Cituji deniisek19: vyplatí se tam třeba koupit nějaké maso, a udělat např. nějakou jednoduchou čínu nebo tak něco? Vařit mi nevadí..

Zajít si do čínské restaurace

Jako na maso bych se úplně vykašlala, nemáš tam to, co vše doma - koření, atd, sporáky jsou většinou mizerný (a to jsem jich už zažila spousty) a ne tak jak jsi zvyklá z domu...to mě přijde jako strašná komplikace, na tom sporáku možná leda fakt tak vařit spagety a tak, vařit mě taky baví ale dovolená je přece od toho, abyste si ji s přítelem užili a ne stála uondaná za sporákem. Můj názor je, že je lepší si tu tisícovku, dvě naškudlit navíc, ať už ta dovolená za něco stojí, když si na ni jako studenti určitě šetříte. Teda aspoň tak to dělám já. Dárky moc neřeš, stejně jak určitě víš, nic pořádnýho tam není, nakoupit pár cetek, pohled, a máš to

arrow
profile_image
deniisek19 mojeid
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Laky: nepracuje tam celoročně. jezdí tam na pár měsícu. Má rád normální jídlo, ale když není jiná možnost než konzerva sní ji. taky si ovšem nekupuje ty největší sra*** za 12 kč že ano.. No ještě to promyslíme. Kolik si budeme brát peněz zatím nevím.

Cituji deniisek19: taky si ovšem nekupuje ty největší sra*** za 12 kč že ano..

Promiň,ale cokoliv v plechu je humus tady neplatí poměr kvalita-cena.Do konzerv se totiž fajn schovají veškeré neprodejné zbytky,to samé paštiky......taky fuj tajbl.

Myslím, že je lepší si o pár tisíc připlatit a letět tam letadlem, i když je to mimo téma..

My tam letíme o prázdninách taky a pro 1 osobu na asi 9 dní to vyjde letecky, s ubytováním a stravou na 10 000 kč, což není tak moc.. A taky, co jsem od známých slyšela, sežene se tam jídlo levně a ceny celkově jsou fajn.. Ale hlavně nic moc nekupovat na ulici, myslím hotové jídlo někde ze stánku, jsou z toho pak (když se natrefí) střevní potíže..

arrow
profile_image
Maika
od 14. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na deniisek19:

Vykašli se na doma zavařované jídlo (jedné mojí kolegyni se to stejně zkazilo) a netahejte se s tím. 12 dní ( z toho 2 dny v autobuse) není tak moc. V marketech tam si můžete nakoupit (špagety, sýry, pečivo). A třeba vám vyjdou peníze a zajdete si párkrát na večeři.
Ale myslím, že když jedete do Bulharska, je škoda tahat tam čínské polévky. Prostě nakupte tam a něco z toho uklohněte

arrow
profile_image
cokoladovasusenka
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já nevím, ale nevyjde levněji si to jídlo koupit v Bulharsku?
Chápu že češi mají tuhle škudlivost a tzv. chleba s řízkem v krvi, ale Bulharsko není drahá země...a určitě lepší si nakoupit čerstvé potraviny tam, než se s tím táhnout...
S sebou bych žádné jídlo netáhla, pouze na cestu a popř. něco první den, kdybyste neměli čas jít nakoupit...
Co si pamatuju když jsem byla malá a jezdila do chorvatska s našima, tak jsme s sebou vozili akorát věci co bysme v chorvatsku nemuseli sehnat...třeba český granko(měli jsme na tom s bratrem tehdy skoro závislost ) , popř. tatranky...

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na svačinu do autobusu ovoce, ovocný džus v kartonu, redbully, keksy, .. co já vím co ještě ... prachy na kafe na benzínkách, budete asi čtyřikrát zastavovat.
A na tahání jídla tam se fakt vykašli. Raději bych tam celé dva týdny jedla nakrájená rajčata, když už šetřit, než bych riskovala detoxikaci pytlíkem z Vitany Navíc, vařit ještě i na dovolené, no to bych se rovnou mohla ....

arrow
profile_image
Ančí
od 13. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

My jsme byli před pár lety v Sozopolu, taky jsme jeli autobusem, je to opruz, ale dá se to. Nicméně jsme si zařídili soukromé ubytování přes prověřenou agenturu a stálo nás to všehovšudy 7 000/os. za 12 dní s tím, že jsme každý den jedli někde venku a paštiku jsme fakt nevezli. Sice moc nechápu vaši motivaci, ale rozhodně bych nespoléhala na výkonnost tamního sporáku.

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Laky: hnusnou Vitanu

Cituji Dasule: vitany a konzervy jsou hnusný

Cituji dadabus: riskovala detoxikaci pytlíkem z Vitany

tohle bude OT, ale holky...docela zajímavý, že tu padá jen Vitana Řekla bych, že patří mezi ty nejkvalitnější výrobce conviniece jídla a ne, že bych je obhajovala, ale rozhodně nemají toxické účinky
Zároveň mi nejde do hlavy, když teda tolik z vás výrobky odsuzuje, proč má Vitana tak obrovský tržby? Vy nikdy nepoužijete bujón, masox nebo třeba vegetu?
Jestli ne, tak se tu asi sešla ve stravování sečtělá a "trend poctivého jídla ala pohlreich" následující elita národa

Já říkám "Vitana" všem těm instantním jídlům, stejně jako margarínům říkám Rama, gumovým botám Crocsky...atd...

arrow
profile_image
casia
od 6. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji misa_sisa: bujón, masox nebo třeba vegetu

ne, na co?...stačí vývar z masa a místo vegety mořská sůl a koření

arrow
profile_image
Slunicko007
od 22. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Bože Laky se zase pustila do diskuze. Slečna se ptala, jak upravit to jídlo, aby se nezkazilo a ne na nějaké zaručené rady, jak je trapná, že si v dnešní době chce vzít někam jídlo. Holt když je studentka, tak našetřit 8 tisíc z kapesného asi chvilku trvalo a dát na místě ještě kolem 4 až 6 tisíc za jídlo se jí asi nechce ne? myslím, že by těch 10 dní na vitaně klidně přežila a až začne po škole vydělávat peníze, tak holt začne lítat do hotelů s all inclusive nebo si bude moct na dovče zajít do restaurace.
My teď jedeme do chorvatska na týden a za jídlo (počítám stejné ceny a stejnou chuť k jídlu jako loni), které si budeme kupovat na místě (ovoce, zelenina, pečivo, mléčné výrobky, maso, ryby, plody moře, sýry, olivy, olivové oleje atd) dáme pro 2 cca 8 tisíc a to nebude chodit do předražených restaurací, kde chtějí za rybí talíř 2 tisíce korun, když na trhu ty ryby koupím za 400 korun.
Takže Laky už fakt klid, ne všichni jsou na Tvoje zaručený rady zvědavý.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené