Ahoj prosím vás holky poraďte mi co najdu když chci jet nakupovat jídlo do Rakouska konkrétně do Poysdorfu či do Mistellbachu co je lepší a co jsou tam za obchody moooc děkuji

PS: v sobotu jak maji otevřeno?

Cituji Maxima32: konkrétně do Poysdorfu

Tam stavíme cestou do Vídně.

Cituji Maxima32: do Mistellbachu

A tady cestou do Laa.

Vyloženě za nákupy jsem tam nikdy nejela, z potravin tam kupuji Alnaturu v DM (to, co nemají u nás) a pečivo. V Poysdorfu je dobré řeznictví a vinotéka http://www.weinmarkt-poysdorf.at/startseite.php?Co lor=verlauf_grun.jpg , v Mistelbachu byla výborná řecká restaurace, ale bohužel už je zrušená. Jsou tam 2 výborné pekárny a obchod specializovaný na uzeniny. Jinak klasika, cukrárny a supermarkety.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj většinou mají všude otevřeno až od 8, tak do 19. My nakupujeme u Hofera. Jezdíme si tam prakticky pro všechny potraviny. Když půjdete k večeru, tak mají slevy na ovoce, zeleninu, protože je v neděli zavřeno a chtějí to prodat. Jinak my tam kupujeme veškeré mléčné výrobky, uzeniny, nejrůznější sladký dobrůtky, mají úžasné čokolády, levné čaje a kafe. Dál je tam třeba Billa, Spar, Lidl - tam najdeš to co u nás. Něco levnější, něco dražší.

Reaguji na Verunka47: Ahoj a ten Hofer je v Mistelbachu ci v Poysdorfu?Děkujiiii

arrow
profile_image
mate
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Maxima32:
na nákup je lepší Mistelbach,malé obchody sú v centre na námestí,ale všetky ostatné supermarkety sú na kraji mesta v obchodnej zóne.Hofer je niečo ako u nás Lidl,nachádza sa v Mistelbachu.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mate: Přesně tak Myslím si, že i v Poysdorfu, ale nevím to jistě.

JSte skvele dekuji vaaam moooooc

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené