá mi to dýl. Hlavně mě ve vztahu mrzí, že si nemůžu dovolit, to co lev, takhle vypěnit. Páč dva cholerici, to už by bylo na nože.
Ten můj Lev totiž rychle zapomíná na své cholerické výstupy. Ale když se ozvu já, tak je uražen i týden, to on si umí pamatovat.
Někdy mě opravdu nebaví dělat z té vykutálené Lví šelmičky hodného kocourka a věčně chválit jako malé dítě... věčně být já ta první, co musí přijít, obskakovat to Lví EGO.

Cituji cucumber: A jaké se vám zdají ženské narozené ve znamení panny

Bojím se, že nás vykážou za odklonění od tématu. Je tu vlákno s názvem Astrologie, tam by se takové otázky a diskuze hodily asi víc.
Jinak Panny jsou jedny z nejsložitějších.
Krom toho, co se o nich traduje, jak jsou čistotné a pořádné, pečlivé, akurátní, pedantské, zaměřené na detaily, s velkou schopností analýzy...
...jsou taky neuvěřitelně intuitivní. Ony některé věci prostě VĚDÍ. Přijde jim to normální.

arrow
profile_image
MagdaA
od 23. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Venuše

Takže trvalý vztah nebo manželství Váhy a Ryby nic moc?

Cituji MagdaA: Takže trvalý vztah nebo manželství Váhy a Ryby nic moc?

Neexistují dvě znamení, která by se spolu vůbec nesnesla. Jen každé to spojení bude mít jiné "téma", bude jinak zabarvené.
Pokud Váhy vezmou otěže do svých rukou, může to fungovat.

Jenže se taky může stát, že milá Rybička má silně obsazeného Berana a Slunko v 1. domě (to nemůžem vědět, řeč byla jen o slun. Znamení) a situace může být zcela jiná. Může to být docela bojovná rybka-štika. Proto nemá valného významu nějaké vztahy hodnotit dle slunečního Znamení.
Poslechni svou intuici, ne to co píše bulvár o Znameních.

Anebo investuj do astrologa a nechej rozebrat konkrétně vaše horoskopy. Jen bacha, vybírej pečlivě, na doporučení někoho, kdo byl s výkladem spokojen. V téhle branži je moc amatérů s malými vědomostmi a velkou drzostí.

arrow
profile_image
fool
od 14. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
26    0
Číst hodnocení

Prosím a jak se k sobě hodí ryba s ascendentem v raku (já) a panna? Jeho asc. nevím..

MagdaA
Jak píše Venuše, takhle se to fakt brát nedá. Hodně záleží na podrobnostech jednotlivých horoskopů. Jinak by byla astrologie opravdu brnkačka, kdyby to bylo takhle černobílé. Takže neboj, když si rozumíte, tak to neřeš

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak už vím i asc. -já štír ve štíru a můj milý lev ve váhách

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené