framboise
Kdybych to já se svým mužem měla brát jen podle Slun. znamení a ASC, tak spolu vůbec být nemůžeme.
Takže ať Ti na tohle kdokoliv odpoví cokoliv, ber to vždy s rezervou, protože nezná celé horoskopy vás obou.

Metod na porovnávání dvou horoskopů je několik a často dávají rozdílné výsledky. Mně se osvědčilo prosté srovnání a vztahy mezi nimi (celá kolečka, ne jen tyto části vytrhnuté z kontextu).
Když bych měla pracovat jen s tímto (Slunce a ASC), tak bych řekla, že to může docela drhnout a stagnovat. Ledaže bys byla Ty ta aktivnější.
Obě to jsou silné osobnosti, byť Lvíček zahalený do (jen na pohled) měkkých Vah.
Ale Štír je štír a má své způsoby jak i Lva dostat kam potřebuje. Pokud se moc nevzpouzí a neprská, tahle šelmička, tak jen dobře. On ten Lvíček má totiž taky inspiraci, ale je nějak líný to realizovat. Takže když Ty ho necháš v představě jeho dokonalosti, a on Tobě nechá jistou moc, můžete být spokojení oba.
PS.
Pořád je to jen hra se symboly, tak to i ber.

Cituji fool: Prosím a jak se k sobě hodí ryba s ascendentem v raku (já) a panna? Jeho asc. nevím.

Myslím, že takhle napsané...to vypadá dobře.
Citlivá Rybka s kardinálním Rakem na ASC, snílek, poeta a taky uzlíček nervů s Pannou, která zvládá ty praktické záležitosti. Aby se vaše partnerství úplně neutopilo v oparu citů a nekonečna...
Panna dokáže být nesmírně intuitivní a vycítí, co druhý potřebuje. Na druhou stranu je otázka, jak dlouho se jí bude chtít dělat protipól (Panna je ve Zvěrokruhu naproti Rybám), a uvádět snílka do reality. Každopádně tam může fungovat osobní přitažlivost.
Jak v sexu, to nevím, to by se muselo vidět postavení Luny, Venuše, Marse...

arrow
profile_image
fool
od 14. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
26    0
Číst hodnocení

Venuše
Jé, děkuji mockrát.

Cituji Venuše: Na druhou stranu je otázka, jak dlouho se jí bude chtít dělat protipól (Panna je ve Zvěrokruhu naproti Rybám), a uvádět snílka do reality.

Abych pravdu řekla, na to, že jsem ryba, tak jsem docela realista..takže moc práce s tím nemá.

Také jsem hodně tvrdohlavá a výbušná (což mi na rybu moc nesedí)..takže když se s přítelem hádáme, je to na dlouho. Ani jeden nechceme ustoupit. Ale on asi umí lépe argumentovat, většinou z toho vyjdu já jako viník,, dokáže mě přesvědčit o mé chybě..

Cituji Venuše: Každopádně tam může fungovat osobní přitažlivost.
Jak v sexu, to nevím, to by se muselo vidět postavení Luny, Venuše, Marse...

Tak to funguje výborně, musím říct. Zatím jsme spolu přes pět let a rozhodně si nemohu stěžovat ani na jedno.

arrow
profile_image
wayka
od 23. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle mě i dvě horké hlavy se dají docela dobře sladit. Já, Lev se vcelku v pohodě dohodnu s Beranem ( ladí nám to už 22 let ) a jsou to obě ohnivá znamení. Já si o sobě vždycky myslela, že jsem kliďas, ale ten Beran mě někdy dokáže z toho klidu pěkně vybudit. Jak jsem si teď o sobě nastudovala, tak se to u Lvů nedá nazývat klidnou povahou, ale leností a přezíravostí a něco na tom bude, protože když se naštvu, to se pak dějí věci . Ale potřebovala bych poradit. Jsem Lev v asc.ve Lvu a mám velký problém vyjít se šéfem, který si vynucuje autoritu, kterou si u mě bohužel ale nezískal. Myslím si o sobě, že jsem velmi mírná a přizpůsobivá, ale když mě šéf úkoluje tím svým direktivním způsobem, tak vidím rudě. Nic neřeknu, úkoly plním,ale nevím, jestli to není na úkor zdraví. Dá se s tím něco dělat nebo to je osud nás Lvů, že nesneseme příkazy a neslušné zacházení a jsme odsouzeni k samotě, protože jen tam je nám dopřáno klidu?
PS:původně byl text proložen smajlíky, ale zatím mi není dovoleno, tak nechť je brán můj příspěvek s lehkou nadsázkou.

arrow
profile_image
fiffii
od 29. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Venuše
Ahoj, jak by jsi viděla mě jako lva s asc. ve lvu a dsc. ve vodnáři a přítele vodnáře v asc. ve vodnáři a dsc.ve lvu? děkuju

Cituji fool: Také jsem hodně tvrdohlavá a výbušná (což mi na rybu moc nesedí)..takže když se s přítelem hádáme, je to na dlouho. Ani jeden nechceme ustoupit. Ale on asi umí lépe argumentovat, většinou z toho vyjdu já jako viník,, dokáže mě přesvědčit o mé chybě..

Že Ty máš silného Berana a něco i v pevném znamení (třeba Býku)?
Njn, nejsi typická rybka, budeš spíš ta štika.

wayka

Ahoj, taky mám Lví ASC a taky problém s "rádobyautoritami".
Když prostě vidím, jak se někdo násilím snaží docílit moc a poslušnost, tak v lepším případě ignoruji (pokud to jde), v horším vidím rudě (jsem Býček, mám na to "papíry" )
Tady se nedá nic dělat lepšího, než to co děláš, seš diplomat. To obdivuji. Já se v takových případech stávám spíše rebelem. Ale to až v poslední době.
Kdyby to ale byl dlouhodobý tlak, nebylo by už to moc zdravé a bezpečné. Pro Tebe. Žít v takovém rozporu dlouhodobě se nevyplácí. Nakolik si jako zaměstnanci můžete dovolit polemizovat o rozhodnutí šéfa? Asertivita-nosí se to u vás?

fiffii
Samý Vodnář a k tomu Lev.
No nazdar. Všeho moc škodí. Nicméně myslím, že Vodnář si stejně vždy zůstane vnitřně svobodný a nepředělatelný, ať se děje, co se děje.
Jen tomu Lvíčkovi by mohla chybět ta vřelost.
Takhle se astrologie dělat nedá, zpronevěřuji se tím svým ideálům. Sorry.

Ptáš se mě (obrazně) jestli se k červené sukni hodí strakaté tričko. Ale když nevidím celou sukni, ani celé tričko (materiál, střih, vzory), nejde nic bližšího říct.
A až to pak člověk skutečně vidí, neřekne Ti NE, TO VŮBEC NEJDE K SOBĚ, ale:
"Půjde to k sobě, když..."
A Ty se pak rozhodneš, jestli Ti to stojí zato.

arrow
profile_image
wayka
od 23. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Venuše
Ahoj, díky za zhodnocení, vystihla jsi to naprosto přesně s těmi "rádobyautoritami", to bude asi můj největší životní problém. Možná to vypadá jako diplomacie, ale mně se chce vyletět z kůže. Jednou se stejně neudržím. To už pak ale lítají třísky. Asertivitu mi radí i muž, ale já mám pocit, že šéf zkouší, kolik vydržím. A to je můj hnací motor. Chci si dokázat, že já jsem ta silnější. Ale to je už na jinou diskuzi. Ještě jednou díky, moc mi pomohlo, že to někdo dokáže pochopit.

arrow
profile_image
fiffii
od 29. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Venuše: Nicméně myslím, že Vodnář si stejně vždy zůstane vnitřně svobodný a nepředělatelný, ať se děje, co se děje.
Jen tomu Lvíčkovi by mohla chybět ta vřelost.

Děkuju, to jsi vystihla přesně, ze začátku to byl boj, ale jsme spolu už rok a půl a celkem se to uklidnilo, jen nesnáší mou výbušnost... A když má mazlivou a dá mi najevo lásku, tak nasávám jak jen to jde... Ale jinak vím, že i když je jakoby chladný, tak mě stále miluje, ale dalo to práci to pochopit

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Venuše
a co beran s býkem?!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Venuše
Mohu se taky zeptat,já jsem ryba a přítel beran.Oba jsme ve svém znamení typičtí,já jsem melancholická a přecitlivělá a přítel je cholerik a strašný žárlivec.Zajímalo by mě jak k sobě naše znamení sedí.Slyšela jsem,že se ke mě hodí štír,ale nikdy jsem žádného nepotkala,takže nevím,jestli bych si se štíry rozumněla.Můj bývalý přítel byl střelec a už nikdy víc

Takto obecně se to opravdu nedá...
Resp. dá, ale nebude to nic vypovídat konkrétně o vás dvou, ale o znameních obecně.

Takže Beran a Býk-"příliš rohatosti", ale když je Beran muž a Býk žena, může to fungovat jako archetypy Marse a Venuše. Jestli spolu budou bojovat, nebo se doplňovat, toť otázka...

Ryba žena a Beran muž je něco obdobného.
Když si nebudete jeden druhému "vysvětlovat, jak by to ten druhý měl dělat", a budete dbát své individuality, podporovat a doplňovat spíše než dokazovat a oddělovat, pak můžete tvořit docela fungující pár.

Není to o Znameních jako takových, je to o tom, jak zacházíme s tou energií.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Venuše
a jaké info potřebuješ,aby to bylo na nás dva?!

Cituji Thami: a jaké info potřebuješ,aby to bylo na nás dva?!

Aby to bylo pro Vás dva, musí astrolog znát celá data, přesná, a je to na pár hodin práce, nejlépe osobní konzultace.
Když Ti někdo udělá jen náhled na pár řádků, bude to pořád pohled z rychlíku.
Víš, proto jsou astrologové, proto na to tolik let studují, není to tak jednoduché, že řekneš Blíženec-Střelec a babo raď.

Můžu si cokoliv vycucat z prstu, ale pokud chceš mluvit o astrologii, pak musíš za astrologem.
Astrologie by se měla dělat buď seriozně nebo vůbec.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené