arrow
profile_image
Nigela
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Gennah
Já mám 6 týdnů po liposukci a jizvičky jsou hmatatelné....cítím hrbolek na kůži. Měla jsi to po této době taky tak? Nebo s tím mám začít něco dělat?

arrow
profile_image
babatko
od 29. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky mám 5 týdnů po liposukci a jizvy mi vůbec neblednou.. jsou malinké, ale hodně tmavé.. Myslela jsem, podle toho, co jsem četla, že to rychle vybledne.. Nijak mi to zatím nevadí, ale trochu se bojím aby to tak už nezůstalo.. Máte nějaké rady, čím mazat? Má cenu contractubex nebo spíš nějaká mastná mastička na promaštění? Jak budete v létě řešit opalování, stačí klasické krémy s faktorem +30?

arrow
profile_image
Nigela
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

babatko
já mám 5měsíců po a vidět jdou stále...i když světlejší jsou, tak doufám, že to bude mít pokrok a ještě vysvětlají. Ale každopádně vidět to jde.
Já ničím nemažu, tak nevim jesli se dá blednutí nějak tímto urychlit,

arrow
profile_image
evazbrevnova
od 16. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Každý má jinou kůži, někdo má sklon k tvorbě jizev, i vystouplých a barevných, někdo ne.
Podívej se na svoje jiný jizvy a budeš mít představu, jak dopadnou ty po po lisposukci.
Osobně (naštěstí) nemám vlastně žádný. Stehy mi snad ani žádný nedělali, ani ty samovstřebávací. Dali mi na to jen takové ty "motýlkové" náplasti a ty se po třech dnech sundaly.
Měla jsem asi šest drobounkých ranek a ty se úplně zahojily. Jsou po nich jen lehounce nahnědlé tečičky, ale to se mezi pihama úplně ztratí.
(byla jsem na laserové lipo)

Jaké jizvy ? Jaké stehy ? Já jsem teď pátý den po lipo boků a žádné jizvy nemám - jen takové tečky, jakoby mě píchl komár. Doktor jen udělal malinkaté dírky špičkou skalpelu a použil kanylu 3mm, takže se to ani moc neroztáhlo a pak ty ranky jenom přelepil takovou stahovací náplastí. Tu jsem dneska sundala a už je to krásně uzavřené - myslím, že už za měsíc to vůbec nenajdu...
Jak velké jste měly kanyly ?

Cituji babatko: Holky mám 5 týdnů po liposukci a jizvy mi vůbec neblednou

Já jsem po 8 měsíců a některé mám taky ještě pořád růžové, některé jsou už vybledlé. Někomu prostě jizvy blednou pomaleji, hlavně je nevystavuj slunci a ony do toho roka určit+ zblednou

Cituji Duvery: Já jsem teď pátý den po lipo boků a žádné jizvy nemám - jen takové tečky, jakoby mě píchl komár. Doktor jen udělal malinkaté dírky špičkou skalpelu a použil kanylu 3mm, takže se to ani moc neroztáhlo a pak ty ranky jenom přelepil takovou stahovací náplastí

No však to je ono, to jsou taky jizvy, jakékoli narušení kůže zanechá jizvu, byť malinkatou. Protože jsou tak malinké, tak se někdy ani nepoužívají stehy, tak jak to udělal tvůj doktor.

Pinky, já vím, ale tomu se snad ani nedá říkat jizva.Počítám maximálně s tím, že mi na zadku přibudou nějaké "pihy". To za pár týdnů nemůže být vůbec vidět... Nicméně, viděla jsem před lety na kámošce jizvy po lipo břicha a myslela jsem si tenkrát, že byla na kompletní abdo plastice Měla řezy dlouhé snad tři centimetry a v každém několik stehů, ale už je to dávno a měla jsem za to, že dnes už se to tak nedělá...
Jo, a aby to nepigmentovalo, tak je potřeba to na slunci natřít krémem s vysokým UV filtrem.

arrow
profile_image
Haninaplz
od 9. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja se teď o své jizvičky bojím, sem 2 měsíce po lipo a dnes odjíždím na dovolenou k moři. Mám krémík s hodně vysokým faktorem, tak to snad bude stačit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené